Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

Çok güzel bir rüya. Çünkü bende sürekli kendimi hamile görüyorum. Ogün çok mutlu oluyorum. Rüyam gerçekleşmeyince gözyaşı hakim oluyor. Birgün bizde mutlu olucaz ama inşallah tez zamanda olur

SIRASIYLA BIR ARKADAŞIMIZA
7.000 ADET;
"RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE
ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN
İNNEKE SEMİUDDUA"

Okuyoruz.

Meali: Rabbim bana kendi katından tertemiz ve mübarek bir zürriyet ihsan et. Şüphe yok ki, sen duaları işitensin.

Dünyada herşey duayla arkadaşlar,bizde birbirimize vesile olalım.

==> T tubamms arkadaşımıza okuyoruz.

LİSTEMİZ:
1.Ağustos72..............................
2.yasemin5846 .........................250

3.Sengul....................................200
4.ceren15 ..................................250
5.esmerm91 ..............................200

6.Spring2014.............................200
7.hasretimsensin(busra) ........300
8.gül333.....................................250
9.damla_22................................300
10.duambelli.............................250
11.cinarada..............................250

12.halemoon.............................
13.hayriss87..............................200+100
14.yenibidunya.........................250
15.tubamms..............................200
16.asdes....................................200
17.kelebegimyagmur .............250

18.melismailim........................250
19.tubatesbih..........................200
20.filiz2012...............................300
21.8sevgi8.................................200
22.aybirgen..............................
23.emoss06..............................300
24.oznur65...............................300
25.zeynep0682.........................200
27.whiterose55........................200
28.gulayeker............................200
29.benimhalaumudumvar.....300

KALAN=....................................900

**MAZERETSIZ IKI DEFA ÜST ÜSTE DUA ALMAYAN LISTEDEN CIKARILIR..!
**HAFTASONU AKTİF OLAMAYACAK ARKADAŞLAR LÜTFEN DUANIZI ERKENDEN ALINIZ..!
**LİSTEMİZ YENI KİŞİ ALIMINA KAPALIDIR..

Kizlar bu ayda olmadi..en son doktora qttiqmde doktor yumurtaliklar büyümeye baslams demsti ya malesf en son qttiqim qibi kalms büyümems

Kizlar bu ayda olmadi..en son doktora qttiqmde doktor yumurtaliklar büyümeye baslams demsti ya malesf en son qttiqim qibi kalms büyümems
Hayirlisi olsun canim sonrasan buyuyebilir benimde oyle oldu 4 gun.sonra gittiginde ayniydi iki gun sonra fittim visuru buyumustu sana tavsiyem.incir kuru yap muthis buyutup catlatiyo yumurtalari.Bende test yaptim nrgatif cikti Dundu gunum acrba erken mi ki idrar testi icin kanda belli olur kan mi versem biac gun daha olmazsam offf (

canm az daha bekle bnce daha 1 gün gecmis tatlm bu incir kürüne ne zaman baslamak lazm

canm az daha bekle bnce daha 1 gün gecmis tatlm bu incir kürüne ne zaman baslamak lazm
Ayy erken diye cikamistir demi.10 gun once iki uc gun kahverengi leke geldi kesildi.Yerlesme lekesi diye sevindim .Martin 13'undevolmustum adet.O gun doktora gittim igne basladi bede o gunden itibaren.incirin kurunu yapmadim da imciri zaytinyaginin.icine koydu kayinvalidem sabah aksam ac karnina bi tane yedim her gun.5. Gunu gittim hic gelisen yoktu.İgnenin.dozunu biraz yukseltti doktorum bende icire devam etyim ultrasona uc gun sonra bi gittim 10tane yumurtam.gelisme baslamisti.Sende adetinle beraber basla.Ben.iki gun daha ilaca az dozla devam ettim bi gittim 10. gun 14 tane yumurtam buyumus 8 tanesi 15.5 ustundeydi doktorumda cigul gebelik olur diye yapmadi asilama iki gun sonra esimle beraber olmami soyledi esimle beraber olduktan 8gun.sonrada leke geldi ii uc gun kahverengi kesildi.O kadar yumurtadan biri tutmustur demekki yerlesme kanamasi diye sevindim.ama bugun dayanamadim test yaptim tek cizgiydi Aglayacam yemin.ederim.Ya ignelerden.dolayi gekdi leke yada testte erken.oldugu icin hamilelik cikmadi...offff berbat oldu moralim

ooo canm sn nie hepsini biranda kullandn insallah birindn biri tutmustr az sabirli ol stres yaptiqin icinde gelmiyo olabilr ama bebiste olabilr az bekle canm

