Evlendik ve Bitti....:(

Bende merak ettim, dün neler yaşandı, inşallah doğum gününü rezil etmemiştir .
Bu fırsatı iyi değerlendirseydi bari, birde şey sorucam onun doğum gününde ne yapmıştın? yakın zamanda olmalı onun doğum günüde, sen neler yapmıştın onun için (küs değildiniz o zamanlar galiba)? Karşılaştıralım bakalım kaydirigubbakcemile5

ahh guzeller :) yine yazmissiniz senaryolari...
ben size yazmayi unuttum...
annem cok hastaydi ,dogum gunu sabahimda (esimle ilk baristigmz sabah) isyeri annemlere yakin oldugu icin beni oraya birakti...
annem gittikce agirlasti,asla belinin ustune yatamiyordu.cok buyuk acilar cekti,basbas bagiriyordu.
gun boyunca esim de gelip gitti,(bu arada esimle mesafeliyiz) hatta anneme gidip doktor getirdik beraber cunku asla yerinden kalkamiyordu.
neyse...igne yapildi filan anneme,agrilari yine cok gecmedi... butun gece onunla ugrastik..
aslinda dogumgunum beni bu dunyaya getiren annecigim icin pek dogum gunu gibi olamadi...
ama OLSun,annecigime feda olsun.ondan onemli degil tabii ki..
esime gelince...bir onceki gece annesinin zoruyla baristik ya...o gece yatakta bana "nice mutlu senelere "dedi ve optu...
ertesi gun,yani dogum gunumde hicbirsey yapmadi...biraz annemin hastaligi,biraz maddi durumlardan olsa gerek...
acikcasi degerlendiremedi...
yalniz ben bir ara annem uyurken ,evlendikten sonraki ilk dogumgunum oldugu aklima geldi ve agladim,mutfaga gecip...
esim farketti..gelip sarildi optu,uzulme ,yine biseyler yapariz dedi...o gece annemlerde kaldik.
bilemiyorum..dogumgunu benim icin onemlidir..
onun dogumgununde de aramiz super degildi,yine bir tartismadan yeni cikmistik (18 mart gunu) ona kendi elimle pasta yaptim,aksam degisik bir yemek hazirladim.pastadan sonra disari cikmayi teklif ettim ama yorgunlugunu one surerek kabul etmedi.sagol dedi..(hatta soda icsin diye uyandirmaya calistim ya,o da bagirdi bana... sanirim o geceydi...cok buyuk hayal kirikligiydi)
burdan su sonucu cikardim ;
evlenmeden once dogumgunlerimi onemseyen esim,evlendikten sonra gercek yuzunu gosterdi.kendi dogumgununu de onemsemedi,benimkini de...evet,agladgm icin geldi yanima teselli etti belki kendince ama bir adet gul alip gelmek cok zor degildi....
oyle iste...
bugun annem icin kosturduk hastanede..kizkardesim babam ve ben... sık sık aradi esim,noldu,nasil oldu diye sordu hep...acikcasi tahminimden daha cabuk duzelmeye basladi bana karsi..ama sonucta karakter ayni.ilgisiz,bencil ve ustune gidersen cirkinlesen bir adam benim esim... Allah in bildigini kuldan niye saklayayim ki..

not : anneme bel fitigi teshisi konuldu... (.

Son düzenleme:
ÇOK GEÇMıŞ OLSUN annen içinnn...

eşinlede aranız eminimki yavaş yavaş daha güsel olcak daha çok yeni
belkide daha çok yaklaşmaya çekiniyodur utanıyodur onca yaptı şeye karşın. güsel düşünbence güsel olsun...

canım annene cok gecmıs olsun benım annemde aynı durumda bel fıtıgı yuzunden cok agrılar cekıyor anlıyo bılıyorum esıne gelınce hersey bırden duzelemez tabıkı zmaanla taslar yerlerıne oturacak

önceliklee çok çok geçmiş olsunn benim de annem çok çekti belfıtığından kendini sıcak saklasınn inş tez zamnda ayaklanırr.......:Saruboceq:

sonra canım benim gerçekten şanssızlıklar peşinizi bırakmıyo
doğum günün ters zamana denk gelmiş -tatlicadiarzu-
şöle bihafta sonra falan olsaydı varyaa ımmmmm
yemede yanında yat bi gün olurdu :teytey:
annenin hastalığı sizin dahada yakınlaşmanıza neden olurdu :jeyyar:
sonra herşey yerine otururdu:asigim:
bazı ayrıtılar unutulurduu ve eşinde eminim o gün seniniçin
bişi yapardıŞeniz
şey demişssin bi gül bile almadıı:dilcikar:
ee canım annen orda bas bas bağırırken
onun o arada sana gül getirmesi abes olmazmıydı:1no2:
eminim aklına gelmiştira.s
ama yeri olmadığını düşünmüştür :1rolleyes:
sende az nazlı diilsin haaaaaa.s
artık güzel düşünmeye başlasan ii olur
bak seni aramışş yardım etmişşşş
yani zor zamnında senin yanında olmuş:teselli:
yetmemiş
göz yaşlarını silmişşŞeniz
yani bence düzeliyoo hemde
ummadığım kadar hızlı bi şekildeekaydirigubbakcemile2
sende onun bu tavırlarına cvp vermelisin bence
hani onun hoşlanmadığı tavırları takınmamaya çalış:1no2:
yani evlilik bölebişi iki tarafta birbiri için kendisinden az biraz kötü yanlarından ödün vermeli dimi amma:1closedeyes:
umarımm bundan sonraki günleriniz daha güzel daha umutlu olurr
allah bir ömür mutlu olmanızı nasip etsin:asigim:
inş o günleri bidaha yaşatmaz rabbimm:Saruboceq:

