Evlendik ve Bitti....:(

Bence bu tamamen erkekler marstan kadınlar venüsten durumu. Algılama farklılığı yani senin "ilgisizlik" dediğine o "hı bişey bi dedin" diyebilir. :KK70: Ne bileğim boşanalım dersen, "aa nolduki aşkım gül gibi yaşayıp gidiyoduk" der. Yani bence eşin kötü niyetli ya da seni sevmiyor değil. Sakın hemen boşanmayı düşünme

Bence bu tamamen erkekler marstan kadınlar venüsten durumu. Algılama farklılığı yani senin "ilgisizlik" dediğine o "hı bişey bi dedin" diyebilir. :KK70: Ne bileğim boşanalım dersen, "aa nolduki aşkım gül gibi yaşayıp gidiyoduk" der. Yani bence eşin kötü niyetli ya da seni sevmiyor değil. Sakın hemen boşanmayı düşünme
ben de böyle düşünüyorum
bazı erkekler evliliği böyle, sizinki gibi zannediyorlar
resmen öğretmek gerekiyor doğrusunu
çok nadirdir kadının beklentilerine uygun bir evlilik hayatına adapte olan erkek
dereceleri farklıdır o ayrı ama hepsini eğitmek gerekiyor inan canım

ben de böyle düşünüyorum
bazı erkekler evliliği böyle, sizinki gibi zannediyorlar
resmen öğretmek gerekiyor doğrusunu
çok nadirdir kadının beklentilerine uygun bir evlilik hayatına adapte olan erkek
dereceleri farklıdır o ayrı ama hepsini eğitmek gerekiyor inan canım

buna katılıyorum canım erkeklere evliliği öğretmek gerek
bu arada sizin eşiniz gibi olan erkek çok canım siz tek değilsiniz ama bu kadar kısa sürede ilişkinizin monotonlaşması garipCADIARZU
siz eşinizle tatlılıkla konuşun beraber vakit geçirmeyi öğretin ona dışarı çıkıp gezin.seviyorsanız sinemaya tiyatroya aile ziyeretlerine gidin.
eşinizi sabırla ve tatlı dille eğitinyerimseniben

erkekler ve kadınlar...evlenene kadar aynı olduklarını düşündüğüm bu 2 tür evlendikten sonra düşüncelerimin değişmesine sebeb oldu...benim eşiminde oluyor bu tavırları çoğu zman..bağlaması var mesela bitane o elinden hiç düşmez perşembe günleri gittiği maçın zevkinide ona hiçbişi vermez...yok ekonomik kriz yok iş yok güç yok...ben varmıyım pekiii..yani onca şeyin arasında beni hatırladığı tek yer yatak mı die soruorum kendime..bazen orda bile hatırlamıorum galiba...ben 5-6 senelik evli biri diilim arkadaşlar sdc 8 aylık evliyim ve benim sıkıntılarımda şu sitede dolaşıp derdini dinledim birçok insandan farklı diil...

ya bitti cümlesinden kastın
artık seni eşinin görmemesi
değilmi...
ah canım benim
erkekler böyle imiş
belki tam olarak evlilğe adapte olamamıştır
tartışamanız kavganız bağırış çağırışlarınız yoksa
yeni yeni adapte olduğu için belki bekarlıkla evlilik arasında gidip geliyordur
kendini
rahatlat
güzel düşüp
konuşup halletmeye çalış
canım benim
allah yardımcın olsun

evlendik ve bitti...

sunu ogrendim ki evlilik bir baslangic degil,sonmus... ve yine sunu ogrendim ki,iki taraf da emek vermeden olmuyor...
simdi dusunuyorum da en mutlu olmam gereken gunler zehir olmus...evet kendime bile soylerken uzuluyorum ama oyle...

