Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

cnm Allah yardımcın olsun.inş herşey yolunda gider ve bebişlerine kavuşursun

sağol canım.. perşembe transferim var.. 4 tane yumurtam döllenmiş. inşallah 2 tanesini transfer edecek. inşallah ikiside tutunur annelerine... bu arada ne zaman başlıyoruz duaya...

Canım ben demetin duasını tamamlarım başlarken haber verin,ayşeye mesaj attım bakalım,ama nazlıefe hamile katılır mı bilmiyorum dur onada atayım mesaj..

kızlar ben 1400 okudum.. siz de tamamladığınıza göre yeni listeye başlayalım artık..

kimler katılıyor? kim eklenecek? kimler çıkmak ya da devam etmek istiyor?

1.kuzey28 =
2.nisanbu =
3.mavimenekşe =
4.Ayse035 =
5.nazlıefe =
6.umut99 =
7.

ben katılacağım
7.olmak isteyen var mı?

kuzeyle benim listemize ekleyebiliriz seni istersen 7.olursun 2 günde bir bir kişiye 1000 tane okuyoruz

kızlar iyi akşamlarr rabbim isteyenn herkese versinn en kısa zamanda hayırlısıyla inşşş..
bende katılabilirmiyimm duanızaaa??haber bekliyorummm sizdenn

pbsc duanı okudum Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun allah dualarımızı kabul etsin....

Son durum bu sanirim kizlar.bende okudum romaroma da okumus duzelttim panoyu Rabbim dualarimizi kabul etsin ins.en yakin zamanda blk10 kardesimizin gobisini doldursun AMİİİNNNN

Kızlar nazlıefe galiba katılmayacak kendisi hamile biraz zor geçtiğini söylemişti,ayşeyede mesaj attım ondanda ses yok bugünde uğramazsa ayşe burdaki kızlardan alalım grubumuza..

pbsc için
ecrin23=
badezuzum=
gazel_es=okudu
su1838=
pbsc=okudu
minnie=okudu
duamnur=

canım günaydın. sildim tüm msjları:). Allah kabul etsin inş duanı. en kısa zamanda kucağın dolar inş...

kızlar nazlıefe galiba katılmayacak kendisi hamile biraz zor geçtiğini söylemişti,ayşeyede mesaj attım ondanda ses yok bugünde uğramazsa ayşe burdaki kızlardan alalım grubumuza..

merhaba cnm sizleri ç ok özledim çok zor geçiyor artık dayanamaz durumdayım bulantım fazla((((ağlıyorum hergün

o benm arkadaşım ayşe ile olan grup bitirdi demi duaları cnm :)
sizleri çok seviyorum k.i.b

pbsc için
ecrin23=
badezuzum=
gazel_es=okudu
su1838=
pbsc=okudu
minnie=okudu
duamnur=okudu

ben bahar kardeşimizin de duasını okudum.rabbim tez zamanda sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin inşallah.

06-07 Aralık Perşembe-Cuma RomaRoma için okuyoruz.

1.mrvb......................okudu
2.RomaRoma..............okudu
3.gunslinger..............okudu
4.blk10.....................okudu
5.askbebek...............
6.gnshusna...............okudu
7.sebilem.................okudu

08-09 Aralık Cumartesi-Pazar gunslinger için okuyoruz.

3.gunslinger...............
5.askbebek................
7.sebilem..................okudu

10-11 Aralık Pazartesi-Salı bkl10 için okuyoruz.

3.gunslinger..............
7.sebilem..................okudu

12-13 Aralık Çarşamba-Perşembe askbebek için okuyoruz.

1.mrvb......................
2.RomaRoma..............
3.gunslinger..............
4.blk10.....................
6.gnshusna...............
7.sebilem..................

canım biz senin için okumaya başladık sen nerelerdesin, özel mesaj kutunda dolu ulaşamadık sana bir türlü, habersiz bırakma bizi :))))

pbsc için
ecrin23=
badezuzum=
gazel_es=okudu
su1838=
pbsc=okudu
minnie=okudu
duamnur=

canım günaydın. sildim tüm msjları:). Allah kabul etsin inş duanı. en kısa zamanda kucağın dolar inş...

Rabbim burdaki bebek isteyen tüm arkadaşlara tez vakitte hayırlı ömürlü evlatlar nasib etsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…