Evleneceğim ama hemoroidim var diye çok utanıyorum 🤧

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
annenizin doktoruda almış hepsini keşke ona gitseniz... bir muayene olun bakalım o ne diyecek

Gittim aslında. Bir annemin gittiği doktor bunu alırım dedi. Diğerleri de alamayız alırsak ağrın olur makat darlığı yasarsın dediler. Hatta en son gittiğim doktor normal olması eğer alırsam çok ağrı yaşarsın biz normalde hemoroid ameliyatı önermiyoruz dedi. Bir hafta sonraya randevu aldım. Gideceğim annemin doktoruna. Soracağım bakalım o ne diyecek. Sonrasında darlık yasamak istemiyorum. Ayrıca benim dışta sadece nasıl o sorun olaxak onu da anlamadım 🙄 çalışıyorum ben bir haftada ayağa kalkabilirsem kesinlikle olacağım. Rahatsız oluyorum
makat darlığı ne alakaymış ki... tam aksine orada biriken et parçaları daraltıyor acı yediğinizde de şişiyorlar daraltıyorlar

et beni aldırmakla aynı illaki sızı tabiki olacak derinizden birşey alınacak neticede tabiki ağrır ama ağrı sıradan ağrı normal ağrı...
hemoroid ağrısı ameliyat ağrısı 1000 basar asla öyle ağrımaz . ameliyatdan sonra ben ohhh be demiştim tuvaletini bile daha rahat yapıyor insan tövbe yarabbim neler konuşuyorum ama gerçek bu
kıl tüy işlerinde de öyle o et parçası herşeye engel ,o işlemlerde ekstra dikkat etmenize neden oluyor çamaşır bile çok acıtabiliyor

makat darlığı ne alakaymış ki... tam aksine orada biriken et parçaları daraltıyor acı yediğinizde de şişiyorlar daraltıyorlar

et beni aldırmakla aynı illaki sızı tabiki olacak derinizden birşey alınacak neticede tabiki ağrır ama ağrı sıradan ağrı normal ağrı...
hemoroid ağrısı ameliyat ağrısı 1000 basar asla öyle ağrımaz . ameliyatdan sonra ben ohhh be demiştim tuvaletini bile daha rahat yapıyor insan tövbe yarabbim neler konuşuyorum ama gerçek bu
kıl tüy işlerinde de öyle o et parçası herşeye engel ,o işlemlerde ekstra dikkat etmenize neden oluyor çamaşır bile çok acıtabiliyor
Yok bende ağrı yok. Ama çamaşır değince rahatsız oluyorum evet 🥺

Yok bende ağrı yok. Ama çamaşır değince rahatsız oluyorum evet 🥺
hah bunu söyleyin doktora
şimdi doktor da şöyle haklı boşu boşuna ekstradan anestezi almanızı istemiyor ameliyatı ilk yapan doktor siz oradayken yapmalıydı ama angarya görmüş olabilir bir sakıncası yok kendisiyle yola devam etsin demiş olabilir bunun için şimdi tekrar belden uyuşturulacaksınız ya onu fazladan yine almamanız için ağrımıyorsa gerek yok diyorlar ondan almıyorlar bence

ama gündelik yaşamda kesinlikle rahatsız ediyor( bazılarını rahatsız etmiyor ama ederse de diken gibi batabiliyor)
beni çok rahatsız ediyor bunları istemiyorum diye net konuşun bence o zaman kesin alırlar

hah bunu söyleyin doktora
şimdi doktor da şöyle haklı boşu boşuna ekstradan anestezi almanızı istemiyor ameliyatı ilk yapan doktor siz oradayken yapmalıydı ama angarya görmüş olabilir bir sakıncası yok kendisiyle yola devam etsin demiş olabilir bunun için şimdi tekrar belden uyuşturulacaksınız ya onu fazladan yine almamanız için ağrımıyorsa gerek yok diyorlar ondan almıyorlar bence