Hayırlısı diyelim
şimdi doktor ne tavsiye etti
walla doktor bakamadi gec gelecekms yanindaki asistan qibi bi doktor var iste o baktida adetten snra tekrar gel dedi de bn bu hafta bi daha qtmeyi düsünüyorm ya belkide daha büyüyecek..

SIRASIYLA BIR ARKADAŞIMIZA
7.000 ADET;
"RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE
ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN
İNNEKE SEMİUDDUA"

Okuyoruz.

Meali: Rabbim bana kendi katından tertemiz ve mübarek bir zürriyet ihsan et. Şüphe yok ki, sen duaları işitensin.

Dünyada herşey duayla arkadaşlar,bizde birbirimize vesile olalım.

==> T tubamms arkadaşımıza okuyoruz.

LİSTEMİZ:
1.Ağustos72..............................
2.yasemin5846 .........................250

3.Sengul....................................200
4.ceren15 ..................................250
5.esmerm91 ..............................200

6.Spring2014.............................200
7.hasretimsensin(busra) ........300
8.gül333.....................................250
9.damla_22................................300
10.duambelli.............................250
11.cinarada..............................250

12.halemoon.............................
13.hayriss87..............................200+100
14.yenibidunya.........................250
15.tubamms..............................200
16.asdes....................................200
17.kelebegimyagmur .............250

18.melismailim........................250
19.tubatesbih..........................200
20.filiz2012...............................300
21.8sevgi8.................................200
22.aybirgen..............................200
23.emoss06..............................300
24.oznur65...............................300
25.zeynep0682.........................200
27.whiterose55........................200
28.gulayeker............................200
29.benimhalaumudumvar.....300

KALAN=....................................700

**MAZERETSIZ IKI DEFA ÜST ÜSTE DUA ALMAYAN LISTEDEN CIKARILIR..!
**HAFTASONU AKTİF OLAMAYACAK ARKADAŞLAR LÜTFEN DUANIZI ERKENDEN ALINIZ..!
**LİSTEMİZ YENI KİŞİ ALIMINA KAPALIDIR..

Tatlim igneyle beraber kullandim ki bi iki yumurtam fazla gelissinde asilama sandim artsin diye biraz fazla oldu Valla bilemiyorum ki tum umilerim yikildi inan cok umutliydim bu ay leke geldi kesildi bide fazla yumurtam vardi diye ama cok uzuldum Dedigin gibi sabretmem lazim bu haftayi atlatirsam kan verecem insallahhh erken diye idrar testinde cikmamistir ya offf
Sen bikac gun.sonra bidaha git belli olmuyo canim carsamba filan git yine gelismeye baslarlar insallah kendi doktoruna gorun

evet oyle yapicam karar verdm persmbe fln tkrar qitcm snde braz daha bekle cnm insallah bebisin seninledr

Ya bende klomen kullanıyorum arti olarak incir kürüne başlayayım diyordum o da prolaktini yükseltiyormus bilgisi olan var mi bu konuda kafam karıştı

Yanls mi hesapladm ki dedm bi kez daha hesapladm ama sonuc doqru kalan 700 canlar hadi el atinda bitirelm okuyabilecekler müsait olanlar alsn

Ya bende klomen kullanıyorum arti olarak incir kürüne başlayayım diyordum o da prolaktini yükseltiyormus bilgisi olan var mi bu konuda kafam karıştı
canm ikisini bir kullanma bnce ya evet incir kürü prolaktini yükseltiyoms bnde sastm kaldm me yapacagmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…