aynı düşüncedeyim...bende bi başlangıç değil kendime kendi ellerimle bi son hazırlamışım...ve bende geri dönüp baktığımda kendimi hiç de yeni evli hissetmediğim hep gözyaşıyla geçen günlerimi hatırlıyorum ve nasıl üzülüyorum o geçip günler için..o yüzdende eşimi hiç bi zaman affetmicem..hiç bi zaman..ne yaparsa yapsın içimde kırıp geçirdiği şeyler iyileşmeyecek..
o yüzden sana olumlu bişey söyleyemeicem...benimki ilgili koca...mutlu koca...
aşık kocaa..ama neye yarar...
beni bu kadar mutsuz edip,huzurumu elimden aldıktan sonraa??:eek:klava:

erkekler marstan kadınlar venüsten zaten, evlenmeden öncekiyle sonraki çok farklı oluor malesef, istisnalar hariç tabi ama çoğunluk böyle, benim herüf de aynı anam sıkma canını, bi de ben 8 yıllık evliyim ben ne ediiim :roflol:

En hassas aylar...
Umudunu yitirme...Sabrini tuketme
Esini karsina al ve konus
Konuyu açmadan, çozmeden de bir yere salma
O kadar yenisiniz ki...
Dayanmalisin...Umarim sinavlarini basarirsin

herşey düzelicek sadece zaman ve bi kaç değişikli gerek hayatınıza.Allah sevginizi daim etsin ve umarım bi gün herşey istediğin gibi olsun.

ahh kizlar ne kadar guzel seyler yazmissiniz...Allah hepinizden razi olsun,cok rahatladim okuyunca.
yalniz kafam cok karisti,kiminiz ilgilen sirnas filan demissiniz,kiminiz onu kendi haline birak demissiniz... ama sunu soylemek istiyorum,ilgiyse ben fazlasiyla veriyorum arkadaslar...her konuda..ya hanginiz cinsel anlamda reddediliyorsunuz? beni begenmediginden degil,tembelliginden,yorgunlugundan onu taniyorum.bunu bile yapmaya basladi dusunun ! o yaklastiginda ben karsilik vermeyecegim diyorum bu sefer,ama dayanamiyorum :eek: hersey sevgimden inanin... bu konu disinda .....bir kere resmen annesi gibiyim,gerci ben severim ilgilenmeyi...dusunun dun (ayiptir soylemesi) tavuk pirzola vardi yemekte,bana onu ayiklatti.elini surmek istemiyormus :) ikiletmedim bile..elbisesine kadar ben cikarir giydirirm..ben raziyim ona cocuk gibi bakmaya,ama o kucucuk seyleri cok goruyor bana... bilemiyorum...sabir lazim sanirim...hepinize cok tesekkur ederim tekrar tekrar a.s.

çok büyük bi sorun göremedim burda :1hug:
bende tavuk gibi yatardım hatta eşim eve gelmeden uyuyakaldığım olmuştur mirmirmirmir
ama beni böyle sevdi :asigim: bende onu öyle -tatlicadiarzu-
Allah başka sorunlar vermesin yerimseniben

canim sorun ne bilio musun herseyi her sorumlulugu ustune almissin.. esine yapacak birsey birakmamissin.. birakicaksin elini biseye surmuyceksin.. sana tavuk didikletmek isteyen adam kendi elleriyel disardan yemek alip gelcek.. ugrascak yani.. biraz elini etegini cek.. ama sevgi anlaminda her turlu sevgini de goster.. sadece sorumluluk alma.. o nasil yabanci gibi yasiyosa sen de biraz yabancila.. aksam yatarken ondan pijamani iste... ne bileyim sabah cikarken aksam gelirken sunu al de.. boyle eline faturalri ver.. evden cikamicam halsizim de.. yani birlikte olmak istediginde cok yorgunum simdi masaj yap sonra yapalim felan de.. yani kendi isteklerini onden getir onun isteklerini ikinci siraya al.. onun halini ona goster. bak nasil yavas yavas toparliycak sklcak bundan cunku.. eger sikayet etmiyosa bunlardan valla bilemicem o kadarini..

