Evlendik ve Bitti....:(

hilalcim annene çok üzüldüm geçmiş olsun canım.ellerinden öperim annenin

Son düzenleme:
selam canlar,
burasi da benim gunlugum oldu sanki he,ne dersiniz kaydirigubbakcemile3
bugun yine hastanedeydik,farkli bir hastane bu sefer...arastirmalar,kosturmalar...
bu hastanelere Allah kimseleri dusurmesin,cok zor...
hem yorgunluk,hem giden zaman ve bol para... Allah tum hastalara acil sifa versin Rabbim :Saruboceq:

esimle bugun pek gorusemedik.yine bir iki sefer aradi,naptiniz diye sordu.haber ver mutlaka dedi...
kisaca rayina giriyor bazi seyler... sizin de soylediginiz gibi zaman lazim bu ara bize..
yorumlariniz icin cok tesekkur ederim,bir kardes sicakliginda sordugunuz,beni merak ettiginiz icin...

allah kolaylık versin canım ( bu arada benim kayınpederimide ameliyat etmiyorlar çok üzüldüm 76 yaşında karnında arık var ur büyümüş oradan yazık 1 böbreğide gelişmemiş küçükken testler kötü ıktı tansiyon falan ameliyat etmemeye karar vermişler ne kötü adam acı çekicek yaaa)anladım birtürlü...allah herkese sağlık versin.

merhaba hilalim,
başta sana şunu demek istiyorum ki hergün sayfaları mutlaka açıyorum umarım barışmışlardır falan diye.ama istikrarsız hergün noldu acaba,kocası düzeldi mi falan diyorum..neyse demek istediğim olaaya ve sana kendimi nasıl kaptırdıysam artık bu gece rüyamda bile sana kk da yorum yazıyordum:roflol:
bir de bişiy demek istiyorum canım.o kadar çok okudum yazılanları ve senin olgunluğunu...ya aslına bakarsan ben ewliliğine şans vermene çok sevindim.ewlilik o kadar zor bi iş kiii...rayına oturasıya neler yaşanıyor.ama allahın izniyle ve sevenlerin duasıyla da eşinle çok mutlu huzurlu olacağına inanıyorum canım..
anneciğine de şifalar diliyorm..
öpüyorum çok seni hilalim...Şeniz

aynen yazdığın gibi,, burası bizim polemik topiğimiz diil lütfen daha fazla uzatmayalımm..
bir kaç msj da sürekli diğer üyelere yorum yapan sensin herkes kendi yorumunu yazsın.
hlal gereken cvp kendi verebilir sanırım.kötükedihüso

...............ŞenizŞeniza.s.:icecream:

selam canlar,
burasi da benim gunlugum oldu sanki he,ne dersiniz kaydirigubbakcemile3
bugun yine hastanedeydik,farkli bir hastane bu sefer...arastirmalar,kosturmalar...
bu hastanelere Allah kimseleri dusurmesin,cok zor...
hem yorgunluk,hem giden zaman ve bol para... Allah tum hastalara acil sifa versin Rabbim :Saruboceq:

esimle bugun pek gorusemedik.yine bir iki sefer aradi,naptiniz diye sordu.haber ver mutlaka dedi...
kisaca rayina giriyor bazi seyler... sizin de soylediginiz gibi zaman lazim bu ara bize..
yorumlariniz icin cok tesekkur ederim,bir kardes sicakliginda sordugunuz,beni merak ettiginiz icin...

canımm benim tabiki net başka ne işe yarıyoki :nazar:
bari günlüğümüz olsun dimii sırnaşık şey
valla böle güzel measjlar yazdıkça içim bi garip oluyo kaydirigubbakcemile3
kıpır kıpır oluyomm:lepi:
valla deli gibi dsinirliydim:eek:klava:
ama mesajını görünce puf oldu sinirimmşakkıdı
allah annene acillll şifalar versinnn :Saruboceq:
sen ve aşkınadaŞeniz boll bolll huzur mutluluk versinn:Saruboceq:
:asigim:

Son düzenleme:
bugün iş arkadaşlarıyla yemeğe davetlilermiş...
ama bizimki gitmemiş...
bana canım istemedi diyor ama ben inanmadım.,muhtemelen doğumgunumde birşey yapmadığı için,arkadaşlarıyla çıkarsa üzüleceğimi düşündü ...doğumgünümde birşey yapmadı ya :1closedeyes:
ama halasının oğluyla geldiler eve ve şuanda fıfa2008 oynuyorlar (futbol oyunu),ben de dizi izliyorum...
beni takan yok zaten :kahve:

gıtmemıs dıye sevın olumlu yanlarını gör barı adamın :)

tabı dedıgın gıbı düşünmüşse ...

