evlendim ama pişmanım sanki

canım benim ilk yıllarda olabiliyo bu tarz sorunlar. iki ayrı kişilik ki ayrı birey. yaşamlar farklı alışkanlıklar farklı bunları birleştirirken orta yollları bulmak bazen zorluklar çıkarabiliyo ama zamanla herşey kendiliğinden rayına oturacak. filört ederken sadece belirli anları birlikte geçiriyodunuz ama şimdi her saniyeyi dolayısıyla ii kötü herşeyiyle tanıyorsunuz birbirinizi. biraz sabırlı ol herşey düzelecek bir müddet sonra

Erkekte küsermiymiş,benneyaptımki
Haksız olan ben olsamda yine ben küserim o bana küsemez:mymeka:

Alışacaksınız zamanla
Kabullenmekle başlayan bir alışkanlıktır evlilik

Erkekte küsermiymiş,benneyaptımki
Haksız olan ben olsamda yine ben küserim o bana küsemez:mymeka:

Alışacaksınız zamanla
Kabullenmekle başlayan bir alışkanlıktır evlilik

haklısın ben de söylüyorum eşime erkek küsmez,küsmek,kapris yapmak kadına yakışır diye.erkekler küstüğü zaman gözümde otoritelerini kaybediyorlar sanki.ama,erkekler kızabilirler,küsemezlerkaydirigubbakcemile3.

canım daha çiçeği burnunda evlisiniz. herşey hayallerimiz gibi toz pembe değil. biraz sabredip zamanın geçmesini bekliyeceksin. eşin ve sen evliliğe adapte olmaya çalışıyorsunuz. elbette bir bocalama olacak.
önemli olan karşılıklı zıtlaşmaları uzatmadan orta yolu bulmak.
şuda bir gerçek biraz mücadele etmen gerekiyor.
sevgiler...

bİZDE YENİ EVLENDİĞİMİZDE SİİZİN GİBİYDİK BELKİ DAHADA FAZLASI:)HOŞ DAHA 9 AY OLDU AMA İNAN İLERDE YERİNE OTURUYO TAŞLAR HİÇ ÜZÜLME YAKINDA HERŞEY YOLUNA GİRER BİDE DÜŞÜN BİZ 5 YIIL ÇIKMIŞTIK BU TANIMAYADA BAKMIYO İÇİNE DERT ETME DÜZELİR kaydirigubbakcemile2

Güzelim 1.5 senelik evliyim düğün günüm eşim ameliyat oldu şartlı hastanden çıkartabildik ve gecesi hastaneye geri dönmek zorunda kaldık.Şükür şimdi çok iyi ama içimde bir çok şey kaldı Daha sonra 3 senelik beraberlikten sonra acaba tanıyamadımmı dedim günlerce ağladım ailesinin yanında bile tartıştıımız zamanlar oldu.Birde bunun üzerine gurbetteyim Sevgim İstanbulu bırakıp ailemi kilometrelerce uzakta bırakıp yalnız başıma kalmıştım..İlk günler bizde çok tartıştık ki 3 sene tartışma nedir bilmezdim..Acaba yanlışmı derken biryerlerde eksik olduğunu ve tamamlyabileceğimi düşündüm.Belki cicim a0ylarını yaşayamadım ve hatırlamak istemediğim günlerin ardından şimdi çok iyiyiz.Bİrbirimizi anlayabliyor ve daha çok tutkuluyuz..
Biraz zaman güzelim herkese dediğim gibi asıl emek isteyen evliliktir..Asla evlenmeden nasıl bir hayat bekleyeceğini bilemeyiz..

canım ilk zaman çok zor biz eşimle ilk aylar nerdeyse boşanacaktık bende senin gibiydim ne yaptım neden evlendim demiştim sabır geçiyor canım ilk sene zor gerçekten

aynı eve girmeden kimin nasıl bi insan olduğu anlaşılmıyo.
mesela ben eşimle evlenmeden önce 3 senelik beraberliğimiz vardı ama bu kadar sinirli,aynı zamanda komik olduğunu görmemiştim..
zamanla düzeliceğine inan evlendikten 1 hafta sonra ilk kavgamızı yaşamıştık çok stresli günlerdi ama geçti çok şükür......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…