ahh kizlar ne kadar guzel seyler yazmissiniz...Allah hepinizden razi olsun,cok rahatladim okuyunca.
yalniz kafam cok karisti,kiminiz ilgilen sirnas filan demissiniz,kiminiz onu kendi haline birak demissiniz... ama sunu soylemek istiyorum,ilgiyse ben fazlasiyla veriyorum arkadaslar...her konuda..ya hanginiz cinsel anlamda reddediliyorsunuz? beni begenmediginden degil,tembelliginden,yorgunlugundan onu taniyorum.bunu bile yapmaya basladi dusunun ! o yaklastiginda ben karsilik vermeyecegim diyorum bu sefer,ama dayanamiyorum :eek: hersey sevgimden inanin... bu konu disinda .....bir kere resmen annesi gibiyim,gerci ben severim ilgilenmeyi...dusunun dun (ayiptir soylemesi) tavuk pirzola vardi yemekte,bana onu ayiklatti.elini surmek istemiyormus :) ikiletmedim bile..elbisesine kadar ben cikarir giydirirm..ben raziyim ona cocuk gibi bakmaya,ama o kucucuk seyleri cok goruyor bana... bilemiyorum...sabir lazim sanirim...hepinize cok tesekkur ederim tekrar tekrar a.s.

ah be kızım ya cok da guzelsın,
o resım senınse cok guzelsın bakmaya kıyamadım yani ben de mı boyle olucam dedım evlenınce
yani tum gun evdesın zaten arada kızlarla cıkıyosun aksam kocan gelsın eve dıye beklıyosun ama nafıle dımı gelııo 1 saatte tv bakıo edıyo uyuyo, sen annesı gıbı yemegını yap
evını temızle falan
ben de ev kızıyım yani evlensem senden farklı olmucam demekkı
ooof offfffffff 3,5sene de mutlu beraberlıgınız olmus
sana degıl kendıme uzuluyorum ya hangı kadının durumu farklı kı bu anlattıgından
hemen hepsı aynı be guzelım ya
sızın bu cıcım ayı olayı bıraz kısa sürmüş aslında hepsıbu
yoksa gene cogunun bu duruma dönuyo sızınkı erken bıtmıs okadr
demek her erkek aynı
demek ondan her kadın günlere kadın toplantılarına el işlerine kurslara cocuklara sarıyor
bebek yap bari annenlere yakın mısın bılmıyorum habıre onla ılgılenırsın falan
cunku kocan senı sevmıyo gıbı gelmedı bana yani aranızdakı mnormal bı evlılık sorunu gıbı duruyo uzulme sıkma canını :KK43:

Ben olsam bu durumda onun bana yaptığının aynısını yapardım. Eşim eve gelmeden uyumuş olurdum. Uyumasam bile öleymiş gibi yapardım. Akşam komşuya gidicem diye giderdim.
Ne yapıyorsa aynısını yapardım. Mutlaka rahatsız olacaktır.
ışte o zaman ders verme sırası gelirdi bana.

Böyle bir eşi ne kadar idare edeceksin daha. Çocukların olduğunda daha da zor olacak herşey.

Biraz sert olmuş olabilir ama gerçek düşüncelerim bunlar.

Sevgiler.

