Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

Ama ne fark ediyorki. Az sayı olsa da yine abdestli olcak yada olmayacakl
Şimdi böyle olunca abdestli okunacak ve o çalışan arkadaşlar da abdestli okuyabildikleri kadar alırlar. Çok okuyabilecek çok alır herkesin kendine kalmış. Zaten paylaşsak da 367 düşüyo kişi başı. Paylaşmadık diye bazıları çok okuyacak diye bişey yok ki

Aa niye kızdın ki

Tamam ilk açılışı yapayım o halde 400 aldım okunmuş bilin Kalan: 4374

arkadaşlar sözüm herkese abdestli olsun diyorsunuz ya her duada her surede abdest mi alıyorsunuz çok merak ettim

arkadaşlar sözüm herkese abdestli olsun diyorsunuz ya her duada her surede abdest mi alıyorsunuz çok merak ettim
Tabii ki almıyoruz da bu kadar uğraşıyoruz bir sürü kişiyiz abdestli olsun daha efdal diye düşündük.eski listede da abdestli okuyorduk. Size kolaylık olsun diye de herkese paylaştırmadık ki okuyabildiğiniz kadar okuyun dedik kötü mü yaptık?

tamam arkadaşım çıkar ben listeden

<< رَبِّ لَا تَذَرْنِي فَرْدًا وَأَنتَ خَيْرُ الْوَارِثِينَ >>

Okunuşu: "Rabbi lâ tezarnî ferden ve ente hayrul-vârisîn."

Anlamı: “Rabbim! Beni yalnız başıma bırakma (bana bir çocuk ver), Sen varislerin en hayırlısısın.”(Enbiya Suresi, 21/89)

İlk Ayet-i kerimemiz bu. Zekeriyya (as) duası. 4774 kere Okumaya başlamadan ve bitince sadakamızı verip niyet ederek ve abdestli okuyalım inşallah.

- iki prensesin annesi
- 1meyra
- KurkmantoluS
- nursevdi
- C cansu_tr
- N neeoglakmigeliyor
- vuslatahasretim
- Pofuduk786
- Balanne26
- M M_atruska
- pawlover
- M Mirac440

@denizimdnz niyetini ve istiyorsa adını söylesin sadakasını ayırsın başlayalım inşallah

12 kişiyiz. Mazeretli olanlar ve çıkmak isteyen varsa söylesinler lütfen. Kim ne kadar alabiliyorsa alsın ve kalanı yazsın. Herkes almaya çalışsın ki hak geçmesin.Hayırlı olsun Rabbim şimdiden kabul etsin

Son düzenleme:

allah razi olsun benide eklemissin sagol canim.
tarlusal kullaniyorum adet olana kadar okuyabildigim kadarini okuyup yazarim buraya sayisini olursa ? adet bittikten sonra devam ederim yine. ben geceleri daha iyi okuyabilirim aksam ve gece oldugu kadar yapmaya calisacagim.

niyeti ve sadakayi burayami yazacagiz ?

Anladım Adet olunca söylersin. Sıran geldiğinde de ismini söylersin ona göre niyet eder başlarız zaten şimdilik sıradan okuyoruz ilk arkadaşa başladık

arkadaşlar burda adetli olanlar okumuyor bitene kadar. Okuduklarımızı abdestli okuyoruz bu şekilde kabul edenlerle devam edelim. Yoksa çıkmak isteyen varsa söylesin ona göre başlayalım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…