Evlat Sahibi Olmak İçin Manevi Reçeteler

Arkadaşlar bunları ben de ilk defa duydum. Burada bir topikte okuduğumu aynen yazıyorum :)

2 yumurta haşlanır kabukları soyulur birinin üzerine zariyat suresinin 47.ayeti diğerinin üzerinede zariyat suresinin 48.ayeti yazılır...47 .ayetin yazıldığı yumurtayı erkek yer 48.ayetin yazıldığı yumurtayıda kadın yer biiznillah çocukları olur ( tecrube edilmiştir)

benimde yaptığım bir takım şeyler vardı bunları yaptığım ay hamile kaldım hem de tek yumurtalığım ve tüplerim alındığı halde ameliyattan 5 ay sonra..

* 7 gün boyunca her gün bir defa olmak üzere yusuf suresi okudum
*4 cuma üst üste 1000 "ya evvel" çektim
*dilimden ya musavvir,ya mutekebbir,ya bariu,ya varis esmaları düşmedi
*ilişkiden önce eşimde bende 3 ihlas bir fatiha ve 10 "ya mutekebbir"( erkek çocuk için söyleyin derler erkek oldu bizim de )
*FE İN TEVELLEV FE KUL HASBİYELLAHÜ LA İLAHE İLLA HÜVE ALEYHİ TEVEKKELTÜ VE HÜVE RABBÜL ARŞİL AZİYM....
Yukardaki ayeti bir cumartesi güni 1900 defa okur,Mevladan hacetini isterse gelecek cumartesiye kadar dileğine kavuşur inşallah.ben bir cumartesi okudum öbür cumartesiye kadar o hafta içinde yumurtlamam olmuş hamile kalmıştım.Bu duanın gücüne çok inanıyorum.
allah razı olsun paylaşım için.. ben de deneyeceğim hepsini.. yoğunlaşmak lazım aslında.. yer gök dua ile..çok istiyorus ancak kendi adıma söyleyim sürekli bir hşr içinde değilim.. inanıyorum kii kendimi tamamen dualara versem Rabbim geri çevirmes.. Allah o pisikoljye de rahatlıkla erdirsin.. dualarımızı kabul etsin cümleten hayırlsı ile biz hayrı şerri bilmeyiz o bakımdan mevlam neylerse güzel eyler..

Benimde adetin hemen bitiminde çekilmişti. Çok uzatmak istemiyolar adetten sonraki süreci yeni oluşan yumurta ilaca maruz kalmasın diye çünkü belki o yüzden erken de çağırmış olabilir bilemedim canım
ben de adet bitiminin ertesi günü çektirdim rahim filmini..ilacı verdikleri an canım çok yandı.. ama herkeste farklı oluyormuş..çoğunun acımıyor :110:

2 yumurta haşlanır kabukları soyulur birinin üzerine zariyat suresinin 47.ayeti diğerinin üzerinede zariyat suresinin 48.ayeti yazılır...47 .ayetin yazıldığı yumurtayı erkek yer 48.ayetin yazıldığı yumurtayıda kadın yer biiznillah çocukları olur ( tecrube edilmiştir)

yalnız yumurta üzerine ayet nasıl yazılır bilemedim o_O

allah razı olsun paylaşım için.. ben de deneyeceğim hepsini.. yoğunlaşmak lazım aslında.. yer gök dua ile..çok istiyorus ancak kendi adıma söyleyim sürekli bir hşr içinde değilim.. inanıyorum kii kendimi tamamen dualara versem Rabbim geri çevirmes.. Allah o pisikoljye de rahatlıkla erdirsin.. dualarımızı kabul etsin cümleten hayırlsı ile biz hayrı şerri bilmeyiz o bakımdan mevlam neylerse güzel eyler..

Cümlemizden inşaallah canım. aynen dediğin gibi yoğunlaşmak lazım. dua ile aşılmayacak engel yoktur Allahın izniyle. yeter ki umudumuzu kaybetmeyelim. Senin problemin var mıydı canım bebek için

yalnız yumurta üzerine ayet nasıl yazılır bilemedim o_O
safran mürekkebi varsa onunla yazabilirsin :) Bunu ben de deneyeceğim evde safran kalemi vardı. Rahatlıkla yazılır diye düşünüyorum canım

Cümlemizden inşaallah canım. aynen dediğin gibi yoğunlaşmak lazım. dua ile aşılmayacak engel yoktur Allahın izniyle. yeter ki umudumuzu kaybetmeyelim. Senin problemin var mıydı canım bebek için
evet 41 yaşındayım.. bir oğlum var.. ikinciye niyet ettim ama yumurtalarım bitmiş oldurmaya çalıştılar hepsi toplandı ama onlar da kalitesiz çıktı :KK43:
şimdi ilaç tedavisi görüyorum.. adet olmuyordum.. oldum şükür..ilaçlarla.. bu arada rahim filmi çektirdim dün.. 21 günlük adet sonrası hapım var GİNERA isminde.. o d abitince kontrole gideceğim..

alla alla deneyelim kalami alalım da.. sen yazarsan bir resim atar mısın gerçekten merak ediyorum.. bu arada ben yaparsam resim paylaşırım.

tabii ki paylaşırım, adetten temizleneyim hazırlayacağım inşaallah :)

evet 41 yaşındayım.. bir oğlum var.. ikinciye niyet ettim ama yumurtalarım bitmiş oldurmaya çalıştılar hepsi toplandı ama onlar da kalitesiz çıktı :KK43:
şimdi ilaç tedavisi görüyorum.. adet olmuyordum.. oldum şükür..ilaçlarla.. bu arada rahim filmi çektirdim dün.. 21 günlük adet sonrası hapım var GİNERA isminde.. o d abitince kontrole gideceğim..

Kız yumurta kalitesini arttıran yiyecekler var incir, marul, Ispanak, Süt, peynir, yoğurt, Yumurta, Fındık, badem, ceviz, Balık, Avokado

bunlar çok faydalı. çok şükür yaşın daha geçmiş değil. 70 yaşında doğuran var

tabii ki paylaşırım, adetten temizleneyim hazırlayacağım inşaallah :)

Kız yumurta kalitesini arttıran yiyecekler var incir, marul, Ispanak, Süt, peynir, yoğurt, Yumurta, Fındık, badem, ceviz, Balık, Avokado

bunlar çok faydalı. çok şükür yaşın daha geçmiş değil. 70 yaşında doğuran var
canımm çok sağol daha sık tüketeyim bu yiycekleri inşaallah rabbim buradan sizleri de müjdelemeyi nasip etsin.. her dileyene içinde de bana

bu arada incir ve havucu duydum saraçoğlunun danışmankarından biri ile görüştüm hayır yapmayın dedi.. saten havuç ve incirde şeker varmış..yumurta çıkmasına da şeker engel oluyormuş.. anlamadım ama ???

canımm çok sağol daha sık tüketeyim bu yiycekleri inşaallah rabbim buradan sizleri de müjdelemeyi nasip etsin.. her dileyene içinde de bana

Aminn canım benim Allah razı olsun.
bu arada incir ve havucu duydum saraçoğlunun danışmankarından biri ile görüştüm hayır yapmayın dedi.. saten havuç ve incirde şeker varmış..yumurta çıkmasına da şeker engel oluyormuş.. anlamadım ama ???

İnciri ham olarak değil de kür olarak tüketildiği için bi zararı olmaz diye düşünüyorum canım çünkü saraçoğlunun YouTube 'da videoları var ama incir prolaktin hormonunu yükseltiyor diye biliyorum, havuç kürünün de yumurta çatlamasına faydası var canım benim

X