Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

Güzel niyetin için allah razı olsun arkadaşım..benim adımda şule 5 yıldır evliyim..bu zamana 1 dış gebelik ameliyatı 4 negatif asılama..1 negatif tüp bebek 1.5 yıl içinde 3 düsük en sonuncusunu gecen kurban bayramindan sonra kaybettim...ben kolay gebe kalamıyorum..gebe kalincada 1.5-2.5 aylıkken düsüyo..sebep bulamadılar..içim nasıl yanıyo bir bilsen..martta doğacaktı kuzucum nasip işte..
herkes degisik imtihan oluyor.. bizim dunurumuzde 4 dusuk yapmis 2 evladindan oturu.. hepte buyukken olmus karninda da olmus.. vardir bi hikmeti insallah gunahlarina kefaret olur arkadasim uzulme Allahu teala seni sevdigi icin siniyordur dunyada turlu sekilde arindiriyor bizi iste sual olunmuyor .. insallah sende kucagina alicaksin bebegi insallah..

Arkadaslar oncelikle Kandiliniz mubarek olsun insallah.. ben evlat sahibi olmak isteyen arkadaslarin isimleri alabilsem.. umreye gidicem kismetse orda isimleriyle dua etmek istiyorum icimden geliyor gercekten bende evlat sahibi olmak isteyenlerdenim hayirli bi evlat.. insallah Allah herkese nasip etsin.. birseyin olmasi istemek diger kardesin icin istemekten gecer orada isimlerinizi anarim insallah dilerseniz tabi niyetimi belirtmek istedim hayirli gunler..
bu ne güzel bir niyettir benimde ismim esma benide duanizda unutmayn insallah duamdasinz.kandilinzde mübark olsn selam ve dua ile..

tamam esma kardesim insallah yaziorum ben siz yazdikca isimlerinizi.. ve aleykum selam.. asil ismim hatice benm ama banada esma derler bazi arkadaslarm cok severm bu ismi :)

Beni de unutma hatice o zaman adım öznur 8 yıldır evliyim 2 aşılama 7 tüp bebek negatif denemem var mayıs sonunda inşallah tekrar deniycez rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin

SIRASIYLA BIR ARKADAŞIMIZA
7.000 ADET;
"RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA" Okuyoruz.

Meali: Rabbim bana kendi katından tertemiz ve mübarek bir zürriyet ihsan et. Şüphe yok ki, sen duaları işitensin.

Dünyada herşey duayla arkadaşlar,bizde birbirimize vesile olalım.

==> @ZEYNEP0682 arkadaşımıza okuyoruz...
RABBIM HAYIRLI VE SAGLIKLI BIR EVLAT NASIP ETSIN INSALLAH...

LİSTEMİZ:
1.Ağustos72...............................200
2.yasemin5846 .........................200

3.Sengul....................................200
4.ceren15 ..................................200
5.esmerm91 ..............................200

6.Spring2014.............................
7.hasretimsensin(busra) ..........
8.gül333....................................
9.damla_22...............................
10.duambelli.............................250
11.cinarada...............................200

12.hayriss87.............................250
13.yenibidunya.........................200
14.tubamms..............................
15.asdes....................................
16.kelebegimyagmur ...............

17.melismailim.........................
18.tubatesbih...........................
19.filiz2012...............................
20.8sevgi8................................
21.aybirgen..............................
22.emoss06..............................300
23.oznur65...............................200
24.zeynep0682.........................
25.whiterose55.........................
26.gulayeker............................200
27.benimhalaumudumvar.......
28.Masculin.............................200
29.papyonkilikli.......................
30.Humeyra.............................

