Evlendik ve Bitti....:(

benim için onca tartışmışsınız, aman lütfen kırmayın birbirinizi...
hepinizin niyeti çok temiz,farkındayım.
biliyorum bana kızanları,bu adam da affedilir mi diyenleri...
ama zaten affetmedim ki yasakkelime
sadece sonradan acaba? dememek istiyorum.
çok yeni olduğu için belki,belki ona olan sevgim bitmediğinden...
bazılarınız "adam seni onca dövdü,sen nasıl hala sevebiliyorsun" diyorsunuz eminim.
ben de bilemiyorum.
ve ben bu iş düzelecek ,siz de göreceksiniz de demiyorum...
hatta yüksek ihtimalle sizin dediğiniz gibi olacağı kanısındayım.çok karamsarım yani...
görmek istiyorum.
ona değil,evliliğime bir şans daha verdim.

yok anacım sen keyfine bak bi aramızda bi yanlış anlaşılmayı konuşuyoduk:kahve:
sen takma o güzel kafana :eek:
bügünün keyfini çıkar:nazar:
bugün senin bu dünyaya geldiğin günn :emir_bebek:
ilk nefes aldığın günnna.s
ilk ağladığın günnnnsenağlama
kafana yavaşça bi vur ve hafıza kaybı geçir:mymeka:
hiçibişi olmamış gibi davran ve
güllll kız güüülllllllllllllll:roflol::roflol::roflol:
güldükçe hayat bşka güzellll :sm_cool::sm_cool::sm_cool:
bu dünyada en azından ağladığımız kadar gülmemiz lazımmm kii:içelim:
hayat yaşamaya değsinn bitanesiiiiiiŞeniz
fıstıkkkŞeniz
yafrımmmmmmŞeniz:asigim:

doğum günün kutlu olsun canım.
inşallah yeni yaşın yeni güzellikleri de birlikte getirsin.
herşey senin istediğin gibi olsun.

biliyordum böyle bitmeyeceğini.
çok yenisiniz zaten.
yeni yeni öğreniyor insan bu dönemlerde "biz" olmayı.
yeniden denemeye karar vermenize sevindim.
konuştunuz mu bilmiyorum ama her şeyi yokmuş gibi görmek yerine
belki konuşup devam etme kararı alsaydınız daha iyi olurdu.
ne beklediğini bir kez daha ifade etmiş olurdun.
onun dışında kesinlikle
"nasıl devam edersin, nasıl seversin" sözlerine aldırma.
bekara karı boşamak kolay gelir derler.
bu senin hayatın ve ne yapacağına sen karar verirsin.
inşallah ilerde "iyi ki o zaman bitmemiş, iyi ki bir şans daha vermişim" dersin.
dualarımız seninle...

barıstıgına sevındım bazı arkadaslarımızın tersıne ben cok sevındım ve barısacagınızdan emındım bılmıyorum nıye ama ıcıme oyle doguyordu daha 8 aylık evlısınız cunku sevgıler boyle cabuk tukenmıyor her ınsan ıkıcı sansı hal eder hele kı bukadar evlıgın basında.....hayallerın yarım kalmayacak ınsallah gecırdıgın gunlerı esın sana mutluluk dolu gunler vererek hafıfılettırmeye calısacak ....sen hala karamsarsın boyle karamsar olma lutfen maden sans verdın hala kotu dusunme evının ıcıne o kotu dusuncelerını yayma ıyı dusunkı ıı olsun her zaman tedırgın olma gene aynı seylerı yasarmıyım dıye lutfen bu dusuncelerımı dıkkata al negatıf olma ayrıca arkadas eklemıs bayan dedın kocana guvendıgını soyluyorsun barı en azından sımdılık bu konu hakıında tartısma yaratacak seyler soyleme....DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini tırmanırsın çikolatam ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Yaşa . Sev . Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin, iyi ki doğdun canım a.s.! ♥ Doğumgünün kutlu olsun! hihoyyyt. Bugün hiç bir şeyi kafana takma, o bişeyler hazırlamamışsa bile git annenlere, ailenle güzel bir doğum günü geçir... sositososito

