Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

ben hemen benim için başlarsınız diye düşünemedim yoksa başka bir üyelik açardım yerini bulurmu bu dua nickle falan olurmu..

ben hemen benim için başlarsınız diye düşünemedim yoksa başka bir üyelik açardım yerini bulurmu bu dua nickle falan olurmu..
Aslında zaten profilin gözükmüyo geçmiş konuların falan, içine nickle sinmezse söyle gitsin bi sürü aynı isimde aynı şeyleri yaşayan insan vardır

açtığım konular var ya gözüküyor ) içime nick ile sinmedi tam da tedavi aşamasındayım inşallah banada iyi gelir bu dualar..

Arkadaşım ismini bilmesekte amacını derdini biliyoruz, bizimde niyetimiz belli Allah kabul etsin derdine derman olsun inşallah sen inan yeter

Meraba arkadaşlar 500 aldım kalan 900.rica etsem bi dahakini benim için okuyabilirmiyiz bu ay klomen tedavisine başladım adetime 10 gün var ovulasyonlada yumurtlamayı yakaladım galiba ama başka isteyen olursa itiraz etmem şimdiden Allah kabul etsin inşallah

Mazeret bildirmeden sayı almayanlara okuma yapılmayacaktır arkadaşlar haksızlık olmasın lütfen

ben daha almadim eve biraz önce geldim kusura bakmayin geciktim.

300 de ben alayim kaldi 600

evde islerimi bitirdikten sonra abdest alip okuyacagim insallah gece uyumadan bitiririm insallah haber ederim bitince.

1meyra arkadasim bana ismin gelmedi nikinle dua edicem tam niyetin varsa ona göre okuyayim canim yoksa biliyoruz zaten insallah hersey gönlünce olur. allahim dualarimizi kabul etsin.

canim benim icin sorun degil arkadaslar nasil uygun görürse ona göre yapalim. benim icin biraz daha vakit var tarlusal kullaniyorum simdi dün aksam basladim sonra femara kullanacagim femaranin son hapini aldiktan sonra benim icin okursak sevinirim

200 aldım kaldı 400 Rabbım kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…