Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

Neyse o halde tam kesinleşsin ona göre akşam okumaya başlayacağım

Başlayalım dediğinizde başlayabilirim ben

<< رَبِّ لَا تَذَرْنِي فَرْدًا وَأَنتَ خَيْرُ الْوَارِثِينَ >>

Okunuşu: "Rabbi lâ tezarnî ferden ve ente hayrul-vârisîn."

Anlamı: “Rabbim! Beni yalnız başıma bırakma (bana bir çocuk ver), Sen varislerin en hayırlısısın.”(Enbiya Suresi, 21/89)

İlk Ayet-i kerimemiz bu. Zekeriyya (as) duası. 4774 kere Okumaya başlamadan ve bitince sadakamızı verip niyet ederek ve abdestli okuyalım inşallah.

- 1meyra
- KurkmantoluS
- nursevdi
- C cansu_tr
- N neeoglakmigeliyor
- vuslatahasretim
- Pofuduk786
- Balanne26
- M M_atruska
- pawlover
- M Mirac440

11 kişiyiz. Mazeretli olanlar ve çıkmak isteyen varsa söylesinler lütfen. Kim ne kadar alabiliyorsa alsın ve kalanı yazsın. Herkes almaya çalışsın ki hak geçmesin.Hayırlı olsun Rabbim şimdiden kabul etsin. başka çıkmak isteyen var mı?

Şu abdestli abdestsiz olayını çözseydik daha iyi olurdu böyle olunca da arkadaşlar ayrılmayı tercih ediyor çok fazla ilerleyemeyiz çoğunluğa göre hareket edelin bari M Mirac440 bana göre de abdestli daha iyi ama çoğunluğa bir bakalım ama adetli olunca kesinlikle okuma yapılmasın akşam ezanına kadar kesinkeşsin başlayalım artık.

Çıkanlar çıktı zaten kalanlar karar versin o zaman. Ben yine de abdestli diyorum. En fazla bu liste gecikir diğer dualarımız hep böyle sayısı fazla olmazsa kalan kişilerle de okunabilir diye düşünüyorum.

1meyra arkadaşımız adını söyleyip sadakasını halledince ona başlıyoruz inşallah. Abdestli okuyalım şimdiden aldım 574 kalan 4200. 1meyra senden haber bekliyoruz

adımı söylemesem zamanında konu falan açmıştım tanıdık denk gelir falan..
bu arada iğneli aşılama başladım ikinci kez. iğneleri vuruyorum.yaşım 39 oluyorum artık. eğer bu da olmazsa tüp bebek dediler sebepsiz olduğu için raporda çıkmıyor 2 yıllık evliyim Allah razı olsun canlarım ilk sıraya beni aldınız

Olur canım nick olarak niyet ederiz Rabbim biliyor zaten İnşaAllah rast gelir bu sefer tutar tüp bebeğe gerek kalmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…