Evleneceğiniz Erkekte ne özellikler ararsınız..

E

elvira

Ziyaretçi
Evet kızlar evleneceğiniz erkekte ne gibi özellikler ararsınız..Vazgeçilmezleriniz nelerdir..

Sempatik, acik sözlü, biraz sözü gecen, kendine güvenen, kadinini sahiplenmesini bilen, sevgisini belli eden, dürüst, delikanli, evine barkina sahip olsun benim olsun.

Güvenilir olmalı.Dostça konuşabilmeliyiz.Beni olduğum gibi sevmeli , hoşgörülü ,sabırlı olmalı.Sakin bir yapıya sahip olmalı.Sevgi sözcüklerini kullanmakta cimri olmamalı.Sevilen bir insan olmalı.Benimle uyumlu olmalı . Mesela ben hayvanları sevmeyen ,titiz bir insanla evlenemezdim:) Kıskançlık gösterilerini sevmem herşeyimi kıskanmamalı ,yada bana belli etmemeli:) Makyajıma ,kıyafetime karışmamalı. Çapkın olmamalı , sadık olmalı. ilk aklıma gelenler bunlar.
Ne istediğini bileceksin ,kendini tanıyacaksın ve beklentilerini karşılayabilecek biriyle evleneceksin:)Biraz da eğittin mi tamamdır:)

Sevdigine sahip çikan, durust, saygili ve sevimli, sevdigine çok deger veren, ailesiyle esit tutup dengeyi saglayabilen, çaliskan, azimli, biraz romantik, biraz sert :-), en iyi dostum, konusabilecegim, derdime ortak olabilecek, asla çapkin olmayacak, sadik olacak, her konuda yada gereken konularda benimle paylasacak, fikrim onun için her zaman onemli olacak, beni çok çok sevecek, sympathique, birazda duygusal, sanirim yeter..aklima gelen bunlar zatii
fakat Asla kiskanç bir adamla evlenmem demistim (Hey Kurban oldugum Allah'im, her soyledigim sozu ciddiye almaya ya, cahillik isteee :-) )
Kiskanç...sozden sonra felaket kiskanç olmaya baslamisti..simdi hafifledi...evlenene kadar daha da hafifler insallah...
haaa bide temiz, titz, kibar, gezmeyi, dolasmayi seven, ama kumara içkiye duskun olmayan biri olsun...
Sana sukurler olsun Rabbim...

Bazı şeyleri ilişkiye başladıktan sonra da oturtabiliriz ama dürüstülüğünü,kişilik sahibi olmasını,iyi bir eğitimi ve görgüyü ne kadar uğraşsak da belli bir yaştan sonra veremeyiz..
Şefkatli,sadık,kesinlikle ve kesinlikle iyi bir meslek sahibi...
İşleri insanların aynasıdır bana göre..Hayattan zevk almasını bilen,duyarlı,ince düşünce sahibi,sorumluluklarını bilen ve her ne şart olursa olsun eşinin arkasında olan bir erkek tercih ederim.. Öyle de yaptım zaten...

güvenilir
dürüst
saygılı ve sevgili
hoşgörülü ve kibar
anlayışlı
evcimen
gezmeyi seven
yemek ayırmayan
bana her konuda yardımcı olan BİRİYLE EVLİYİM ZATEN.....

Cömert olmalı, mert olmalı, özü sözü bir olmalı, özveride bulunmaktan kaçmamalı, şikayet etmemeli, neşeli olmalı, büyüğe hürmeti küçüğe kendini sevdirmesini bilmeli, paylaşmaktan keyif almalı, bakmasını bilmeli, iyi sevişmeli ve güzel öpmeli
yani daha çok şey var ama ben eşimi anlatmakla bitiremem.:asigim:

Ne istediğini bileceksin ,kendini tanıyacaksın ve beklentilerini karşılayabilecek biriyle evleneceksin:)Biraz da eğittin mi tamamdır:)

a.sa.sa.s

özgürce ne güzel ifade etmişsin....
karşındaki adama '' işte o '' dedikten sonra bitmiyor herşey...
inadım inat yada sabit fikirli olmasında gerisi çorap söküğü gibi geliyor....
karşılıklı anlayış ve yerine göre mücadeleyle yürütebiliyorsun...

ilk başta saygılı , hoşgörülü , merhametli , nerde ne yapacağını bilen , ben böyle biriyle evliyim.:nazar: ALLAH'ım herkeze kalbine göre versin

aşktan ne haber peki kızlar..yani aşk olmadan da evlenirmisiniz...

Eşime aşığımmmmmmmm.......olmasaydım evlenemezdim kesinlikle!
Aşk tutkuyu sağlar
yaptığın yapacağın fedakarlıkların temelidir
ama tek başına ayakta tutamaz.
aşıksan, aynı havayı solumak bile zevk verir.
her an,hep beraber olmak istersin.
banyodan gelen su sesi bile onun evde olduğunun işaretidir ve huzur verir

X