Maasallah bazi arkadaslarin bi azarlamadigi kalmis! Baristiysa baristi, size ne kardesim!!! Simdi barismisken eski yasadigi kötü olaylari hatirlatmakla ne gibi bir faydaniz oldu arkadasimiza cok merak ediyorum! Kendisi gayet mantikli ve dogru düsünmesini becerebilen bir insan; eger böyle bir karar aldiysa bize iyi dileklerimizi sunmaktan, hakkinda hayirlisi icin dua etmekten baska birsey düsmez...bu onun evliligi, o o kötü olaylari yasadi; bunlara ragmen hala bir sans daha vermek istiyorsa ona saygi duymak gerek; "belki bizim göremedigimiz birseyler vardir; bu onun evliligi, 4duvar arasinda yasananlari biz tam olarak bilemeyiz, basimiza gelmeden de tam olarak onun gibi anlayamayiz ve bilemeyiz" diyerekten onu tabiri caizse assaglar gibi davranmaktansa, kararina saygi duyup bundan sonra bahtinin acik olmasini dilemeliyiz...en kötü sey kararsizliktir; bu kararsizlik sürecinde cok aci cekti arkadasimiz...eger su an bazilarina göre dogru bir karar vermediyse de kendince bir karar aldi...her ne kadar su an verdigi karardan tam mutlu degilse de en azindan o kararsizliktan kurtularak bir nebze de olsa rahatlamistir...lütfen ahkam keserek bu ufacik rahatlamayi cok görmeyin arkadasimiza...bu arada belki "sen avukati misin?!" diye düsünenlere: evet, hukukcuyum, ama arkadasimizin avukat ile savunulmaya kesinlikle ihtiyaci yok...ben sade düsüncelerimi daha fazla icimde tutamadigim icin sizlerle paylasmak istedim...dogum günün kutlu olsun Hilalcigim; nice saglikli, mutlu ve huzurlu senelere insaallah sevdiklerinle birlikte...

canım evliliğine bir şans vermene sevindim nice yıllara
inşallah çok çok mutlu olacaksın
biraz zaman lazım evliliği ilk yıllarında eşlerin birbirlerinin dillerinden anlamaları için

canımmm hatırlarsan önceki yorumlarımda o insanın seni haketmediğini yazmıştım.hala da özür dilemediği,pişmanlık belirtecek ya da aranızı düzeltecek bişey yapmadığından dolayı öyle düşünüyorum.ama sen bir şans daha vermeyi düşünmüşsün.önceleri de söylediğim gibi bu senin hayatın ve kararlarına herzaman saygılıyız.ınşallah bu ikiniz adına iyi bir adım olur da mutlu bir yuvaya kavuşursunuz...
buarada doğum gününü kutluyorum ve bu özel gününde eşinin de desteğiyle herşeyin bir nebze olsun güzelleşmesini diliyorum... :1hug:

Evlilikler hiç bir kadın için çocuk oyuncağı değildir. çikolatamda bunun son derece bilincinde... Şayet bitecekse evliliği( umarım hiç bitmez günden güne dahada düzelir) o evliliği için herşeyi yaptığından emin olmak istiyor bundan daha doğrusuda yok bence...

Dilerim eşinde hatasını anlar ve yaptıklarından gerçekten kendi utanır....

Yeni yaşın tekrar kutlu olsun canım.Bir ömür boyu sadece sevinç gözyaşı dökesin...

hilalcim yeni yasın sana tüm güzelikllkleri getirmesini canı gönülden dilerim
barışmsssnz hayırlı olur umarım eşin ve senni adına
yorumlara takılma bu haayat sana ait eğrisiiel doğrsuunu yaşayan bi teksin
bizler sadece yorumda bulunduk en doğru olanı gene sen karar vericeksin
artk geriye bakmadan yaşamaya gayret et inaşllh eşinde zamanla anlarr
iyi senelere canıma.s.

kimseye hesap vermek zo runda değilsin
hergününü kendi içinde son gününmüş gibi yaşa
o an ne hissediyorsan onu yap bari
deve ile diken ilişkisi bazında
vallahi bir hafta ayrı kaldım şurdan deli gibi merak ettim seni
ki...
o bu kadar duyarsızsa
sende uzaklaşki
çekim alanını o yaratsın artık

ayyyyyrıca
nice mutlu yıllara hilal alba
inşallah birdaha böyle zamanlarla sınanmazsın

Doğum günün kutlu olsun canım... ınşallah her şeyin hayırlısı olur senin için... Bunları yaşadığına değer umarım bundan sonraki günlerin....

herkesin kendi hayatı barışmakta na kalmış barışmamakta bize tek destek olmak düşer. bence ii olmş keşke dememek için. artı düzelmiceğini kim bilebilir ki tekrar nie yıllara

Çok sevindim tekrar devam kararı almanıza ...Denemek ve sonuçlarını görmek inşallah dahada üzmeyecek...Artık bundan sonra ikinizde dikkat edeceksiniz bulaşıklar lavoboda kalmalı herseferinde lavabodan çıkarsa ortalık kirlenir , üzülürsünüz. Hadi bakalım güzel haberler bekliyorum.Doğum günün kutlu olsun...Bugün yeniden doğuşun olsun :)

chocolate akşam nasıl gecti meraktayım
dua ettim dün senin için umarım hersey güzel geçmiştir

aynen ben de dua ettim , umarım dünü çok iyi değerlendirmiştir eşin:Saruboceq:

Güzel ve mutlu haberlerini yazmanı bekliyorum sabırsızlıkla kaydirigubbakcemile2

X