Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

4.MERİCE35 İÇİN....
26 ŞUBAT SALI SAAT 21:00 A KADAR

1.antikdeniz=1000---------------*
=707 YA VARİS-------*
2.canan456=1000---------------* =707 YA VARİS-------*
3.esma=1000 ------------------*=707 YA VARİS-------*
4.merice35=1000--------------*=707 YA VARİS-------*
5.supriz06=1000--------------*=707 YA VARİS-------*OKUDU
6.ecehan=1000---------------*=707 YA VARİS-------*OKUDU
7.fztfatmafzt=1000------------*=707 YA VARİS-------*OKUDU

RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA

mericenin dualarını okudum allah kabul etsin inşallah

Canim iyyim sukur sen nasilsin yarismaniz nasil gidiyor simdilik leke falan yok canim arada bir adet agrilari oluyor ozaman icimdeki umut sonuyor ama rabbim bilir herseyi insallahda benimledir dualarinda beni unutma lutfen carsambaya guzel haberi getirim insallah opuyorum canim

insallah cnm guzel haber getirirsin bizlere..leken yoksa iyi cunki benim her defasinda 13.gun lekem oldu biraz donrada negatifi gordum..leke olmadigi iyi..adet sancisida hamileleik sancisina benziyormus ondandir insallah...Rabbim yuzunu guldursun carsamba gunu..dualarimdasin cnm:KK16:

basak cnm yarisma iyi gidiyor kiyasiya mucadele halindeyiz herkez calisiyor haril haril eee malum mekkede dualanak dualarimiz insallah boyle firsat kim bilir ne zaman denk gelir

Günaydın kızlar benim test sonucu 0 olmadı maalesef hakkımıza hayırlısı buymuş :KK43::KK43:

Başak ve blowhole25 icin duları okudum.Rabbim en kısa zamanda hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin inşallah.:KK16:

5.SUPRİZ06 İÇİN....
28 ŞUBAT PERŞEMBE SAAT 21:00 A KADAR

1.antikdeniz=1000---------------*
=707 YA VARİS-------*
2.canan456=1000---------------* =707 YA VARİS-------*
3.esma=1000 ------------------*=707 YA VARİS-------*
4.merice35=1000--------------*=707 YA VARİS-------*
5.supriz06=1000--------------*=707 YA VARİS-------*
6.ecehan=1000---------------*=707 YA VARİS-------*OKUDU
7.fztfatmafzt=1000------------*=707 YA VARİS-------*

RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA

canım supriz06 dualarını okudum.rabbim kabul etsin hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin.

fztfatmafzt nin dualarınıda bitirdim....kendim kaldım sadece okuyunca yazıcamm en kısa zamanda

Günaydın kızlar benim test sonucu 0 olmadı maalesef hakkımıza hayırlısı buymuş :KK43::KK43:

cnm gecmis olsun cook dua et baska turlu zor atlatirsin bu surec....Allah yardimcin olsun icini rahatlatsin...insallah bidahaki sefere ben tam 3 kez gordum...o kelimeyi kullanmak bile istemiyoruma salinda negatifi yani...

cnm ben kendimin duasinida okudum..Allahim benimde gobusumu bebis doldursun insallah...cnm insallah yarin guzel haberler verirsiiiin...amiiin

cnm gecmis olsun cook dua et baska turlu zor atlatirsin bu surec....Allah yardimcin olsun icini rahatlatsin...insallah bidahaki sefere ben tam 3 kez gordum...o kelimeyi kullanmak bile istemiyoruma salinda negatifi yani...

İnşallah canım hayırlısı olsun dualarımızı eksik etmeyelim Rabbim sizlerin göbüşünü doldursun

basak2569(fatos)icin;

02-03 subat

1.bartek:eek:kudu
2.basak2569:eek:kudu
3.blowhole25:eek:kudu
4.nekadarzor:eek:kudu
5.tulay20:eek:kudu
6.ababy:eek:kudu
7.destina38:eek:kudu

YARABBI YARABBİ YARABBİ... Çekmiş oldugumuz tesbihatların hasıl olan sevaplarını Evvela Peygamber Efendimiz S.a.v mın ruhuna onun al ve asabı kiramına ehli beytine ilk peygamberimiz hz. Adem as. ve son peygamberimiz muhammed mustafa s.a.v min Ruhlarına ve bu ikisi arasında her ne kadar peygamber gelip geçmişse onlarında ruhlarına hediye eyledik sen hasıl eyle alimlerimizin,abitlerimizin,şehitlerimizin,şuhedalarımızın,evliyalarımızın,embiyalarımızın ve bir Cümle Allah dostlarının ruhlarına hediye eyledik sen şuan için haberdar eyle...
ve kardeşimiz her ne sıkıntı ve dilegi için okuttuysa onun dilegni kabul sıkıntısını affeyle.ve yeryüzünde ne kadar sıkıntısi olan mümin ve mümine kardeşimizz varsa onlarında dileklerini kabul sıkıntısını affeyle...amin amin amin

blowhole25 icin;

04-05 subat

2.basak2569:eek:kudu
3.blowhole25:eek:kudu
5.tulay20:eek:kudu

YARABBI YARABBİ YARABBİ... Çekmiş oldugumuz tesbihatların hasıl olan sevaplarını Evvela Peygamber Efendimiz S.a.v mın ruhuna onun al ve asabı kiramına ehli beytine ilk peygamberimiz hz. Adem as. ve son peygamberimiz muhammed mustafa s.a.v min Ruhlarına ve bu ikisi arasında her ne kadar peygamber gelip geçmişse onlarında ruhlarına hediye eyledik sen hasıl eyle alimlerimizin,abitlerimizin,şehitlerimizin,şuhedalarımızın,evliyalarımızın,embiyalarımızın ve bir Cümle Allah dostlarının ruhlarına hediye eyledik sen şuan için haberdar eyle...
ve kardeşimiz her ne sıkıntı ve dilegi için okuttuysa onun dilegni kabul sıkıntısını affeyle.ve yeryüzünde ne kadar sıkıntısi olan mümin ve mümine kardeşimizz varsa onlarında dileklerini kabul sıkıntısını affeyle...amin amin amin

nekadarzor icin;

06-07 subat

2.basak2569
3.blowhole25:
5.tulay20:

tulay20 icin;

08-09 subat