EVLAT SAHİBİ OLMAK İÇİN Hz. ZEKERİYA'nın DUASINI OKUYORUZ

Maalesef canim dediğim gibi suan liste net değil hemde listemizo her daim canlı tutmak niyetindeyim böyle okudunmu bitirdinmi diye 10 kere etiket yapıp özelden yazıyorum ben rahatsız oluyorum bu durumdan
Biliyorum sen düzenli okuma yapıp bildiriyorsun
Şöyle yapalım istersen
Okuyabildigin günleri bildirirsin okuyamadiklarini mazeretinden dolayi musait olunca okursun

Çok haklisin vallah ben de canlı olmasından aktif olmasindan yanayım en azından dua kişiye özel ve ayrıntılı bağışlanır. Kalabalık olcak o yüzden girmeye bilirim ama eğer girersem haber veririm dediğin doğru olmazsa mesaj atarım. Hakkını helal et çok emeğin var dilerim Rabbimden erkenden müjdeli haberini alırız inşallah ❤❤

Amin insallah helali hos olsun zevjle takip ettim
Canım ayrılmani hiç istemiyorum bi orta yol buluruz elbet olmazmi ?

Amin insallah helali hos olsun zevjle takip ettim
Canım ayrılmani hiç istemiyorum bi orta yol buluruz elbet olmazmi ?

Canimm ben de dua grubundan hiç ayrilmicam Allah izin verirse. Kk ya giremeyebilirim yogunluktan orta yolu buluruz olmazsa numarni verirsin mesaj atarım :))

Canım yeni liste hayırlı bol bebişli olsun inş benimde ismimi yazarmısın veysiye

Amin canimm insallah
Yarın yazarım canim telden giriyorum suan :)

Yarın sabah doktora gidicem inşallah keseleri görürüz bana dua edin lütfen Allah hepinizden razı olsun

Canimm insallah yine güzel haberler ile geliceksin dualarım seninle

Canimm ben de dua grubundan hiç ayrilmicam Allah izin verirse. Kk ya giremeyebilirim yogunluktan orta yolu buluruz olmazsa numarni verirsin mesaj atarım :))

Watsapptan bile yazisiriz sen yeterki çıkma canimm çok üzülürdum gerçekten :))

Canimm insallah yine güzel haberler ile geliceksin dualarım seninle

Sağol canım benim
rabbim gönlüne göre versin
yüreği temiz arkadaşım

Baaak bu benim için iyiydiii :))) canimsinnn yok burdayim inşallah dualarimizla bebislerimiz gelcek sagliklica kucağımiza alicaz :) ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…