ama gündelik yaşamda kesinlikle rahatsız ediyor( bazılarını rahatsız etmiyor ama ederse de diken gibi batabiliyor)
beni çok rahatsız ediyor bunları istemiyorum diye net konuşun bence o zaman kesin alırlar
Doktor ağrınız olur yine de siz bilirsiniz demişti. Belki de kendine güvenemedi bilemiyorum. Annemin doktoruna gideceğim insallah

gittiğinizde yazarsanız çok sevinirim merak ettim bakalım o ne diyecek
Giderseniz yazar mısınız demiştiniz. Gittim ben annemin doktoruna. Ameliyat mj olmak istiyorsun diye sordu. Hayır aslında başka doktora da gittim böyle söyle söylediler dedim. Hayır öyle bşr şey yaşamazsın. Makat sarkman var dedi. O deriyi alıp içe dikecem altı bölgeden dedi. Eğer istersen gel yapalım dedi. Ben de çalışıyorum 1 haftada ayağa kalkar mıyım diye sordum 2 haftada ancak dedi. O zmaan ben yaza doğru geleyim o zman yaparız dedim. Ya da bayramdan önceki hafta rapor alıp bayram haftasıyla Birleştirmeyi düşünüyorum. SubAt tatilinde gitmiş olsaydım şimdiye kurtulmuştum. Bu doktor gerçekten iyi biri. Diğerleri hemoroid dediler bana. Cünkü ağrı yok bende.

Giderseniz yazar mısınız demiştiniz. Gittim ben annemin doktoruna. Ameliyat mj olmak istiyorsun diye sordu. Hayır aslında başka doktora da gittim böyle söyle söylediler dedim. Hayır öyle bşr şey yaşamazsın. Makat sarkman var dedi. O deriyi alıp içe dikecem altı bölgeden dedi. Eğer istersen gel yapalım dedi. Ben de çalışıyorum 1 haftada ayağa kalkar mıyım diye sordum 2 haftada ancak dedi. O zmaan ben yaza doğru geleyim o zman yaparız dedim. Ya da bayramdan önceki hafta rapor alıp bayram haftasıyla Birleştirmeyi düşünüyorum. SubAt tatilinde gitmiş olsaydım şimdiye kurtulmuştum. Bu doktor gerçekten iyi biri. Diğerleri hemoroid dediler bana. Cünkü ağrı yok bende.
dikişli olacaksa en az 2 hafta da tam iyileşir lazerle olacak gibi değilmiş demek ki... ah ah o ilk ameliyatı yapan doktor ne yapmış acaba hay allahım yarabbim ...

bayramdan önceki haftadan gitmeniz daha iyi olur bence yaza sıcaklara bırakmayın hiç... yazın sıcakta hiç çekilmiyor birde nem arttıkça iyileşmesi uzuyor açıkcası ,e yazın habire terliyoruz...

dikişli olacaksa en az 2 hafta da tam iyileşir lazerle olacak gibi değilmiş demek ki... ah ah o ilk ameliyatı yapan doktor ne yapmış acaba hay allahım yarabbim ...

bayramdan önceki haftadan gitmeniz daha iyi olur bence yaza sıcaklara bırakmayın hiç... yazın sıcakta hiç çekilmiyor birde nem arttıkça iyileşmesi uzuyor açıkcası ,e yazın habire terliyoruz...
Ben yazın olmustum. Çok kötüydü. 2 haftalık rapor alabilsem şimdi gidip olurumdan. Ramazanın sonunda gidecem artık. Valla Allah’a havale ediyorum. Kabızlık var mı dedi bana evet dedim ama bu deri parçası ilk ameliyatımın 2. 3. Günü de vardı. Doğru tedavi uygulanmamıştı bana

