Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

esmacımmm beni ekleyebilirsin listeye

Arkadaslar dualarımızı okurken birbirimizin gercek isimlerine niyet etmemiz gerekmiyor mu?

bende varım şekerim :))benide ekle listeye bakarım sonra okur sana msj atarım yada günlük girmeye çalışırım.

Arkadaslar herkes kendi için mi başlatıyor? Yoksa belli bir sıra mı var? Biri organiZe mi ediyor?

esma senin için okudum canım 1000 tane.. allah hepimizin dularını kabul etsin inş.

selam kızlar.benim listenin son hali bu sanırım.allah razı olsun,kucaklarımız bebiş dolsun.
Bugün de seninkini okurum inşallah esma.

canım Allah razı olsun, çok ince düşünmüşsün beni öncelik olarak; ama isteyen olursa daha öncelik onları ekleyebilrsin canım. benim sonucum 9 şubatta inşlhh...Rabbim kabul etsin..

canım senin için okudum 1000 tane allah kabul etsin.rabbim hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin.

Arkadaslar dualarımızı okurken birbirimizin gercek isimlerine niyet etmemiz gerekmiyor mu?

Arkadaslar herkes kendi için mi başlatıyor? Yoksa belli bir sıra mı var? Biri organiZe mi ediyor?

canımm nickine niyet etsen olur biz öyle okuyoruz
listeye göre okuyacaksın canımm
bana okumuşsun
ben 3 ncü sıradayım benden önceki iki kişiyede okuyacaksın
okursun daha

1.ANTİKDENİZ İÇİN
31 OCAK PERŞEMBE SAAT 21:00 A KADAR

1.antikdeniz=1000----------------*OKUDU
2.canan456=1000-----------------*OKUDU
3.esma=1000 ------------------*
4.merice35--------------------*OKUDU
5.supriz06----------------------*OKUDU
6.ecehan-----------------------*OKUDU
7.fztfatmafzt-------------------*

RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA

2.CANAN456 İÇİN
2 ŞUBATCUMARTESİ SAAT 21:00 A KADAR

1.antikdeniz=1000----------------*OKUDU
2.canan456=1000-----------------*
4.merice35--------------------*OKUDU
5.supriz06----------------------*
6.ecehan-----------------------*OKUDU

3.ESMA İÇİN
4 ŞUBAT PAZARTESİ SAAT 21:00 A KADAR

1.antikdeniz=1000----------------*
2.canan456=1000-----------------*
4.merice35--------------------*
5.supriz06----------------------*
6.ecehan-----------------------*

listeler bunlar buna göre okursun

bende varım şekerim :))benide ekle listeye bakarım sonra okur sana msj atarım yada günlük girmeye çalışırım.

Ayy canim kusura bakma lutfennn mesajinida okumustum dusundum bi arkadas daha vardi diye ama hatirlayamadimmhemen yaziyorum senide canim

Son düzenleme:
basak grubu icin;

1.blowhole25:
2.demet05:
3.nekadarzor:
4.tulay20
5:melek181
6:basak2569:
7.

bebisleri gobeciklerinde olan guzel anneler test gunlerinizi hesaplamama gore siraladim umarim yanlis yapmamisimdir

canım, okudum kendim için Rabbim inşlhh kabul eder.gün yaklaştıkça durgunlaşıyorum ama yinede Allahıma sığınıyorum..

canım, okudum kendim için Rabbim inşlhh kabul eder.gün yaklaştıkça durgunlaşıyorum ama yinede Allahıma sığınıyorum..

Allah kabul etsin canim bu sefer rabbim o mujdeli haberi bizlere yazmani nasip etsin insallahh... bu durgunlugun sonunda mutlulugun en doruk noktasini yasamani umuyorum ve allahtan diliyorum canini sikmamaya calis dedigin gibi allahin siginmaya devam et ancak o icimizi ferahlatiyor zaten bebegin seninledir insallah inanki bebegin dedikce benim kalbi kut kut atiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…