KALAN=....................................4.200

**MAZERETSIZ IKI DEFA ÜST ÜSTE DUA ALMAYAN LISTEDEN CIKARILIR...
**HAFTASONU TAKIPTE OLAMAYANLAR LÜTFEN DUANIZI ERKENDEN ALINIZ...
**LİSTEMİZ YENI KİŞİ ALIMINA KAPALIDIR...
Canım ben zeynep in duasını almadım henüz 200 yazmışsınız bana karıştı herhalde başkasıyla zeynep için 300 alıyorum Allah kabul eder inşallah

tamam esma kardesim insallah yaziorum ben siz yazdikca isimlerinizi.. ve aleykum selam.. asil ismim hatice benm ama banada esma derler bazi arkadaslarm cok severm bu ismi :)
Allah razi olsn

Beni de unutma hatice o zaman adım öznur 8 yıldır evliyim 2 aşılama 7 tüp bebek negatif denemem var mayıs sonunda inşallah tekrar deniycez rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin
Allah yar ve yardmcn olsn canm

Allah razı olsun bu güzel niyetin için. Allah tüm dualarını kabul etsin. Benim adımda hayriye

SIRASIYLA BIR ARKADAŞIMIZA
7.000 ADET;
"RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA" Okuyoruz.

Meali: Rabbim bana kendi katından tertemiz ve mübarek bir zürriyet ihsan et. Şüphe yok ki, sen duaları işitensin.

Dünyada herşey duayla arkadaşlar,bizde birbirimize vesile olalım.

==> oznur65 oznur65 arkadaşımıza okuduk...
RABBIM HAYIRLI VE SAGLIKLI BIR EVLAT NASIP ETSIN INSALLAH...

LİSTEMİZ:
1.Ağustos72...............................150
2.yasemin5846 .........................200

3.Sengul....................................200
4.ceren15 ..................................200
5.esmerm91 ..............................200

6.Spring2014.............................200
7.hasretimsensin(busra) ..........250
8.gül333....................................200
9.damla_22...............................300
10.duambelli.............................250
11.cinarada...............................200

12.hayriss87.............................300
13.yenibidunya.........................200
14.tubamms..............................300
15.asdes....................................200
16.kelebegimyagmur ...............250

17.melismailim.........................200
18.tubatesbih...........................200
19.filiz2012...............................250
20.8sevgi8................................200
21.aybirgen..............................200
22.emoss06..............................300
23.oznur65...............................300
24.zeynep0682.........................200
25.whiterose55.........................200
26.gulayeker............................200
27.benimhalaumudumvar.......300
28.Masculin.............................200
29.papyonkilikli.......................100
30.Humeyra.............................250

KALAN=....................................0

**MAZERETSIZ IKI DEFA ÜST ÜSTE DUA ALMAYAN LISTEDEN CIKARILIR...
**HAFTASONU TAKIPTE OLAMAYANLAR LÜTFEN DUANIZI ERKENDEN ALINIZ...
**LİSTEMİZ YENI KİŞİ ALIMINA KAPALIDIR...
Ben öznurun duasına kendi adıma 300 okudum. Ağustos72 adınada 50 adet okumuştum. Yeni arkadaşa ekle istersen

8 sene 7 tüp bebek denemesi. Allahım sana çokca sabır versin arkadaşım. Tez vakitte hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin. Bu mübarek günün hürmetine.ben iki tane negatife çok üzülüyorum. Kim bilir senin için nasıl yanmıştır.

Öyle vallahi.. Allahim daha cok bekleyenlere icindeki ates dahada buyuk olanlara nasip etsin once.. oznur iyi dayaniyorsun 7 tane.. pes ederdim sanirim bukadarda masallah sana.. umidini kesme insallah

Öyle vallahi.. Allahim daha cok bekleyenlere icindeki ates dahada buyuk olanlara nasip etsin once.. oznur iyi dayaniyorsun 7 tane.. pes ederdim sanirim bukadarda masallah sana.. umidini kesme insallah
Ne pes etmesi rabbim inşallah birgün bana da nasip edecek vakti saati gelince ben elimden geleni yapıyorum gerisi takdiri ilahi çok şükür ki rabbime bize bunları yaptiracak maddi güç veriyor bu yolda olup ekonomik sıkıntı çeken onca insan var Allah herkesin gönlüne göre versin

Pes etme derken surekli tedavide olmak surec zor olur demek istedm insallah olur dedigin gibi maddi manevi zor surecler herkes kaldiramaz Ama Rabbim ol derse her turlu olucak tabiki..

RABBIM HEPINIZI SEVINDIRSIN DUA KARDESLERIM.
HEPIMIZIN SORUNU FARKLI AMA OZLEMIMIZ ORTAK.
INSALLAH SIRAYLA MUTLU HABERI PAYLASIRIZ BURDA.

X