Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri evlenince cinsellikte gögüsler diriliğini kaybeder

neden sarkıyormuş acaba evlenince?
cocuk doğuruncayı anladık ta evlenince neden cinsellikle neden:roflol:

Evlenince ne sarkıyo ne dolgunlaşıyor...
Ama emzirmek, hakikaten pörsük bir hal aldırıyor..sarkıyor..kuzenimden biliyorum..
Benim sütüm gelmedi,3 ay falan bebişim yalandan emdi ,ama bende bir değişim olmadı..
Bekarken neyse o yaniii...

Bi de bu göğüsün yapısıyla ilgili birşey..ama soğuk su masajı inkar edilemeyecek bir gerçek..

kız napıyon sewgiline elletiyon muu annen göster ama elletme demedimi sana kııııııııııııızzzzzz :jeyyar:

yok yok emzirince kesinlikle sarkma ve yumusama oluyor cevremde kim varsa emziren hatun heb bu dertten muzdarip :S
ama balık etli hafif kilolu ve cok kilolu hatunlarda bi degişim olmuyor tabi onlarınki heb ole dolgun kalıyor :)

kızzz bulamadın mı bi koca kızzz o kadar memeyiii kendine mi büyütüyon acık paylaşımcı ol bi koca bulda onada ellet ilerde :roflol::roflol::sm_cool::teytey:

olmayan göğüsle benle evlencek kocanın olacağını sanmıyorum.ilk günden kaçar o yüzden evlnemden biraz büyütelim.mesela bi 80 yapalım.evlenince 90 ı görürüz artık...

ama biz şanslıyız..büyük göğüslüler de evlendikten ve çocuktan sonra göğüslerinden nefret ediyor.biz 90 60 90 kalıcaz :KK70:..ben şimdi 75 55 85 im.umarım evlenince kalça da büyümüyordur.orantıyı bozmayalım :KK70:

olmayan göğüsle benle evlencek kocanın olacağını sanmıyorum.ilk günden kaçar o yüzden evlnemden biraz büyütelim.mesela bi 80 yapalım.evlenince 90 ı görürüz artık...

ama biz şanslıyız..büyük göğüslüler de evlendikten ve çocuktan sonra göğüslerinden nefret ediyor.biz 90 60 90 kalıcaz :KK70:..ben şimdi 75 55 85 im.umarım evlenince kalça da büyümüyordur.orantıyı bozmayalım :KK70:

cnm göğüs ölçülerin göğüs altından ve göğüs ucundan ölçtüğünde kaç çıkıyor?

cnm zayıfsında o zaman ama önemli olan 75 90 çıkması falan değil alttan ölçtüğündede yaklaşık çıkıyorsa o zaman küçüktür aradaki fark önemli olan opuyorumnanaktan

cnm zayıfsında o zaman ama önemli olan 75 90 çıkması falan değil alttan ölçtüğündede yaklaşık çıkıyorsa o zaman küçüktür aradaki fark önemli olan opuyorumnanaktan

anladım şimdi :KK70:...hemen bi de alttan ölçeyim :KK70:.. ayy dudak dolgunlaştırmaya takmıştım..6 ay fl uğraştım dolgunlaştırdım..inşllh bunu da başarıcam :KK70: :KK70: :KK70:..evet zayıf olduğum da doğru.. 1 65 boy 42 kiloym :KK43:

anladım şimdi :KK70:...hemen bi de alttan ölçeyim :KK70:.. ayy dudak dolgunlaştırmaya takmıştım..6 ay fl uğraştım dolgunlaştırdım..inşllh bunu da başarıcam :KK70: :KK70: :KK70:..evet zayıf olduğum da doğru.. 1 65 boy 42 kiloym :KK43:

zayıfsındır dedim çünkü ben alttan yani hiç göğüs olmayan yerden ölçtüğüm halde 76 cm yerimseniben gerçi ben şişmanda değilim ama :)

zayıfsındır dedim çünkü ben alttan yani hiç göğüs olmayan yerden ölçtüğüm halde 76 cm yerimseniben gerçi ben şişmanda değilim ama :)

benim alttan 70 üstten 75 çıktı...ya zayıflar da daha güzel duruyor zaten.şişman olunursa bi anlamı kalmaz ki göğüsün.yani gösterişli dırmaz:lepi:

X