bugün iş arkadaşlarıyla yemeğe davetlilermiş...
ama bizimki gitmemiş...
bana canım istemedi diyor ama ben inanmadım.,muhtemelen doğumgunumde birşey yapmadığı için,arkadaşlarıyla çıkarsa üzüleceğimi düşündü ...doğumgünümde birşey yapmadı ya :1closedeyes:
ama halasının oğluyla geldiler eve ve şuanda fıfa2008 oynuyorlar (futbol oyunu),ben de dizi izliyorum...
beni takan yok zaten :kahve:

ee sende o zamn ne yapıyosunnsengözlerimebaksanab
en kısa zamndaa fifa oynamayı öğrenip kocişinle oynuyosunn:teytey:
o zamn hala oğlunada gerek kalmazzhihoyyyt

hala oğlu gittikten sonra öğretmesini iste bakalım ne diycekk:roflol:

Tatlım aslında sen doğrusunu yapmışsın çünkü insanın içinde ufacık bir sevgi kalıntısı kalırsa yalnız kalınca aklına eski günler gelip birden kendi kendini yiyor.
Bu nedenle tekrar deneyip ya iyi olacaksın ya da kötü.
Annene de çok acil şifalar diliyorum.
Ayrıca geçmiş doğum günün kutlu olsun güzelim.

zaman herşeyin ilacı. bence düzeliceksiniz ben inanıyorum. umarım bu ona güzel bi ers olurda çok çok mutlu eder seni

iyi geceler çikolata kızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
seni çokkkkk ama çok ama çokkk seviom ben ya
kadın bu demekm işte
takdir ediom seni
şimdi çekiosun ama mükafatı yakındır
beklemek en iyisi
büyü yapılmadıya birden bambaşka bi adam olsun
senin üstesinde gelemiyceğin birşey yok
hep seni merak ediyor
konunu takip ediyorum
hakkında hayırlısı olması dileğiyle...

canım yaaaa yaşadıklarından çok etkilendim ve çok üzüldüm biz bayanlar için ilgi herşey demek özellikle sevdiğimiz adamın ilgisi olmazsa hayat durmuş gibi olur sen bunları yaşıyosun ve yinede bu kadar güçlüsün ki hala eşinin yanındasın ben duramazdım sanırım bu kadar ilgizliğin olduğu bir yuvada dayanamazdım biliyorum çünkü bende eşimi çok seviyorum onun bakışı bile beni mutlu etmeye yeter eşin gerçekten kadın dilinden anlamayan biri kaldı ki yeni barışmışsınız ve doğum günün yaaaaaa odun olsa o bile sırf gönlünü birazda olsa almak için doğum günün için hazırlık yapar yeter ki sevdiğim mutlu olsun diye ama eşinin içi geçmiş genç yaşta ihtiyar biriyle evlenmiş gibisin onu belki çok seviyosun ama senin tek organın kalbin değil diğer organlarını hasta ediceksin seni hak etmeyen biri için psikolojin giderek daha fazla zarar görücek canım o insan seni hak etmiyo bence düzelicek gibide durmuyo gençliğine yazık neyse canım dilerim verdiğin karar ne olursa olsun mutlu olursun :teselli: annenede acil şifalar diliyorum geçmiş olsun canım

Son düzenleme:
Yapılan yorumları değil sadece senin yazdıklarını okudum...
Geriye dönük birşey yazmak istemiyorum...
Zaten yapılan hatalara girilirse eskiye dönülürse işin içinden çıkılmaz bir hal almaya başlar zaten bu durum.
Her insan mutlaka bir dönem buna benzer şeyler yaşar.Sen bundan sonra eskiyi düşünmek yerine ileriye doğru bak...
Yaşadıkların kolay şeyler değil ama bir yuva da kurmak kolay değildir...
Ben eşinin değişeceğine inanıyorum ama zamanla...Çünkü bi insanı değiştiren yaşadığı çevre bulunduğu ortamdır... iyi yada kötü insanlar zamanla değişir... Sizin ihtiyacınız olan şeyy zaman ve karşılıklı anlayış. Sabret...Mutluluklar..

kızz çiklotaa
yüzün gülsünn
sana ne dicem bakk
sen hala ırınmırın duruyosun adamın isteginide kırmaa
sen demiştim ben hala mesafeliyim ama o iyi arıyo soruyo yaa

ne bilim kızz
sen güler yüzlü oldukçaa o da başkalaşır belkim

X