evlendikten yıllar sonra ilk aşkınızla karşılaşsanız ne hissedersiniz?

Ben karşılaştım.....
Konuşmadım gördüğüm gibi yüzümü çevirdim..O evli ben evli konuşacak bişey yok bence

Ahh ahhhh günün birinde yaşandı bitti gitti diyebilecekmiyim?
Yoksa hep böyle mazide mi yaşayacağım?:uhm:

ben bu duyguyu birebir yaşadım arkadaşlar. çok enteresan bir durumdu. yıllar önce deli gibi aşık olduğumu zannettiğim adamla, evlendikten sonra karşılaştım. bana göre ah almamak gerekiyor. beni ve belkide bilmediğim birçok insanı üzmesinden kaynaklı mutlu olamamıştı. yalnızdı. evlenmiş ayrılmış bir çocuğu vardı. ben çok mutluydum çok sevdiğim gerçekten aşık olduğum biriyle evlenmiştim. ve bunu onada söylemiştim konuşma esnasında. pişmandı. aslında benimde onun ilk aşkı olduğunu ve benimle evlenmek istediğini itiraf etti. ama bu sözler ne gariptirki beni sadece onore etti okadar. birde tabii intikam duygusu. öcümü almış gibi hissettim. ne kötü değilmi?? benmi garibim yoksa sizde böyle birşey yaşadınızmı??:enbuyukkk:kaydirigubbakcemile3

İlk aşkım eşimdir.Böyle bir şey yaşamadım ama çok etkilenmezdim.GEÇMİŞE MAZİ,ÖLMÜŞE NİYAZİ DERLER.BANA MERHABA DEMEYE KALKARSA,''ÖLÜLER KONUŞAMAZ'' DER.ÇEKER GİDERDİM.:kahve::kahve::kahve:

hicbirsey o benim icin bitmistir his kalmamistir onun yerini nefret burumustur yoksa onunla olsaydi zaten onunla evli olurdum diye dusunuyorum sadece belki biraz kalp carpintisi ve o gunler soyle bir gecer goz onunden sonrasi his olmaz diye dusunuyorum demek onunla bitirmissinki baska biriyle evlenmissin yani bu benim dusuncem.

evt karşılaştım bir zamanlar sırılsıklam aşık olduğum kişi bana sıradan bi insan gibi geliyo zaten çok görüyorum evlerimizde yakın ama bişey hissetmiyorum zaten ayrıldıktan hemen sonra eşime aşık oldum :asigim: onu unutturdu yani bana hatta karşılaştığımızda selamlaşırız bana sordu nasıl gidiyo evlilik bende iyi dedim :KK70:)şükür o evlenmedi ama beddua ettim evlenemesin diye :KK70:(hala evlenmesini istemiyorum duysam ne olur bilmemyani onu burda damatlıkla görmek istemem çokta yakınız ama bencilim işte inşallah geri dönmez mutlu olmsın diye bana çok çektirmişti zamanında eşimi seviyoom zaten o büyük aşkın boşluğunu eşim tamamladı eşiiimm en büyyyüüükk son aşkıııımmmmmmmmmm sositososito

Karşılaşmak istemem.Karşılaşırsam da etkilenmem.Kocişim birtanem varken yanımda.

hiç karşılaşmadım.
karşılassam ne yaparım bilmiyorum o anki ruh halimle..
ama umrumda değil hiç ne yaptığı, nerde olduğu..Allah mesut etsin onu da benim olduğum kadar, başka birşey diyemem

sevgilimi koluma takarım eskıye de havamı atarım olmadı birde sinema yaparım gördüğün gibi çok unutkanım:):):)

SLM,
Sizlere yeni katılıdım.Ben ilk aşkımla bir fuarda karşılaştım.kucağımda küçük kızım vardı.Onun yanında da eşi ve annesi.İkimizde şok olduk.Ama inanın içimizdeki ssevgi bitmemiş onu anladım.Kavuşmak ikimiz içinde hayal olsada karşılaşmak çok güzeldi.

şaşırırım ama muhatap olmam tabiki, benim eşim ilk aşkı unutturdu ama kimse onu unutturamaz..

ben ilk aşkımla her gün iş çıkışı ve evde karşılaşıyorum hatta yatakta bilesırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

15 yaşımda kocama aşık oldum ilk ve tek aşkım o benim:asigim::asigim::asigim:

X