Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

arkadaşlar merhaba, beni de aranıza alabilir misiniz, lütfenn...

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA

Yeni listemizi hazırladım kızlar bu sefer daha farklı oldu,7 şer kişilik gruplar oluşturdum,kim hangi gruptaysa o grupta ilk kişiden başlayarak iki günde 1000 adet okuyacak,1 haftada biter inşaallah,hem nerdeyse her 2haftada okunmuş olacak dua diğer listede 40 kişide sadece 1 kere sıra gelmişti böyle daha fazla okunacak ve inşaallah daha çok hamişimiz olacak,Rabbim hepinizin yüzünü güldürsün

1.MRVB
2.deniz1717
3.RomeRoma
4.gnshusna
5.gunslinger
6.blk10
7.askbebek

1.KUZEY28
2.umut99
3.Ayse035
4.nisanbu
5.sebilem
6. mirror1981
7.mavimenekşe

1.BAŞAK2569 grubu
2.tulay_20
3.flzask2003
4.bahar85
5.nekadarzor
6.blowhole25
7.Aeroplain

1.ESMA grubu
2.gamzear
3.EFIRES
4.sedefekrem
5.kabakciceği
6.
7.

esma ya okuyorsun canım ilk..

kızlar selam bende geldim ama pek birşey anlamadım bu yedi kişilik gruptaki kişilere hergün 1000 adet mi okunacak sırayla yada haftada toplam 1000 tane okuyup bu yedi kişiye birden mi edilecek duası nasıl olacak yarın cuma yarına kadar ben toplam 7000 tane mi okuyacağım amaniiiiin !!!

Hayır canım Şimdi 7 kişilik gruplar mesela sen esmanın grubunda olacaksın,önce esma ya 1000 adet okuyacaksın o sizin gruptaki 7 kişide esmada dahil esmaya okuyacak esmaya toplam 7000 okunmuş olacak. okuma süresine gelince birgünde 1000 adet zor oluyo o yüzden kızlarla kararlaştırdık 2 günde ancak okuyoruz,böyle sırayla sadece olduğun gruptaki arkadaşlarına sırayla 1000 adet okuyacaksın,cumaya diye bir şart yok biz pazartesi başladığımız halde okumaya daha listedeki 2. 3. kişideyiz,sizin okuduklarınızı esma arkadaş takip edecek tatlım grubun başı olarak..anlatabildimmi ya,matematik problemi gibi oldu

Yeni listemizi hazırladım kızlar bu sefer daha farklı oldu,7 şer kişilik gruplar oluşturdum,kim hangi gruptaysa o grupta ilk kişiden başlayarak iki günde 1000 adet okuyacak,1 haftada biter inşaallah,hem nerdeyse her 2haftada okunmuş olacak dua diğer listede 40 kişide sadece 1 kere sıra gelmişti böyle daha fazla okunacak ve inşaallah daha çok hamişimiz olacak,Rabbim hepinizin yüzünü güldürsün

1.MRVB
2.deniz1717
3.RomeRoma
4.gnshusna
5.gunslinger
6.blk10
7.askbebek

1.KUZEY28
2.umut99
3.Ayse035
4.nisanbu
5.sebilem
6. mirror1981
7.mavimenekşe

1.BAŞAK2569 grubu
2.tulay_20
3.flzask2003
4.bahar85
5.nekadarzor
6.blowhole25
7.Aeroplain

1.ESMA grubu
2.gamzear
3.EFIRES
4.sedefekrem
5.kabakciceği
6.sebilem
7.

anladım canım çok saol açıklamaların için yalnız benim ismim her iki grupta da var o nasıl oluyo?

anladım canım çok saol açıklamaların için yalnız benim ismim her iki grupta da var o nasıl oluyo?

bak bu soruyu beğendim nasıl oluyo güzel oluyo ne desem bilemedim şimdi ben oraya başkkasını yazmıştım aslında dur bakayım hemen

Son düzenleme:

Canım bak doğrusu bu ya çok özürr...

1.MRVB
2.deniz1717
3.RomeRoma
4.gnshusna
5.gunslinger
6.blk10
7.askbebek

1.KUZEY28
2.umut99
3.Ayse035
4.nisanbu
5.nazlıefe
6. mirror1981
7.mavimenekşe

1.BAŞAK2569 grubu
2.tulay_20
3.flzask2003
4.bahar85
5.nekadarzor
6.blowhole25
7.Aeroplain

1.ESMA grubu
2.gamzear
3.EFIRES
4.sedefekrem
5.kabakciceği
6.sebilem
7.

bak bu soruyu beğendim nasıl oluyo güzel oluyo ne desem bilemedim şimdi ben oraya başkkasını yazmıştım aslında dur bakayım hemen

tam adamında yapmışsın karışıklığı ehue ehue zaten konuya yabancıyım tam anladım galiba derken hoop iki yerde birden ismimi görünce benim hatlar yine karıştı neyse canım bırak öyle kalsın ben azmeder haftada 2000 i okurum evelallah yakında fazla okumaktan arşa ererim diye düşünüyorum

cnm kuzey arkadaşımızın duasını bitirdim şimdi umut arkadalşımız için başlıyorum

canım ben deniz1717 için okuduğumuz duayı tamamladım..Allah kabul etsin inşalllah

canım ben deniz1717 için okuduğumuz duayı tamamladım..Allah kabul etsin inşalllah

ağzına yüreğine sağlık canım :)

1.mrvb......................okudu
2.deniz1717...............okudu
3.RomaRoma..............tamamlıyor
4.gnshusna...............
5.gunslinger..............okudu
6.blk10.....................okudu
7.askbebek...............

romaroma ıcın 500 okudum yarın 1000 e tamamlar söylerım

23-24 Kasım Cuma-Cumartesi RomaRoma için okuyoruz. Rabbim kabul etsin. Yalnız bir ayrıntı var RomaRoma arkadaşımız gerçek ismi ile dua edilmesini istiyor, ben şimdi özelden sizlere maille göndereceğim :)

1.mrvb......................500 okudu tamamlıyor
2.deniz1717...............
3.RomaRoma..............
5.gunslinger..............
6.blk10.....................500 okudu tamamlıyor

deniz1717 arkadaşımız için 1000 adet okudum canım Allah kabul etsin inşallah

canım ben deniz 1717 için okudum rabbim hayırlı bebişler versin amin

deniz1717 arkadaşımız için 1000 adet okudum canım Allah kabul etsin inşallah

21-22 Kasım Çarşamba-Perşembe deniz1717 için okuyoruz.

3.RomaRoma..............okudu

teşekkürler, Rabbim kabul etsin inşallah :)))

Son düzenleme:
canım ben deniz 1717 için okudum rabbim hayırlı bebişler versin amin

3.RomaRoma..............okudu
7.askbebek...............okudu

Rabbim kabul etsin inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…