Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

pbsc için
ecrin23=okudum
badezuzum=
gazel_es=okudu
su1838=
pbsc=okudu
minnie=okudu
duamnur=

canım rabbım enkısa zamanda bebeğine kavustursun senı ınsallah aminnn

pbsc için ;
ecrin23

badezuzum.....okudu

gazel_es

su1838

pbsc

minnie

duamnur ...... okudu

Allah kabul etsin..hayırlı evlat nasip etsin inş.
(minnie genelede okur yazamamıştır büyük ihtimal)

pbsc için
ecrin23=okudum
badezuzum=
gazel_es=okudu
su1838=
pbsc=okudu
minnie=okudu
duamnur=

canım rabbım enkısa zamanda bebeğine kavustursun senı ınsallah aminnn
ben dün okudum yazmıştım kızlar ..listeyi eksik yazmayın:KK1:

Son durum bu sanirim kizlar.bende okudum romaroma da okumus duzelttim panoyu Rabbim dualarimizi kabul etsin ins.en yakin zamanda blk10 kardesimizin gobisini doldursun AMİİİNNNN

gnshusna Allah razı olsun.ınsallahhhh belkıde aynı zamanlarda hamıle kalırız bellımı olur.yeterkı rabbım hayırlısıyla dularımızı kabul etsın hepımızın

pbsc için
ecrin23=okudum
badezuzum=okudu
gazel_es=okudu
su1838=
pbsc=okudu
minnie=okudu
duamnur=

pbsc için
ecrin23=okudum
badezuzum=okudu
gazel_es=okudu
su1838=
pbsc=okudu
minnie=okudu
duamnur=okudu

ben bahar85 icinde okudum dualarimi.insallah Allah sikintilarindan kurtarsin.hayirli saglikli bebekler nasip etsin

aşkbebek için 1000 tane okudum canım Allah kabul etsin umarım kendisi de en kısa sürede katılır aramıza da dualarını tamamlar ne diyim.

pbsc için
ecrin23=okudum
badezuzum=okudu
gazel_es=okudu
su1838=
pbsc=okudu
minnie=okudu
duamnur=okudu
kızalrr 200 tanem kaldı okuyunca haber verrım suan musaıt olmadıgım ıcın okuyamıyorum ama bugun mutlaka bıtırımm raabım kabul etsin

kızlar bende geldım benıde ekler mısınız. sımdı bende okumaya baslayayım.kaç kişiye okumam gerekiyo?7000 i paylaşalım ben çalısıyorum belkı bıtıremem. benıde ekleyıp sızde bana okursanız cok sevınırım. şimdiden Allah razı olsun.

kuzeyle benim listemize ekleyebiliriz seni istersen 7.olursun 2 günde bir bir kişiye 1000 tane okuyoruz

hoş geldin arkadaşım..mavimenekşenin de dediği gibi bize katılabilirsin. nasıl okuduğumuzu açıklamış zaten sağolsun.
senin yapman gereken zamanında 1000 tane okuyup buraya yazarak bize haber vermek canım..

Kızlar nazlıefe galiba katılmayacak kendisi hamile biraz zor geçtiğini söylemişti,ayşeyede mesaj attım ondanda ses yok bugünde uğramazsa ayşe burdaki kızlardan alalım grubumuza..

o zaman yeni listemiz şekilleniyor kızlar.. nazlıefenin yerine bebekgelsin'i ekliyorum.. ayşeden de haber bekleyelim..
kaldı 7. kişi??

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA

1.kuzey28 =
2.nisanbu =
3.mavimenekşe =
4.Ayse035 = ???
5.bebekgelsin =
6.umut99 =
7.

hoş geldin arkadaşım..mavimenekşenin de dediği gibi bize katılabilirsin. nasıl okuduğumuzu açıklamış zaten sağolsun.
senin yapman gereken zamanında 1000 tane okuyup buraya yazarak bize haber vermek canım..

o zaman yeni listemiz şekilleniyor kızlar.. nazlıefenin yerine bebekgelsin'i ekliyorum.. ayşeden de haber bekleyelim..
kaldı 7. kişi??

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA

1.kuzey28 =
2.nisanbu =
3.mavimenekşe =
4.Ayse035 = ???
5.bebekgelsin =
6.umut99 =
7.

kızlar ıstersenız ben burdada okuyabılırım 7 kısı olarak

aşkbebek için 1000 tane okudum canım Allah kabul etsin umarım kendisi de en kısa sürede katılır aramıza da dualarını tamamlar ne diyim.

12-13 Aralık Çarşamba-Perşembe askbebek için okuyoruz.

1.mrvb......................
2.RomaRoma..............
3.gunslinger..............
4.blk10.....................
5.askbebek...............
6.gnshusna...............
7.sebilem.................. okudu

ecrin23................. (minnie için)
badezuzum...........
gazel_es..............
su1838...............
pbsc.....................