EVLAT SAHİBİ OLMAK İÇİN Hz. ZEKERİYA'nın DUASINI OKUYORUZ

index.php

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...im-yapalim-her-ay.942424/page-6#post-47832739
BİZİMLE BİRLİKTE BİR AYDA BİR CÜZ KURAN OKUMAK İSTEYEN BAYANLARI SAYFAMA BEKLİYORUM.

Kizlar yeni liste olacak insallah sizlerden bir kaç gün müsade isteyeceğim hafta sonu sınavım var ve biraz rahatsizim kendimi toparliyim önümüzdeki hafta yeni listeyi yayınlarım olurmu?
Hakkını helal et Aylincim emeğin geçiyor hepimize,yeni listede olacağım ben de inşallah

Canimmm dua arkadaslarim
hepinizden Allah razi olsun hakkinizi helal edin
kismetse 22eylulde kizima(dilara ma)kavusacagim bu yuzden yeni listede olamayacagim daha dogrusu aktif olarak olamayacagim ama firsat buldukca ve elimden geldikce hepinize dua edecegim
suan ezan okunuyor Rabbim bu ezan saati hepimizin kucagini doldursun en kisa zamanda annelik duygusunu tattirsin
saglikli hayirli uzun omurlu evlatlar nasip etsin insallah

Canimmm dua arkadaslarim
kismetse 22eylulde kizima(dilara ma)kavusacagim bu yuzden yeni listede olamayacagim daha dogrusu aktif olarak olamayacagim ama firsat buldukca ve elimden geldikce hepinize dua edecegim
suan ezan okunuyor Rabbim bu ezan saati hepimizin kucagini doldursun en kisa zamanda annelik duygusunu tattirsin
Bu listeye katıldığım ilk günden bu yana ve diğer dua listelerimizden takip ediyorum seni , hep birgün ben de senin gibi 2+1 yazacağım dedim ama olumsuz sonuçlanan ikinci denemeden sonra gücüm tükeniyor yavaş yavaş
Doğum gerçekleşti mi,aldın mı kızını kucağına?Ne şanslısın oğlundan sonra bir de kızın oldu,Rabbim mutluluğunu,huzurunu daim etsin ağzınızın tadını bozmasın evlatlarına ve sana sağlıklı ömürler versin

Bu listeye katıldığım ilk günden bu yana ve diğer dua listelerimizden takip ediyorum seni , hep birgün ben de senin gibi 2+1 yazacağım dedim ama olumsuz sonuçlanan ikinci denemeden sonra gücüm tükeniyor yavaş yavaş
Doğum gerçekleşti mi,aldın mı kızını kucağına?Ne şanslısın oğlundan sonra bir de kızın oldu,Rabbim mutluluğunu,huzurunu daim etsin ağzınızın tadını bozmasın evlatlarına ve sana sağlıklı ömürler versin
Hiic tukenmesin gucun herkesin farkli farkli sorunlari var
Ben saglik sorunundan degil ama esimle evliligimizin bir turlu yolunda gitmemesinden(anlasmazlik,issizlik vs.) 7.yilim biterken oglumu kucagima aldim ve bazen dedimki keske kuldan degilde(esim cocuk istemiyordu) Allah tan olsaydi bukadar canim acimazdi
ama Rabbim sabrimi gordu isyan etmedim hic biranda hersey duzeldi;esimle aramiz duzeldi,isleri duzeldi ve sonunda cocuk sahibi olduk
bu ikinci cocugum olacak (persembe gunu kismetse) bunuda Rabbim oglumdan 6sebe sonra nasip etti
gecen sene ramazan bayramindada bir dusuk yaptim
sende hic umudunu kaybetme sadece Allah tan iste,Rabbim kabul etmeyecegi duayi ettirmez ve insallah vakti saati gelince kabul eder
bende senin icin dua edecegim Rabbim en kisa zamanda annelim duygusunu tattirsin saglikli hayirli evlatlar nadip etsin insallah
burda bi arkadasimiz vardi oznur diye kacinci denemesinde kavustu kizina
Rabbim sizede cok bekletmeden nasip etsin insallah

Canimmm dua arkadaslarim
Rabbim sağlıcakla kızını kucağına almayı nasip etsin canım. Doğum anında aklina gelirsek dua eder misin bizlere de

Rabbim sağlıcakla kızını kucağına almayı nasip etsin canım. Doğum anında aklina gelirsek dua eder misin bizlere de
Aminn
Insallah siz dua arkadaslarimda enn kisa zamanda yavrulariniza kavusursunuz
hep dualarimdasiniz
Rabbim cok bekletmeden saglikli hayirli uzun omurlu evlatlar nasip etsin insallah

X