ah be kızım ya cok da guzelsın,
o resım senınse cok guzelsın bakmaya kıyamadım yani ben de mı boyle olucam dedım evlenınce
yani tum gun evdesın zaten arada kızlarla cıkıyosun aksam kocan gelsın eve dıye beklıyosun ama nafıle dımı gelııo 1 saatte tv bakıo edıyo uyuyo, sen annesı gıbı yemegını yap
evını temızle falan
ben de ev kızıyım yani evlensem senden farklı olmucam demekkı
ooof offfffffff 3,5sene de mutlu beraberlıgınız olmus
sana degıl kendıme uzuluyorum ya hangı kadının durumu farklı kı bu anlattıgından
hemen hepsı aynı be guzelım ya
sızın bu cıcım ayı olayı bıraz kısa sürmüş aslında hepsıbu
yoksa gene cogunun bu duruma dönuyo sızınkı erken bıtmıs okadr
demek her erkek aynı
demek ondan her kadın günlere kadın toplantılarına el işlerine kurslara cocuklara sarıyor
bebek yap bari annenlere yakın mısın bılmıyorum habıre onla ılgılenırsın falan
cunku kocan senı sevmıyo gıbı gelmedı bana yani aranızdakı mnormal bı evlılık sorunu gıbı duruyo uzulme sıkma canını :KK43:

tesekkur ederim canim,resimdeki benim evet...
canim ben ev kiziyim tabii ki ama aslinda unv mezunuyum (nasil bir cumleyse ) konservatuar mezunuyum,ozel ders verdigim ogrencilerim var fazla yogun olmasa da...ales e de hazirlaniyorum.cok bos sayilmam ve cogu kisi benim bu durumumu bosluguma baglamis.ben dunyanin en aktif kadini da olsaydim,icinde paylasim olmayan bir evlilik beni rahatsiz ederdi arkadaslar...mutlaka yine sorun olurdu.her durumda sorun yapmayan genelde erkekler bence...

oof yaa ben bole uzuzn flort arkasına bu evlılıklerı duyunca cok kotu oluyorum ve kor-ku-yo-rummm ... allah ayrdımcın olsunn arkadasımmm

Bana neden yalan söyledin ya aşkolsun :çok üzgünüm: Siz neler atlattınız, bunuda atlatırsınız sevginizle, asma suratını lütfen :çok üzgünüm:

tesekkur ederim canim,resimdeki benim evet...
canim ben ev kiziyim tabii ki ama aslinda unv mezunuyum (nasil bir cumleyse ) konservatuar mezunuyum,ozel ders verdigim ogrencilerim var fazla yogun olmasa da...ales e de hazirlaniyorum.cok bos sayilmam ve cogu kisi benim bu durumumu bosluguma baglamis.ben dunyanin en aktif kadini da olsaydim,icinde paylasim olmayan bir evlilik beni rahatsiz ederdi arkadaslar...mutlaka yine sorun olurdu.her durumda sorun yapmayan genelde erkekler bence...

canım eşin şu an yine başka birşeyle mi meşgul ?

Hareketleri nasıl sana karşı?

bence sorun etmemeye çalış,bazı erkekler böyle demekki benimkisi de evdeyken bile kendi dünyasında yaşar,çok konuşmayı paylaşmayı sevmez,benim için çok önemli olan şeyler bazen onun için o kadar da önemli sayılmaz,bazen evde olduğumuz zamanlarda sayılı cümle kurduğu bile oluyo yani,bazen ona ben senin hayatını paylaşmaya çalışıyorum sen benimkini değil sanki diyorum.evdeki vaktini çoğunlukla tv seyredip ,bilgisayar oyunu oynayarak geçirebiliyor.artık bunu çok sorun etmemeye,onu olduğu gibi kabul etmeye çalışıyorum.sorun edersen kendini yıpratmaktan başka biişe yaramıyo çünkü.burda kilit soru şu bence bu adamla birbirinizi ne kadar seviyosunuz.eğer cevap çooooook sa bütün bunları görmezden gelmeyi başarıyosun.biraz sancılı oluyo ama ne yapalım gülü seven dikenine katlanıyo işte...

ya erkekler hep aynı hep... hıcbısey evlenmeden oncesi gibi olmuyo degısıyolar..... adam alcagını alıyo artık karısısın onun mecbursunuz bırbırınıze o oyle goruye vede bı bakıyosun bı gun tum ılgı alaka bıtmıs işte...:1no2:

X