Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

inşlhh canım inşlhh. duanda neolur unutma beni. Rabbim hepimize tatıırsın ogüzel duyguları..

Canim ben seni ekliyebilirim listeye eger istersen...
basakcim hemen al yoksa esmaa alir....arkadasim sende basaga gel gel gel
canım Allah razı olsun, çok ince düşünmüşsün beni öncelik olarak; ama isteyen olursa daha öncelik onları ekleyebilrsin canım. benim sonucum 9 şubatta inşlhh...Rabbim kabul etsin..

canim sen ne sonucu bekliyosun ben seni hamis biliyorum ama yanlismi acaba???hiii

lutfen basaga gelirmisiniz ama lutfen aaaaa....yoksa yarismadan cikarmak zorunda kalicam haaaa....zaten transferim oldu hepinizden dua istiyorum..Allah razi olsun

canim sen ne sonucu bekliyosun ben seni hamis biliyorum ama yanlismi acaba???hiii

canım benim ay keşke inşlhh hamiş olurum.henüz belli değil bugün 8. gündeyim senin sonucun nezamn?

canim Allahim gonlunde ne varisa sanada nasip etsin rabbim..sikintilar cok zor Allahim yardimcimiz olsun..insallah Allah sikintini gidersin amin

canım öyle kolay değil çektiklerimiz Rabbim beterininden korusun yinede halimize çok şükür..bu 4. denememiz kolay değil.. Rabbim hayırlı kapılar açsın bilzere..sen kaçıncı günüün..neler yaparak geçiriyosun.??

canim ben 3.gunumdeyim cumartesi transferim olmustu,3. denemem,5 embriom vardi1 tanesi dollendi onuda transfer ettiler 3.gun embriosuydu....ben su an hasta gibi yatiyorum oturma odasina yatak attik...kitap felan okuyorum tesbih cekiyorum dua ediyorum ama rahatim sikilmiyorumda aklimdada fazla yok.bilmiyorum ilk zamanlar belki ondan hayirlisi olsun insallah gelsin bebislerimizz

blowhole25 ve nekadarzor kızlarrr.
Rabbim yüzünüzü güldürsünn.Dualarımızı kabul etsin..
inşallah hayırlı haberlerinizi bekliyorummmmm
Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin..
bu son denemeleriniz olsun inşallahhhhhh:26::26::26:

Son düzenleme:

canımm benim sayım tamam istesemde alamam
canııımm transferin olmuş inş bebişin sana sımsıkı tutunur
iyi haberlerini bekliyorumm evne bebişinle neşe huzur mutluluk katlanarak gelsin ve hiççç gitmesin
Rabbim yüzünü güldürsüünn

Canim ayni dilekleri senin icinde diliyorum kendim icinde herkes icin gercekten herzaman dualarimdasiniz valla bu dunyada cocuk isteyen herkese dua ediyorum kiz bi yerde bi sohbette bakiyorum arkadaslar arasinda konusuyorlar hic tanimadigim biri cocuk istiyormus basliyorum artik dua etmeye rabbim hickimseyi aratmasin bekletmesin insallahh tabi bende dahill... bu sefer olacak insallah bu sefer hepimizin yuzu gulecek rabbimin izniylee soyle artik hamileyizz diye haykiracagiz hepimiz tabi acilisi sen blowhole ve demet yapacaksiniz bizde sizleri takip edecegiz sizde hamis hamis oturup bizlere dua edeceksiniz artik...en iysini yapiyorusun takmiyorsunuz ama bunu nasil becerebiliyorsun bi yontemin varsa aciklada bizde faydalanalim

Son düzenleme:
amiin caniim insallah ALLAH razi olsun dualariniz icin
amiiin cumlemizin ki oyle olsun insallah

canim ALLAH dualarini kabul etsin en kisa zamanda hepimiz hamis olalim insallah...takmamanin yontemi canim benim...ben ne duyduysam yaptim,sigarayi biraktim,iyi beslendim,dualar ettim ediyorum,transferden sonra simdi yatiyorum,baden yiyorum,ananas ,kabak cekirdeyi tutunmaya yardimci besinmus bunlar..yani ben bir insan olarak elimden geleni yaptim,hanisimdi tutmasa insallah tutar...ben elimden geleni yaptim diyebirim o yuzden icim rahat.kendimi suclamak icin bisey kalmadi herseyi uyguladim.hani buyurmusya(kulum sen calis cabala ben vereceyim)diye bende onu yaptim o yuzden takmiyorum...artik Rabbime kaldi o en iyisini bilir...bence send boyle yap cok ise yariyor..sigaraya haaayyiiiiirrr

ya sa sin du man siz ha va sa ha si......si ga ra ya ha yir.....si ga ra ya ha yir

hiç sigara içmedimm ömrümün sonuna kadar da içmiyeceğimm
ama eşim içmiş ne kadar kötü bi illetki hem cebinden paranı hemde sağlığını alııııp gidiyorr
çokk yazacağım şey vardır bu konuda tutmayın beni
Allaha şükür şuan içmiyorr içmemesi de lazım ben bukadar çabalarken o içerse kahırdan giderimm
çokk sevindim sana evinden mutluluk bebişinle katlansın demiştim yaa
bakk sigarayı bırakarak çokk güzel bişey yapmışsın
bebişin çokk akıllı normal yoldan gelseydi annesi hala sigara içecekti
her kötü durumda muhakkak bir hayır vardır
iyi gecelerrrrrrrrr

canım benim ay keşke inşlhh hamiş olurum.henüz belli değil bugün 8. gündeyim senin sonucun nezamn?

canlarımmmmmmmm ikinizinde transferi hayırlı olsun
inş ikinizinde tedavisi olumlu sonuçlanır hayırlısıyla halaylarınızı çekeriz burada
rabbim yüzünüzü güldürsün canlarımmmmmmmm dualarım sizinle

Son düzenleme:
evet canim cok haklisin akilli babaklarimiz olacak insallah,bana biraktirdi insallah bidaha baslamam...esin icinde sevindim iyi yapmis

caaniiiim nasilsiinn...sagol insallah tutunur bu sefer bebisimiz insallah hepimizin bebeisleri gelir,cabucak

caaniiiim nasilsiinn...sagol insallah tutunur bu sefer bebisimiz insallah hepimizin bebeisleri gelir,cabucak

iyiyim canım şükür ne olsun tatilin tadını çıkarıyorum işte
rabbim bu defa yüzünü güldürsün hayırlısıyla evladını kucağınada alırsın inş canım benim

canım Rabbim hiç ayırmasın inşlhh. bende bugün 9. günüm. bende ilk 3 gün yattm sadece yemek ve wc için kalktım. 4. günden sonra yavaş yavaş haraketlendim. yarı oturur pozisynda uzanıyorum. bende oturma odasında yatak açtım.bol su, ceviz badem, kabak çekirdeği, ananas yedim, nedense kitap okuyamıyorum çok sevdiğim halde. bu sefer bende çok rahatım ama test günü yaklaştıkça nedense biraz korkuyorum.Rabbimin taktitiri atık canım ...

canım, inşlh Rabbim duamızı kabul eder. hamileyimmm diye yazmak nasip eder..inşlh son dememmiz olur tatlım.....

canımm çok saol Allah razı olsun..inşlhh hep birlikte halayı çekeriz...duanda unutmadığın için Allah razı olsun cnmm. sen neler yapıyosun tedavi falan...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…