Fe in tevellev fe kul hasbiyallâh(hasbiyallâhu) ila ahir.. Bebek sahibi olmak için okuyoruz.

158 aliyrm canim...Hepinizden Allah razi olsun..Hepimizin gonlunden ne geciyorsa Rabbim hayirlisiyla gerceklestirsin

tamam canım . Müsaitsen duanın üzerine bide hacet namazı kıl duanı et. Rabbim kabul etsin inşallah

Can ben 3oo e başlıyorum. Birşey merak ettim. Hafta içinde okuyacağiz değil mi. Yanı cumartesi yazdigi için sadece cumartesi günleri mi olacak. Anliyamafim o kısmı :KK43:

Can ben 3oo e başlıyorum. Birşey merak ettim. Hafta içinde okuyacağiz değil mi. Yanı cumartesi yazdigi için sadece cumartesi günleri mi olacak. Anliyamafim o kısmı :KK43:

Canım bu duanın özelliği Cumartesi günleri okunması . sürekli okunsa nasıl olur bilmiyorum araştırdım pek bişey bulamadım

Kizlar ben bugün okuyamayacagim. Haber etmek istedim. İsteyim cikicada misafirliğe gideceğiz. Arkadasin vebalini almak istemem

Bir kimse her gün 7 defa "Fe in tevellev fe kul hasbiyallahü la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil aziym" Ayet-i kerimesini okumayı adet haline getirirse herhangi bir maksadına ulaşması için bu kafidir. Bu maksadı ister dünya işleri ile ilgili olsun istersede yalnış ve hayırsız iş her dilediğine kavuşur.

"*FE İN TEVELLEV FE KUL HASBİYELLAHÜ LA İLAHE İLLA HÜVE ALEYHİ TEVEKKELTÜ VE HÜVE RABBÜL ARŞİL AZİYM....
Yukardaki ayeti bir cumartesi güni 1900 defa okur,Mevladan hacetini isterse gelecek cumartesiye kadar dileğine kavuşurinşallah.ben bir cumartesi okudum öbür cumartesiye kadar o hafta içinde yumurtlamam olmuş hamile kalmıştım.Bu duanın gücüne çok inanıyorum." Alıntıdır .

Arkadaşlar bu ayetin gücüne gerçekten çok inaniyorum.

Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki:
-Bir Müslümanın din kardeşinin arkasından ettiği hayır dua kabul olur. O dua edince, bir melek, “Âmin, kardeşin için istediğinin aynısı sana da verilsin” der.[Müslim, Tirmizi, İbni Mace]
-En çabuk kabul olunan dua, kişinin din kardeşi gıyabında ettiği duadır.[Buhari]

Hergün sırayla bir arkadaşımıza 1900 defa okuyalım .

Rabbim içimizde temiz ağızlı olan bi kulunun hürmetine dualrımızı kabul eder inşallah.
Selam arkadaşlar allah rızası için bana yardım edermisiniz ... annemle babam ayrılmak aşamasında lütfen yardım:KK43:((((

X