Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri evlenince cinsellikte gögüsler diriliğini kaybeder

benim alttan 70 üstten 75 çıktı...ya zayıflar da daha güzel duruyor zaten.şişman olunursa bi anlamı kalmaz ki göğüsün.yani gösterişli dırmaz:lepi:

ama sende pek zayıfmışsın be güzelim bi kaç kilo alman lazım bence benim boyum 172 kilom 57 normalim hatta gören zayıfsın diyo kaydirigubbakcemile3 burdaki tavsiyeleri yaparsan büyütürsün benim alt 76 üst 90 oldu inşallah sendede işe yarar :1hug:

zaten ben 47 kiloydum yaz gelince iştahım kapandığı için kilo verdim.47 kilo iken daha iyi duruyorlardı...hem östrojen ağırlıklı beslenicem hem spor yapıcam bunların arasında umarım kilo da alırım.ama kışın bi 55 olmayı düşünüyorum.o zaman tam istediğim gibi olacak.
senin de boyun uzun olduğu için zayıf durduğunu söylüyorlardır.yine de zayıf olmak en iyisi.....tabi 55 kilo halimle olan zayıflığım

haklısın cnm zayıf olunca daha güzel duruyo herşey sende istediğin kiloya ulaşınca hem biraz daha büyürler hemde daha hoş olur gelişmeleri yaz ama vereliniortak

haklısın cnm zayıf olunca daha güzel duruyo herşey sende istediğin kiloya ulaşınca hem biraz daha büyürler hemde daha hoş olur gelişmeleri yaz ama vereliniortak

kesinlikle yazacağım...şu an gidip rezene çaıyımı içiyorum!!!:lepi:sırnaşık şeykaydirigubbakcemile2

himmm ablamla yaşıtsın sen kızzz sen büyüttüysen benimde büyür inşallahhh bide sana bişi sorcam ya benim ergenlikten bu yana yani 14 yaşımdan 18 yaşıma kadar diim çok az büyüdü dahada büyümez diolar ama annem büyür dio sencede büyür mü???????
mesela senin 18 yaşında nasıldı şimdi nasıl büyüyor mu ya 23 yaşına kadar falan yani benim şuan avcumu dolduruyo gene şükür var ama ben şöle 80 desteksizi doldirim istiyorum sen gibii

canım yanlış hatırlamıyorsam 18 yaşında 75 beden desteksiz kullanıyordum şutarafagitti o zamanlar küçüktü sonradan büyümeye başladı ama ben ergenliğe geç girdim ondanda kaynaklanıyor olabilir senin yaşın çok genç daha benim gibiysen büyüyebilir kendiliğinden sırnaşık şey
şimdi nişanlıyım bakalım evlenince küçük olması pek iyi olmaz diye bu kadar uğraştım şimdi fena değil ama biraz daha büyüse zararı olmaz heralde :jeyyar:

yav bende 75 desteksizi dolduruom ama büyük diil işte zaten 80 destekli kullanıyom şimdi ama banada büyür daha gibi gelio benim 5. sınıfta uçları dik dikti ama 8. sınıfta hasta oldum mesela bende ergenliğe geç girdim hakkaten yaaa millet 7.sınıfta hastaoldu memeler o biçimmm ama bende tık yoktu :jeyyar:
ya zaten bende ewlenmeden 4 ay önce mecbur dr.a gitçem doğum kontrol hapı kullancam e o en az 1 beden büyütüo en azından 2 ay kandırırım benim kocayı heheheh çok pisim yaww :jeyyar:

ya benimde en çok canımı sıkan konu bu yaavv.bi büyümedi benimkiler 75 i zor dolduruyo bide 2 çocuk emzirdim iyice sarktı ben bile görmek istemiyorum kendilerini :kedi: artık bende takıntı oldu herkesin göğüslerine bakıp iç geçiriyorum yaa büyürmü benimkiler ???????? :gitme:

canım büyütenler war umudunu kaybetme bizdede durum aynen o bende bakıp bakıp iç geçiriyorum dolgun gögüslü kızlara

canım sen zayıfsan ohooo ben 175im 58 kiloyum
ama kiminde kiloyla alakası var kimiyle yok yani kiminin büyüyoo kiminin büyümüyo bünyeye bakıyor

merhaba benim gögüslerim hamılelıkten sonra çok sarktı bır turlu toparlanmadılar neler nededım fayda etmedı.

kiloyla bağlantısı nedir bu durumun sizce mesela ben 170 ve 58 kiloyum zayıfsın derler banada kilo alınca toparlarmı acaba?

Zayıf olmak şöyle dursun, normal bir kiloya sahip olmak için 3 kilo vermen lazım.

canım sen zayıfsan ohooo ben 175im 58 kiloyum
ama kiminde kiloyla alakası var kimiyle yok yani kiminin büyüyoo kiminin büyümüyo bünyeye bakıyor

Seninde normal olmak için 2 kiloya ihtiyacın var, tamam işte süperanne o 2 kiloyu sana versin ikinizde normal kiloya sahip olun ama beni kim kurtaracak bilemiyorum hehehe
Şaka bir yana kilo almak azıcık etkiliyor tabii ama bir beden büyüme falan sağlamaz yani...

canım kandırmana ne gerek var 80 o kadarda küçük değil ama benim kardeşim doktora gitti regli düzensizdi doğum kontrol hapı kullandı şimdi 80 beden kullanıyo işin garip yanı sadece 13 yaşında yerimseniben

benim güzellik uzmanı bir arkadaşım var londrada sarkma falan olmaz hatta daha diri olurmuş diyor evlendikten sonra sarkma falan hikayeymiş. sanırım bazı annelerin kızlarını korkutma taktiği gibi bişey kaydirigubbakcemile3 bişey olursa anlarım bak sarkar vs. yani bunu da duymuştum ama sarkma olmuyor birde soğuk su masajı çok iyi ben her banyodan sonra yapıyorum önce sıcak suyla yıkandığımız ve gevşediğimiz için sonrasında direk soğuk suyla temasla ve masajla dipdiri oluyorlar ben tavsiye ediyorum soğuksu masajını evlenincede birşey olmaz ama emzirince belki olabilir onunda tedbirleri vardır soğuksu masajı işte kremler vs.ler yeterki kendine bakmayı iste ve uygula hiçbirşey olmaz bence tek sorun var kadınların ortak oda su tüyler ya onlar gidecek ya biz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…