EVLAT SAHİBİ OLMAK İÇİN Hz. ZEKERİYA'nın DUASINI OKUYORUZ

betul8516 canim hamileligimin ilk zamanlari çok zor geçiyor rica etsem listeyi baslatirmisin Biraz kendimi toparlayinca devralirim

Arkadaslar hepinize karşı çok mahcubum zor durumda olmasaydim sizleri bu kadar bekletmezdim

betul8516 canim hamileligimin ilk zamanlari çok zor geçiyor rica etsem listeyi baslatirmisin Biraz kendimi toparlayinca devralirim

Arkadaslar hepinize karşı çok mahcubum zor durumda olmasaydim sizleri bu kadar bekletmezdim
Aaa hamile misin canim.cok sevindim . Hayırlı olsun. Rabbim tamamına erdirsin

Hayırlı olsun hamileliğine çok sevindim canım. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Canım süpriz oldu diyebilirim planlı değildi nasip kismet diyorum
Hayırlı uğurlu olsun çok sevindim senin adına. Hz.zekeria duasıyla bizzat ilgilendiğiniz için merak etmiştim ne kadar zamandır istiyorsunuz diye. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın. Sağlıkla hayırla bekleyen herkese Bebek nasip etsin inşallah.

Amin amin hergün isteyen herkes için dualar ediyorum inanki
Ben bu listeye çok inanıyorum insallah bir arkadasimiz devam ettirir ve ilgilenen kişinin de kısa sürede hamile kalacağına gonulden inaniyorum
Midem kotu olmasa ben ilgilenmek isterdim ama bi anim bi anima uymuyor

Allah razı olsun.
Dikkat et kendine yorma kendini tabiki

Ay ne guzel ya masallah Allah hepimize nasip etsin..Hayirli saglikli sekilde kucagina al canim

Aminn insallah canim dualarım sizlerle herzaman
Hayırlı uğurlu olsun arkadaşım senin adına çok sevindim keşke zamanım olsa da düzenlesem listeyi ama hergün dörde kadar dersim var buranın en köklü Anadolu liselerinden birine atandım ve derslere hazırlanmam gerekiyor

ÖNCELİKLE KONU SAHİBİ HELAL ET KONUNA YAZIYORUM

Hanımlar merhaba Aşşağıdaki linkte düzenli okumalarımız var sadece tuncına degıl cesıt cesıt salavat okuduk sımdıde yenıden bır tefrıcıye turu yapalım dedık ama sayı olarak ne kadar cok olursak hem daha fazla nefes hemde sayı olarak daha okunabılır oluyor katılmak ıstersenız su ankı duamız bıtınce haftaya Salı Çarsamba başlayacagız ınsallah Sayılı dua malumunuz düzenli haber veririm okurum okuyamasamda sizi habersiz bırakmam derseniz buyrun kişi kişi niyetlere okuyalım listemizde iş isteyende var evlilikte bebekte tek bir dilek için okumuyoruz kişikişi niyetleniyoruz Maşallah düzenliyiz o düzene uyarım derseniz buyrun beklerim

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...1000-adet-selaten-tuncina-okuyalim-mi.923746/

Hayırlı olsun canım benim sağlıklıca al kucağına inşallah bende geçen ay kimyasal olmuştu arkasına bende hamile oldum aynı doğum tarihlerimiz
İnşallah bu grubtaki ve butun isteyen herkese allahım nasip etsin hayırlı evlatlar

Çok sağol arkadaşım Allah kolaylik versin sanada

eilenn çok sevindim allah hayirlisinla saglikla hepimizin bebislerini kucagimiza almayi nasip etsin inşallah.kendinize çok iyi bakin..:)

Amin canım hepimiz saglikla sıhhatle vakitlice kucağımıza alalim insallah

Nasıl güzel bir tesadüf :)
Senin adına çok sevindim canım hepimiz saglikla sıhhatle vakitlice kucağımıza alalım insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…