Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

Son kalan 100 üde ben alıyorum tamamen bitsin canım herkes bitirince 2 rekat hacet namazını kıl duanı et.

Son düzenleme:
Benimde bitti Allah kabul etsin İnşaAllah gönlüne göre evlat versin 1meyra 1meyra

Sıradaki kişiye aynı dua okunacak canım bu dua herkeste bittiğinde başka dua ile yine baştan aynı sırayla devam edeceğiz.
Tamam canım o zaman sıradaki kişiye şimdi bölüştürsek olmaz mı. Sabah başlayınca ikindiye anca oluyor. En azından herkes alacağı kadar alsa

Bencede karışmaması için herkes okuduğunu belirtsin okunan arkadaşımız da bu esnada namazını kılar yarın kime ise tekrar sayı alırız sabah namazından itibaren isteyen başlar

Bencede karışmaması için herkes okuduğunu belirtsin okunan arkadaşımız da bu esnada namazını kızlar yarın kime ise tekrar sayı alırız sabah namazından itibaren isteyen başlar
Sıradaki kişi kim. Bi arkadaş istemişti ona okuyalım. Diğer arkadaşlarda kabul ederse

Okuyanlar dualarının bittiğini belirtsin lütfen.

M Mirac440 arkadaşım sayı tamamlandı sıradaki için sayı alabiliriz.

kizlar masallah ne kadar cabuk yapiyorsunuz bende birazdan abdest alip kalan 300 ü okuyacagim bu gece bitircem insallah haber ederim buraya sabaha kadar hazir olacak insallah hersey

Benim 300 kaldı biraz diş ağrım var yarın sabaha bıraksam olur mu yoksa hemen okuyabilirim

Aslında günlük gece 24:00e kadar okunup bitse çok iyi olur ve okunan kişi de namazını kılıp bağışlar. Hem diğer arkadaşlara da hızlı sıra geçmiş olur diye düşünüyorum.

X