annene gecmiş olsun canım
benim eşim dogum günlerini oldu bitti hatırlamaz alışıyo insan zamanla

Şenizcanım annene çok geçmiş olsun eşine gelince ben hiç şaşırmadım çünkü bu adam asla değişmicek zamanla görceksin senin adına üzüldüm çünkü doğum günüm benim içinde çok önemlidir tamam annen hastayken eğlenmeye yada kutlama yapamazdınız zaten ama en azından ç,çekle gelebilirdi hadi maddi durumu kötü tek bir güldemi alamamış canım sen üzme kendini sen elinden gelenin fazlasını yapıyorsun zaten:1closedeyes:

canım arkadaşımm hilalin eşini ne kadar tanıyosunki
asla değşmeyeceğini idda ediyosun
tabi değişmemeside bi olasılık ama asla değişmeyecek diyip
neden hilalin aklını karıştırıyosun
bu şansı ikiside çok ii değerlendirmeli dimi
bizlerde onun verdiği karar göre olumlu yapıcı yorumlar yapsak
daha güzel daha insancıl olmazmıı
anlamıyorum yaa
sizler böle yazınca sanki onun boşanmasını istiyormuşşsnuz gibi geliyo ve ben üzülüyorumm
evlilik basit bi kurum diil
iki insanın birleşmesi ayrılmalarına nazaran daha kolaydır canım benim
yorum larımızı lütfen daha yapıcı yapalım

sevgili hilal;öncelikle anneciğine geçmişler olsun.inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur.

eşine bir şans daha vermişsin,daha doğrusu tekrar denemeye karar vermişsiniz.iyi de yapmışsın.hakkınızda hayırlısı olsun inşallah.umarım çok mutlu olursunuz artıka.s.

annem icin iyi dileklerde bulunan arkadaslarim,hepinize tesekkur ediyorum.dua edin lutfen anneme cok aci cekiyor cunku.
sevgili kanne,
ben kizmiyorum arkadaslara...napsinlar,bana yapilanlara soylenenlere cok uzuldu onlar da...yoksa kotu niyetli degiller be canim.
ayrica kanne sana da tesekkur ederim canim,yanimda olup kararima destek verdigin icin...
dedim ya ben de merak ediyorum ve sonucu bilmiyorum.yani iyi mi olur kotu mu olur... ama bir sans daha vermek istedik evliligimize...

annene çok geçmiş olsun hilal. acil şifalar diliyorum.
hiçbirimiz sihirli değnek varmışçasına bir anda herşeyin düzelip gökten üç elma düşmüş moduna girileceğini düşünmemiştik sanırım.
zaman herşeyin en güzel ilacı.
gökten elmalar düşünce biz de payımıza düşeni alırız inşallah:) kaydirigubbakcemile5

canım bende farkındayım kötü niyetli olmadıklarının ama birazdaha dikkatli olmaları lazımm
ve tabiki seni destekliycemsüprizzzzz
boşanma karı alsaydınada desteklerdim
ama yinede derdim keşke son bi şans verseydin diee
allah sonunuzu hayr etsin canımmyerimseniben
senin yaşadıklarını düşündüklerini o kadar ii anlıyorumkiii
o günleri bende yaşadımm
ama bence sende artık biraz sıcak davranmaya bakk:1hug:
kendimden biliyorum
ben soğuk daranmayı çok abartmıştımm sonunda yine ufak çaplı kavga etmiştikk:mymeka:
sen o dönemi birazdaha ılımlı geçir derimm unutmaya çalış
unutma sen ona şans verdinn :asigim:
ve onun her adımına karşılık vercenki oda sana gelmekte çekinmesinn
kasmasın umarım anlatabilmişimdir a.s.

kötükedihüsoevliliğin basit bir kurum olmadığını sizin kadar bende çok iyi biliyorum ayrıca ben hilalin kafasını neden karıştırayım zaten oda aynı şeyleri söylüyor dikkatli okursanız görürsünüz ben onun bundan sonra da üzülmemesi için söylüyorum çünkü aynı şeyleri yaşıcağını kendisinin yazdıklarına göre yazdım ben ayrıca eşini tanımama gerek yok değişiceğine dair hiç bir olumlu bişey yok ayrıca bırakında istediğimiz yorumu yapalım hilal aklı başında bir kadın siz tasa etmeyin benim yazdıklarımdanmı etkilenicekkötükedihüso

ü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…