Evlat sahibi olmak için gelin birlikte Yasin okuyalım

hala hasta olmadim sizce yarin tahlil yaptirayimmi yoksa bekleyeyim mi strese bagli olarakta olmamis olabirim cunku baya baya uykularim kacmis durumda
Canm yaptir bence bebis varsa ki insallah vardir birlikte sewinirix yoksa stres yspmadan adet olursun tabi en iyisini yine sen bilirsin canm kendini nasil mutlu hissedeceksen onu yap

tamam canim su an internet tarifemi yeniledim her gun girebilirim artik yazarim kac tane okudugunu su an dort tane okudum her namazdan sonra bi tane okurum arrtik Rabbim kimseyi kapisindan eli bos cevirmesin
Amin canm Rabbim el acanlari bos cevirmez canim yeterki biz kalpten tam iman ve inancla dua edelim

Bugün için de iki tane ekle canım.her gün iki tane okuyabiliyorum yavaş okuduğum için

@hsnk canim sagolasin sayende guzel bir hatimde bulundum teskkur ederim bn 10kisi bitikten sonra sadece burdan degil diger dua yaptiigim bolumlerdende ayrilacagim ev tasiyorum sonra tatike cikacagiz inan o kadar bunlaimdayim ki artik ne yaoacagimi bileniyorum birazda burakardan ayrilmak bnm icin daha iyi olacak hakkinizi helal edin

tamam canım benim nasıl mutlu olacaksan onu yap tabiki. Allaha emanet ol Rabbim inşallah ne muradın varsa en hayırlısından en güzelinden ve en tatlısından nasip eder sana ve tüm isteyenlere... ALLAH razı olsun tatlım herşey için hakkını helal et ve de Rabbim daima yar ve yardımcın olsun

kızlar evlat sahibi olmak için Yasin Suresi okuyoruz.

Rabbim dileyen herkese cennet kokulu evlatlar nasip eder inşallah AMİN.
@new123 arkadaşımıza kişi başı 5 Yasin okuyoruz.

Toplamda bir kişiye 5 adet yasin okuyoruz okumak için 2 gün süremiz var.

LİSTEMİZ;

1. whiterose00 ........................4Yasin( √ )
2.Frdaa............... ..................5Yasin( √ )
3.gnc10.................................
4.betul8516..............................4Yasin( √ )
5.mrymogztrk ..........................3Yasin( √ )
6.kimyager1508.........................
7.sevmkee...............................5Yasin( √ )
8.ecrin87.................................6Yasin( √ )
9.hsnks..................................7 Yasin( √ )
10.mew123..............................2Yasin( √ )
11.mutlu_son....................................
12.zlhtrz..........................................5Yasin( √ )
Günlük gelip bildirim yapmak mecburidir

Sagoll canim bnmm anlayisin icin allahim razi olsunn rabbim gonlune gore versin buralardan uzaklasmak iyi gelir insallah aama herzaman duakrimdasin burdan cikmam duami yaparim herzaman helali hos olsunn ne hakki sen helal ett insallh tez vakitki hamis hanerleri alirim burdaki arkadaslardan sizin mutlulugunuz bnmde mutlulugum benim bat19agustos az kaldi hic takipte etmedim tek sey inofolic kullaniyorum uc haftadir

benimde bat 19 ağustos kız inşallah hakkımızda hayırlısı olur tatlım ben bu kendimce bi sürü bişeyler denedim bakalım sonucu çok merak ediyorum

benimde bat 19 ağustos kız inşallah hakkımızda hayırlısı olur tatlım ben bu kendimce bi sürü bişeyler denedim bakalım sonucu çok merak ediyorum
Ayy hadi insallah cifte guzel haber aliriz birbirimizden ama bn hic bir belrti var diyemm bnde sadece inofolic toz icecek kullaniyorum sen kendince ne yaptin canimm bnde yaoamaknisdedimde dr sadece bu inofoligi kullan yunrtanin dollenmesini sagliyor gekisimini sagladigi icin sen sadece hastakigin 12ve16iyi degerlendir dedi bizde degerlendiremek sayilir;(

kizlar gunaydin . bugin gidip tahlil yaptirdim ama eve gelimce hasta oldum o yuzden su an yasin okuymam bitince okurum kizlar

ben sonuç olumlu olursa anlatayım tatlım biz günaşırı çalıştık bu ay bakalım tabi herşey kısmet inşallah birbirimize güzel haberler veririz tatlm

kızlar evlat sahibi olmak için Yasin Suresi okuyoruz.

Rabbim dileyen herkese cennet kokulu evlatlar nasip eder inşallah AMİN

sevmkee arkadaşımıza kişi başı 5 Yasin okuyoruz.

Toplamda bir kişiye 5 adet yasin okuyoruz okumak için 2 gün süremiz var.

LİSTEMİZ;

1. whiterose00 ........................
2.Frdaa............... ..................
3.gnc10.................................
4.betul8516..............................
5.mrymogztrk ..........................
6.kimyager1508.........................
7.sevmkee...............................
8.ecrin87.................................
9.hsnks..................................5 Yasin( √ )
10.mew123..............................
11.mutlu_son....................................
12.zlhtrz..........................................
Günlük gelip bildirim yapmak mecburidir.

hatunlar ALLAH hepinizden razı olsun RABBİM DUALARINIZI hayırlısıyla kabul etsin inşallah... mew123 tatlım hatmin bitti Allahım kabul etsin inşallah senin için 41 defa KUN FE YEKUN dedik inşallah rabbim de ol demiştir ve oluverrir ve miniğin tatlı annişine sımsıkı tutunur.Rabbim yüzüne baksın emeklerini boş çıkarmasın inşallah tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…