Ben yazın olmustum. Çok kötüydü. 2 haftalık rapor alabilsem şimdi gidip olurumdan. Ramazanın sonunda gidecem artık. Valla Allah’a havale ediyorum. Kabızlık var mı dedi bana evet dedim ama bu deri parçası ilk ameliyatımın 2. 3. Günü de vardı. Doğru tedavi uygulanmamıştı bana
sıkmayın canınızı birkaç ay kaldı en azından kurtulacağınızı biliyorsunuz artık o davetsiz misafirlerden :)
geçmiş olsun :KK68:

benim hem iç hem dış toplam 12 mi 13 tanemiydi neydi ayrıca yırtıkda vardı aşırı ishal den oluşan çatlak ve hemoroid daha ağır oluyor yırtıklarımda çok derindi

hem estetik açıdan hemde nemli kalan bölge enfeksiyon riski olmasın diye et beni gibi o parçaları alıyor birçoğu sizinkilerin almamasına çok şaşırdım

ben ameliyat olduğumdan beri asla ağrı sızı bir sorun yaşamıyorum birdaha da tekrarlamadı hiç bir noktacık bile yok iç dış hepsini tertemiz yaptılar bende fissürleride çatlaklarıda tedavi ettiler 1 hafta hergün sıcak suya otur dedi sonra da geçti ki dediğim gibi sonrasında sınava girdim ben sizin iyileşmenizde acayip uzun sürmüş hem tam almamış hemde iyileşmesi uzun surmüş bu nasıl iş :KK43: ben olsam sizin yerinizde çoktan başka bir doktora daha giderdim sanırım niye hala böyle diye

Merhaba, 4 Şubat' ta ben de aynı sorundan doktora gittim. İçinde sıvı birikmiş deyip makasla kesti boşalttı ve Mart başı gibi tekrar kontrole gideceğim. Baya sancılı bir süreç oldu. Sizlerin gittiğiniz doktorlar kimdi acaba? Memnun kalmışsınız, isim paylaşabilir misiniz?

Merhaba arkadaşlar. Belki güleceksiniz ama başlıkta da gördüğünüz gibi. Tedavi oldum aslında. AmeliyAt sonrası makat kısmım öyle kaldı. Doktor hepsini alırsak ağrı çekersin demişti. Tekrardan doktora gittim. Onlar da öyle dedi. Ama beni fazlasıyla sıkmaya başladı bu durum. Pazartesi tekrardan doktora gideceğim. Ya yapmazlarsa diye de korkuyorum. Evleneceğim ve gerçekten utanıyorum. Bu durumda olup evlenip sorun yaşamayan var mı? Acaba benden soğur mu diye de korkuyorum 🥲

Sağlık sorunu bu neden soğusun, bunun için soğuyorsa sizi sevmiyor demektir

Merhaba, 4 Şubat' ta ben de aynı sorundan doktora gittim. İçinde sıvı birikmiş deyip makasla kesti boşalttı ve Mart başı gibi tekrar kontrole gideceğim. Baya sancılı bir süreç oldu. Sizlerin gittiğiniz doktorlar kimdi acaba? Memnun kalmışsınız, isim paylaşabilir misiniz?
gaziantepdeyim ben
genel cerrah mehmet kaplandı doktorum

Geçmiş olsun

Hastalık bu

Baştan söyleyin böyle bir rahatsızlığınız olduğunu ama özür diler gibi değil gayet doğal bir şekilde benim böyle bit rahatsızlığım var ciddi bir şey değil bilmeni istedim deyin
Hayır yaaa ne alaka bu hastalık değil ki bence. O detayı bilmeyiversin. Bence konu edilecek bir şey değil. Ne yani haberin olsun benim hemoroidim mi var diyecek :) ne alaka
Hem bu herkeste var, kesin evleneceği kişide de vardır :)

Hayır yaaa ne alaka bu hastalık değil ki bence. O detayı bilmeyiversin. Bence konu edilecek bir şey değil. Ne yani haberin olsun benim hemoroidim mi var diyecek :) ne alaka
Hem bu herkeste var, kesin evleneceği kişide de vardır :)
Herkeste var mı? E bende yook. Benim hemoroidimi kim aldıysa geri versin!!1!1!!1!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X