Evleneceğim ama hemoroidim var diye çok utanıyorum 🤧

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ayy iste hep bu sebepten ozellikle jinekoloji muayeneme hep kaymak gibi tuyler alinmis ve muayene saatine cok yakin evden cikmadan duş alıp giderim.Doktorum hep muayenemi hemsiresiyle beraber yapar..Acaba dikkat ediyorlar midir temiz mi vs diye hep dusunurum.Millet muayeneden utanir benim de gerginligim acaba tuy kalmissa igrenirler mi diye 🤦‍♀️
Ben de hangi bölüme gidersem gideyim mutlaka duş alıp giderim.

Ay sanki heriflerin vücudu Yunan heykeli gibi. :olamaz: Hani bilmesek ortalama bir Türk erkeğini de... Ya düdük gibiler ya da boğum boğum. :deli: Ama Türk kadını da çatlağına ayrı takılır, tüyüne ayrı takılır. Kokmayayım diye makatına roll-on süreni gördü bu gözler.
Duydu mu gördü mü kız 😁 aklımda deli senaryolar

Yani acil durumlarda bir şey demiyorum ben, hani zaten dışımdan bir şey demiyorum asla da, içimden söyleniyorum 🙈

İnsanız, beklenmedik bir şey olur, fırsatın olmamıştır eyvallah ama, bildiğin randevulu muayeneye de biraz hijyen kurallarını gözeterek gelseler süper olurdu aslında 😔

Hayatımda 2 kez 1 hastadan rahatsız oldum, biri hastanın elinde olan bir şey değildi, diğeri ise tamamen elindeydi… aklıma geldikçe öğürürüm, konuyu bölmeyeyim, merak eden olursa özelden yazsın anlatırım :KK53:

Hangi normal insan böyle bir şeyi merak eder bilmiyorum ama, belli de olmaz, kk burası sonuçta, ehe 😍😍:KK53:
Ben sanırım normal değilim çünkü çok merak ettim😆

nasıl görünecek diye yorum yapan üyeler evli değillerdir umarım kendileri adına çok üzüleceğim yoksa

yani bir kere doggy styleda görülür
69 da görülebilir
tercih edilirse anal sekste zaten görülür
oral yaparken bazı pozisyonlarda görülür
görülür de görülür

ama bu dert olmamalı. sağlık problemi bu böyle şeylere takacak adamlarla evlenilmez zaten başımıza ne geleceği belli mi sanki

Merhaba arkadaşlar. Belki güleceksiniz ama başlıkta da gördüğünüz gibi. Tedavi oldum aslında. AmeliyAt sonrası makat kısmım öyle kaldı. Doktor hepsini alırsak ağrı çekersin demişti. Tekrardan doktora gittim. Onlar da öyle dedi. Ama beni fazlasıyla sıkmaya başladı bu durum. Pazartesi tekrardan doktora gideceğim. Ya yapmazlarsa diye de korkuyorum. Evleneceğim ve gerçekten utanıyorum. Bu durumda olup evlenip sorun yaşamayan var mı? Acaba benden soğur mu diye de korkuyorum 🥲
Normalden çok anormal sarkma kalmamıştır sonuçta ameliyatla aldılar diye düşünüyorum.
Siz de doggy pozisyonunu biraz evlilik ilerleyince yaparsınız 😄😄

Şaka bir yana. Sağlıkla ilgili bir şey bu. Herkesin başına gelebilir. Eşim bir ameliyattan çıktıktan sonra iki gün sancılar içinde kıvrandı, tuvalete çıkmadan taburcu da etmiyorlar. Adamın gaz sancısıyla ateşi çıktı, ağrıdan duramıyor. On dakika konuştum, ikna ettim, lavman yaptım da öyle çıkabildik hastaneden. Yani daha bizleri neler bekliyor neler. Bunun yaşlılığı da var

Ben sanırım normal değilim çünkü çok merak ettim😆
Ben aşağı yukarı tahmin ediyorum, doktor yakınlarım var gaz çıkaran mı dersin, bir kaba idrar tahlili için örnek verecek ya biraz olsa yeterli ama kabı ağzına kadar dolduran mı dersin, öncesinde sarımsak soğan yiyen mi dersin. Çok zor insanlarla uğraşmak.

Merhaba arkadaşlar. Belki güleceksiniz ama başlıkta da gördüğünüz gibi. Tedavi oldum aslında. AmeliyAt sonrası makat kısmım öyle kaldı. Doktor hepsini alırsak ağrı çekersin demişti. Tekrardan doktora gittim. Onlar da öyle dedi. Ama beni fazlasıyla sıkmaya başladı bu durum. Pazartesi tekrardan doktora gideceğim. Ya yapmazlarsa diye de korkuyorum. Evleneceğim ve gerçekten utanıyorum. Bu durumda olup evlenip sorun yaşamayan var mı? Acaba benden soğur mu diye de korkuyorum 🥲
Şimdi alsalar bile merak etmeyin hamilelikte tekrar çıkabiliyor. Utanılacak ne var ki ? Benim baya baya çoğaldı ben de Dr a gitmek istemiyorum

Doğum yaparken büyük tuvaletimi yapmis bulundum, gerci o an hissetmedim ıkın bağır çağır ama, esim görmüş 🙈 yani her halimize herseyimize evet diyoruz, bu tür şeyler sogulunacak seyler değil.

hiç bi sekile anl s#x yapmayacaksan utanilacak bi şey degil bence.

Eşinizde olsa siz ne düşünürdünüz nasıl davranırdınız? Allah aşkıma üzmeyin kendinizi. İnşallah tamamen geçer. Strese girdikçe hemoroid etkileniyor diye biliyorum. Daha fazla sıkmayın canınızı. Eşler birbirinin ne hallerini görüyor.

Doğum yaparken büyük tuvaletimi yapmis bulundum, gerci o an hissetmedim ıkın bağır çağır ama, esim görmüş 🙈 yani her halimize herseyimize evet diyoruz, bu tür şeyler sogulunacak seyler değil.
Ya kıyamam size, sonuçta sağlıklı bir bebek geldiyse hiç umursamayın. Kolay mı doğum yapmak yahu ☺️🌸

Ay sanki heriflerin vücudu Yunan heykeli gibi. :olamaz: Hani bilmesek ortalama bir Türk erkeğini de... Ya düdük gibiler ya da boğum boğum. :deli: Ama Türk kadını da çatlağına ayrı takılır, tüyüne ayrı takılır. Kokmayayım diye makatına roll-on süreni gördü bu gözler.
Yok artık😘

Daha geçenlerde köy tuvaletini kullanamıyorum diye kocam fellik fellik karısına dışkılayacak yer arıyordu, biri kapıyı açar diye korkuyorum diye kapıda beklemediği mi kaldı, neler neler anlatmaya yüreğim el vermiyor. Evlilik böyle bir şey değil bence, hemoroid falan takmayın bu kadar, sağlığınıza bakın gereksiz yere bir işlem de yaptırmayın

Sağlık sorunyndan utanmak mı???
Tabi çözümünü bulun ama kendiniz için istanbulda duyduğum bi doktor vardı tanıdığım çok memnun kaldı baya yok ediyomuş ama benim fikrim yok tabi yazarsanız ismini veririm istdeyseni

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X