Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri evlenince cinsellikte gögüsler diriliğini kaybeder

neden sarkıyormuş acaba evlenince?
cocuk doğuruncayı anladık ta evlenince neden cinsellikle neden:roflol:

Evlenince ne sarkıyo ne dolgunlaşıyor...
Ama emzirmek, hakikaten pörsük bir hal aldırıyor..sarkıyor..kuzenimden biliyorum..
Benim sütüm gelmedi,3 ay falan bebişim yalandan emdi ,ama bende bir değişim olmadı..
Bekarken neyse o yaniii...

Bi de bu göğüsün yapısıyla ilgili birşey..ama soğuk su masajı inkar edilemeyecek bir gerçek..

kız napıyon sewgiline elletiyon muu annen göster ama elletme demedimi sana kııııııııııııızzzzzz :jeyyar:

yok yok emzirince kesinlikle sarkma ve yumusama oluyor cevremde kim varsa emziren hatun heb bu dertten muzdarip :S
ama balık etli hafif kilolu ve cok kilolu hatunlarda bi degişim olmuyor tabi onlarınki heb ole dolgun kalıyor :)

kızzz bulamadın mı bi koca kızzz o kadar memeyiii kendine mi büyütüyon acık paylaşımcı ol bi koca bulda onada ellet ilerde :roflol::roflol::sm_cool::teytey:

olmayan göğüsle benle evlencek kocanın olacağını sanmıyorum.ilk günden kaçar o yüzden evlnemden biraz büyütelim.mesela bi 80 yapalım.evlenince 90 ı görürüz artık...

ama biz şanslıyız..büyük göğüslüler de evlendikten ve çocuktan sonra göğüslerinden nefret ediyor.biz 90 60 90 kalıcaz ..ben şimdi 75 55 85 im.umarım evlenince kalça da büyümüyordur.orantıyı bozmayalım

cnm göğüs ölçülerin göğüs altından ve göğüs ucundan ölçtüğünde kaç çıkıyor?

cnm zayıfsında o zaman ama önemli olan 75 90 çıkması falan değil alttan ölçtüğündede yaklaşık çıkıyorsa o zaman küçüktür aradaki fark önemli olan opuyorumnanaktan

cnm zayıfsında o zaman ama önemli olan 75 90 çıkması falan değil alttan ölçtüğündede yaklaşık çıkıyorsa o zaman küçüktür aradaki fark önemli olan opuyorumnanaktan

anladım şimdi ...hemen bi de alttan ölçeyim .. ayy dudak dolgunlaştırmaya takmıştım..6 ay fl uğraştım dolgunlaştırdım..inşllh bunu da başarıcam ..evet zayıf olduğum da doğru.. 1 65 boy 42 kiloym

zayıfsındır dedim çünkü ben alttan yani hiç göğüs olmayan yerden ölçtüğüm halde 76 cm yerimseniben gerçi ben şişmanda değilim ama :)

zayıfsındır dedim çünkü ben alttan yani hiç göğüs olmayan yerden ölçtüğüm halde 76 cm yerimseniben gerçi ben şişmanda değilim ama :)

benim alttan 70 üstten 75 çıktı...ya zayıflar da daha güzel duruyor zaten.şişman olunursa bi anlamı kalmaz ki göğüsün.yani gösterişli dırmaz:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…