Evlat Sahibi Olmak İçin Manevi Reçeteler

Sor cnm bende ilk kez duyuyorun adetliyken yapıldığını çünkü yapmadan bnde çok araştırmıştım

Ben de gebelik istiyorum
İnşallah rabbim isteyenlere nasip etsin
Hayırlısı ve sağlıklısını versin

Acaba topluca yapsam olur mu ki bundan sonrakileri de günlük yapardım. Bida mı başlasam

Canım benim yaa, Allah razı olsun senden Dilerim o zamana kalmadan gelsin yavrularımız inşaallah

İnşaallah canım benim güzel haberler verirsin inşallah
Amiin inşallah kuzum hala gözümüz yollarda olursa aklında bulunsun yollayabilirim

bi sorıyım cnm belki adetten 2 3 gün sonra gel demek istemiştir eğer gene aynısını derse olmadı özelde çektirip ona sonucunu götürcem
Belki randevu oluşturmak için çağırmıştır olabilir mi? Benim gittiğim hastanede biriyle konuşmuştum onu öyle çağırmıştı doktor. Ben görüntüleme merkezinde çektirdiğim için adetten sonra gittim ama hastanelerde nasıl işliyo bilmiyorum

Kuzucum Allah razı olsun teşekkür ederim bizi de düşündüğün için. Denemeye değer şeyler gerçekten. Her şey duayla...

valla önümüzdeki hafta gittiğimde sorucam canım olmadı özelde çektirip ona sonucu götürcem zaten adetliyken rahim duvarı kalınlaştığı için görüntülemede net olmaz bence

valla önümüzdeki hafta gittiğimde sorucam canım olmadı özelde çektirip ona sonucu götürcem zaten adetliyken rahim duvarı kalınlaştığı için görüntülemede net olmaz bence
Benimde adetin hemen bitiminde çekilmişti. Çok uzatmak istemiyolar adetten sonraki süreci yeni oluşan yumurta ilaca maruz kalmasın diye çünkü belki o yüzden erken de çağırmış olabilir bilemedim canım

Benimde adetin hemen bitiminde çekilmişti. Çok uzatmak istemiyolar adetten sonraki süreci yeni oluşan yumurta ilaca maruz kalmasın diye çünkü belki o yüzden erken de çağırmış olabilir bilemedim canım
en iyisi sorup kesin bilgi alayım önümüzdeki hafta kan testlerini vermeye gidicem

Bizleride düşündüğün için teşekkürler kuzum

Canımm aklıma gelenleri etiketledim, atladıysam affola

Eki Görüntüle 2207656
Bunu da okuyun
Zor iş için
Bence kesin olur inşallah
Ben dün başladım

Rabbim kabul etsin inşallah canım, bunu kaydettim inşaallah güzel sonuçlar alırız

Amiin inşallah kuzum hala gözümüz yollarda olursa aklında bulunsun yollayabilirim

Tamam canımın içi Allah razı olsun

Canımm aklıma gelenleri etiketledim, atladıysam affola

Rabbim kabul etsin inşallah canım, bunu kaydettim inşaallah güzel sonuçlar alırız

Tamam canımın içi Allah razı olsun
Aminnn
Eğer olur da alırsan bu dua sayesinde
Beni etiketler misin

Çok güzel şeyler paylaşmışsınız bende bunların içinden birşeyler uygulamaya çalışacağım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…