Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

04-05 Aralık Salı-Çarşamba mrvb için okuyoruz. Rabbim kabul etsin.

1.mrvb(merve)...........okudu
2.deniz1717...............
3.RomaRoma..............
4.gnshusna...............
5.gunslinger..............
6.blk10.....................okudu
7.askbebek...............

29-30 Kasım Perşembe-Cuma blk10 için okuyoruz.

1.mrvb......................okudu
2.deniz1717...............500 mrvb okudu deniz1717 500 okuyor
3.RomaRoma..............okudu
4.gnshusna...............mrvb okudu
5.gunslinger..............okudu
6.blk10.....................okudu
7.askbebek...............okudu

arkadaslar coookk ozurdıleyerek bırsey sormak ıstıyorum.ben elımden geldıgı kadar ıtınayla herkeze tam gununde hıc aksatmadan okudum.okumaya calıstım.benım okudugum arkadaslardan bana okumayanların yerıne nıye dıger arkadasların okudugunu affınıza sıgınarak sorabılırmıyım.haksızlık olup olmadıgı konusunu bılmıyorum ama bana haksızlık gıbı gelıyor.kusura bakmayın sadece merak ettım neden boyle oldugunu((((

bu konu benimde aklımda malesef...burda biz birimiz için dua okuyorum ben acaba birinin hakkına girermiyim diye düşünmekten kendimi alamıyorum ama malesef böyle birşey olunca insanın aklı bulanıyor bir kere

bu konu benimde aklımda malesef...burda biz birimiz için dua okuyorum ben acaba birinin hakkına girermiyim diye düşünmekten kendimi alamıyorum ama malesef böyle birşey olunca insanın aklı bulanıyor bir kere

Kızlar neden böyle birşey düşündünüz ki en düzgün okuyan aksatmadan okuyan gruplardan biride sizin grubunuz...listeniz maşallah 2.okumaya bile geçti,tamam belki günü gününe yetiştiremeyen arkadaşlarımız olabilir ama niyet önemli,Ben bu konuda şunu düşünüyorum ben bir kardeşim için dua edeyim ki Rabbim banada versin öyle değil mi..Eğer aklınıza şüphe takılıyorsa acaba diye zaten olmaz,duadada böyle değil mi dua ettim ama kabul oluyor mu diyince gitti o dua,kalbinizi bozmayın kızlar yine dediğim gibi bu benim şahsi düşüncem..

Son düzenleme:
1-ecrin23........okudu
2-badezuzum....okudu
3-gazel-es........
4-tuuraba.........
5-su1838.........
6-pbsc............
7-minnie..........okudu
canım bende okudum allah kabul etsin bir an önce hamile kal işallah

basak canım ben senın duanı okuudm rabbım kabul etsın ya bır sey sorcam :)) sırayla gunu gelmeden devam edebılırmıyız

esma grubu nerelerdesiniz son durum nedir.. kimse okumuyormu .. ben mirror arkadaşımızdayım.. bugün biter inşallah. eğer devam edilmiyorsa bilgi lütfen..

cnm ben listeyi takip ediyorum kabakçiçeğine bi türlü anlatamadım durumu özel mesaj kutusu dolmuş msj da atamıyorum
yanlış yere yazıyor.
ama ondan haber alınıyor bu gün toparlıyım bitirelim duaları
herkese ulaşmaya çalışayım durumu yazarım

gamzear için............

1.esma =okudu
2.gamzear =okudu
3.EFIRES = okudu
4.kabakciceği
5.sebilem =okudu
6.mirror1981 =okudu
7.keyfimbilir=okudu

efıres için .....

1.esma =okudu
2.gamzear =okudu
3.EFIRES =okudu
4.kabakciceği
5.sebilem =okudu
6.mirror1981 =okudu
7.keyfimbilir=okudu

kabakciceği için....

1.esma
2.gamzear =okudu
3.EFIRES =okudu
4.kabakciceği
5.sebilem =okudu
6.mirror1981
7.keyfimbilir

sebilem için...

1.esma= okudu
2.gamzear =okudu
3.EFIRES =okudu
4.kabakciceği
5.sebilem =okudu
6.mirror1981
7.keyfimbilir
arkadaşlar bu gün okumayanlara haaber verecğim eğer haber gelmezse yarın listeden çıkarıp duaları bize paylaştırıp duaları tamamlıyacağım

canlarım böyle yapmayın ben hemen ayarlıyacağım nereye gidiyonuz
cnm kabakçiçeğine ulaşamadım ulaştım ama beni anlamadı yanlış dua topiğine yazdı
takip etmiyor en çok kullandığı topiği bularak ona yazdım dua topiği bu diye ama hala haber yok
ben en geç yarına kadar bi çare bulacağım kararını sonra ver tamammı şimdi ayarlıyorum kusura bakma

1-ecrin23........okudu
2-badezuzum....okudu
3-gazel-es........
4-tuuraba.........
5-su1838.........okudu
6-pbsc............
7-minnie..........okudu

çok teşekkürler arkadaşlar.inş.dularınız kabul olur.hayırlısıyla kavuşurum ve kavuşuruz hep birlikte

esmacım sebilem çıktımı gruptan. son durum nedir.. ben miror arkadaşımız için devam ediyorum..bugün biter inşallah..

esmacım sebilem çıktımı gruptan. son durum nedir.. ben miror arkadaşımız için devam ediyorum..bugün biter inşallah..

cnm sebilem duaları tamamladı
diğer listede olmak istemiyor haklıda çünkü dualar aksıyor
bu durumda çıkıp çıkmamak kendi kararı ama inan kabakçiçeğine defalarca msj gönderdim
başka topiğe yazdı
sık girdiği bir topiğe yazdım ama cvp gelmedi
durum bu ben isterseniz kabakçiçeğini listeden çıkarayım dualarınıda kendim okuyayım olurmu

basak2569(fatos) icin;
5-6 aralik

1.başak2569
2.tulay_20kudu
3.flzask2003 okudu
4.bahar85
5.nekadarzorkudu
6.blowhole25
7.su1838

cnm senin için okudum allah kabul etsinnn..
ne dileğin varsaa gerçek olsunnnnnnnnnn:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…