EVLAT SAHİBİ OLMAK İÇİN Hz. ZEKERİYA'nın DUASINI OKUYORUZ

Azosperm sayfasında bizde okuma yapmistik.listeye katılanve kesin okuyan kkişiler katılıp liste ssırasına gore her gün okuma yyaptık.ve özel mesajdan takip olmuştu ben her gün düzenli giremiyirum listeyi alıp sıradanherkese okurum.5 vakit namaz kkılan biriyim dua sözü verdiysem asla okumamazlik yapmamm.kesin liste sudur yazın ve okuyayim hic problem değil bu imtihanimz dualar sayesinderabbim kum fe yekûn desin.okunan dua her gün düzenli okuduğum içinkendime 200 fazla ooluşanhic zor gelmez inan ki
Tmm herkişi için sana 200 yazıcam. Ama arada yinede listeye uğra. Bazen 200 okumak yetmiyor. Desteğe ihtiyaç olabilir. Allah dualarımizi kabul etsin

en son okuduğum 277 arkadaslar
yarın için bakalım 200 diyorum ama vakittim olursa daha çok olur yarın kaç tane okuduğumu yazarım

Mrb. Bnde katılmak istiyorum.bana sıra ne zamn gelir ve nasıl yapıyoruz okumayı. Bilgi verir misiniz

canım bugun ben 235 okudum bilginize

ama kime okuyoz ki ben yeniyim ondan bilmiyom yardımcı olurmusunuz

en son okuduğum 277 arkadaslar
yarın için bakalım 200 diyorum ama vakittim olursa daha çok olur yarın kaç tane okuduğumu yazarım
şimdi sana kaç yazacağımı şaşırdım. Şuan sana hiç yazmıyorum. Yeni kişiye yazıcam. Rica ediyorum net sayılar ver. Günlük her kişiye alma zorunluluğu var. Benim güncellediğim listenin başında kimler için okuduğumuz yazıyor. Oradan takip edebilirsin.
Ayrıca küsüratlı sayılar almıyoruz. 50 ve katları olarak alıyoruz. Diyelimki 250 okudun sonra aynı kişi için okursan +200 gibi belirtmem lazım. Kaç tane okuduğunu anlamadığım için senden yeni mesaj bekliyorum

Mrb. Bnde katılmak istiyorum.bana sıra ne zamn gelir ve nasıl yapıyoruz okumayı. Bilgi verir misiniz
Sıranın sonunda olacağın için sana en son okucaz .
düzrnli olarak sayfaya gelip dua almsn lazım. Hergün 1 kişi için okuyoruz. En az 200 okumalısın

Sıranın sonunda olacağın için sana en son okucaz .
düzrnli olarak sayfaya gelip dua almsn lazım. Hergün 1 kişi için okuyoruz. En az 200 okumalısın
hergun almam zorunlu mu yani. En geç kaç gunde bir alınmalı..
bide sıra kaç gunde bi diğer kişiye geçio.

SIRASIYLA BIR ARKADAŞIMIZA
7.000 ADET;
"RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETENTAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA"Okuyoruz.

Meali: Rabbim bana kendi katından tertemiz ve mübarek bir zürriyet ihsan et.Şüphe yok ki, sen duaları işitensin.

Dünyada herşey duayla arkadaşlar,bizde birbirimize vesile olalım.

==>hayriss87 rumuzlu ARKADASIMIZ ICIN OKUDUK...
RABBIM HAYIRLI VE SAGLIKLI BIR EVLAT NASİP ETSİN İNŞALLAH

listemiz
1.spring2014............................200

2.gül333...................................250
3.
Damla_22.............................300
4.hayriss87.............................200+50
5.yenibidünya.........................200
6.asdes.....................................300

7.tubatesbih............................250
8.öznur65.................................300
9.whiterose00..........................
10.gülayeker.........................200
11.benimhalaumudumvar......250

12.papyonkilikli.......................
13.nurme..................................200+200
14.zaran...................................250+200
15.fulya3535.............................200
16.kubra112.............................300
17.HERSEYDUAUZERINE.........
18.mgli.....................................200
19.embie..................................200
20.seda102030.........................200
21.svd1910...............................500
22.sevdakusum........................400
23.tuuba84...............................300
24.deborah26............................250
25.UCUBIRARADA......................200
26.btlsrdr..................................300
27.eysanbaran..........................300
28.rukall....................................
29.gamzelies..............................100+200

KALAN=...................................0

**MAZERETSIZ IKI DEFA ÜST ÜSTE DUA ALMAYAN LISTEDEN CIKARILIR...
**LİSTEMİZ YENI KİŞİ ALIMINA AÇIKTIR
***listemize her zaman gelebilirsiniz. Ancak ayrılırken hak geçmemesi için liste bir daha sizin adınıza dönceye kadar herkese okumadan listeden ayrılmayınız....

***ARKADASLAR BİR ARKADAŞIMIZIN DUASI BİTMEDEN LÜTFEN YENİ KİŞİYE ALMAYIN .....

########Arkadaşlar duamıza katılmadıkları için 4 arkadaşımızı silmek zorunda kaldım
duaların bitebilmesi için 200den fazla almanızı rica ediyorum.
düzenli okuyzn arkadaşlara çok teşekkür ediyorum
#########

+200 daha aldım arkadaşım

Hayriş 250 okudum...[/QUOTE

bn katılmak istiyorum , elimden geldiğince de katkıda bulunurum inşllh ama bazen gunlerxce siteye uğriyamıyoruz. Sıkıntı olur mu bu
Eğer 2gün üst üste dua almayan listeden çıkarılır. Kuralımız bu. Çok mecbur kalırsan Önceden dualarını alırsın. Günü gelince yazarız

Tabiki gelir. bu biraz şartlanma gibi oluyor. Dua listesine sadece kendin için katılmamalısın. Herkes için katılmalısın.
tabiki onun için katılıyorum. Zaten birlikten kuvvet doğar.. Benide ekle lutfen canm..
peki hergun kime okiycsz isim olarak onu belirtick misin. İsim vererek mi okiycaz yoksa sadece okuyip belirticek miyiz

X