Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

Bende yenibidünyaiçin
Hüzün ve mutsuzluk hakim. Malesef sabah sabah kırmızılar geldi:mad:
canın ya çok üzüldüm oysa senden güzel haber alırız umuduyla açmıştım sağlık olsun kardeşim yeni ay yeni umutlar...olmadı olana kadar dua ederiz...

Bende yenibidünyaiçin

canın ya çok üzüldüm oysa senden güzel haber alırız umuduyla açmıştım sağlık olsun kardeşim yeni ay yeni umutlar...olmadı olana kadar dua ederiz...
Amin canım inşallah. ayın 18 adet günümdü. Ogüne kadar hayal etmekdense erken gelmesi iyi oldu

Kizlar tubamss icin de 250 aliyorum bugun.pazar esim evde giremem belki bidaha gecince eklersiniz arkadaslar

Bitaneemm uzulme ur hayrisim dualarimizda hep hayirlisiyla diyoruz demekki daha zamani degil hayirlisi boyleymis bitaneciimm uzulme :KK43:
Haklısın ama üzülmeden olmuyor. Hayırlısıyla diyorum. Dualarınızı eksik etmeyelim birbirimizden

Amin canım. İnşallah haftaya güzel haber veririm ama pek umudum yok çünkü bugün arkadaşımın 3 yaşındaki çocuğunu kucakladım ve oan kasığıma ağrı girdi. Hayırlısı diyorum
hangi şehirde yaşıyorsun bilmiyorum ama aşılamayı nerede yaptırıyorsun. Ve hangi ilaçlarlaydı. Daha önce sormuştum galiba
balıkesirde devlette yaptırdım, pregon kullandım

Hüzün ve mutsuzluk hakim. Malesef sabah sabah kırmızılar geldi:mad:
seninkide benim gibi erkenden gelmiş, ben çok ağladım geldiği anda :KK43:

balıkesirde devlette yaptırdım, pregon kullandım

seninkide benim gibi erkenden gelmiş, ben çok ağladım geldiği anda :KK43:
Canim sen asilamami tüp mu yaptirdin progenin iğne ben tüp bebekte kullanmıştım u yüzden soruyorum inşallah tedavinin pozitif sonuçlanır tatlım

X