Evlenip ayrılmaktansa, nişanlıyken ayrılmak daha mı kolay? Lütfen yardım...

çok uzundu çogunu okuyamadım
ama kısa ve öz
evlenpi ayrılmaktan sa yol yakınken nişan atmak en güzeli

Ben 1yil nisanli kaldim 25 gun once nisan atildi dugunume 1 ay vardi benim durumumla senin durumun farkli ben severek ayrildim ama ölmedim hâlâ ayaktayim sen birde sovudunu soyluyorsun atlatma surecin daha kolay olur kayiplarin daha az olur boyle bir adamla evlendikten sonra ayrilirsan kayiplarin cok fazla olur cok zor bir hayat seni bekler ama nisandan ayrildi diye olmuyor insan belkide kiymetini bilen daha iyi insan cikicak karsina hakkinda hayirlisi olsun

Evlendim arkadaşlar. Evlendikten sonra eşim daha da çok bağlandı bana. Sorunlar bitti mi, tabi ki hayır. Ama hangi evlilik sorunsuz ki? Şu bir gerçek ki, nişanlılık dönemi kadar kötü bir dönem daha yok.

Ancak nişan döneminde ki tüm sorunlar bitti. Eşyalarımızı aldık, taksitleri ödendi. Düğün takıları için o zamanlar sorun çıkartan eşim şimdi iyi ki aldırmışsın diyor. Aslında tüm sorunlarımızın altında eşimin ailesi vardı. Eşimi gizli gizli sıkıştırıyorlardı maddi olarak. Eşim de her tarafa yetişmeye çalışırken yıprandı. Kazasız belasız düğünümüzü atlattık diyemeceyim, ailesi yine sorun çıkardı, ancak aşk kazandı. :KK66:

Son düzenleme:
X