Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

<< رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاء >>

(Rabbi heblî min ledunke zurriyyeten tayyibeh(tayyibeten), inneke semîud duâ’(duâi).)
("Rabbim, bana Senin katından temiz bir nesil bağışla, muhakkak ki sen duayı en iyi işitensin" )(Al-i imran 38.)

duamız bu arkadaşlar. herkes tüm listeye 200 ‘er adet okuyor. abdestli okuyoruz ve mazeretliyken okumuyoruz.

-- N neeoglakmigeliyor (aycan) :anneadayı::nazar:okundu
-- G Gonlumcicekolsun (emel)
-- C cansu_tr (?)
-- bebekedi bebekedi (melisa)
-- KurkmantoluS KurkmantoluS (şerife)
-- nursevdi nursevdi (nurseven)
-- memurhanim memurhanim (yonca)
-- M M_atruska (hazal)
-- Balanne26 Balanne26 (eda)
-- Pofuduk786 Pofuduk786 (mine)
-- vuslatahasretim vuslatahasretim (burcu)
-- Deniz1661 Deniz1661 (esma)
-- DantelKiz DantelKiz (kubra)
-- pawlover pawlover
sera44 sera44 (sevda)
B Bademmm388 (fatoş)
-- M Mirac440 (duygu)

Aycan arkadaşımıza okuduk. Allah kabul etsin. O hariç diğer arkadaşlara hepimiz sırayla 200’er adet okuyalım. Ayın 6sı yani pazartesiye herkesinkini bitirmeye çalışalım arkadaşlar lütfen

<< رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاء >>

(Rabbi heblî min ledunke zurriyyeten tayyibeh(tayyibeten), inneke semîud duâ’(duâi).)
("Rabbim, bana Senin katından temiz bir nesil bağışla, muhakkak ki sen duayı en iyi işitensin" )(Al-i imran 38.)

duamız bu arkadaşlar. herkes tüm listeye 200 ‘er adet okuyor. abdestli okuyoruz ve mazeretliyken okumuyoruz.

-- C cansu_tr (?)
-- M M_atruska (hazal)
-- pawlover pawlover
sera44 sera44 (sevda)
B Bademmm388 (fatoş)
-- M Mirac440 (duygu)

Aycan arkadaşımıza okuduk. Allah kabul etsin. O hariç diğer arkadaşlara hepimiz sırayla 200’er adet okuyalım. Ayın 6sı yani pazartesiye herkesinkini bitirmeye çalışalım arkadaşlar lütfen
Ben şimdi abdest alıp bi kaç arkadaşa birden okusam olur mu?

Ayın 6 sı olması çok iyi olmuş o halde herkes tüm liste bitti diye geri dönüş yapsın 🌹

-- C cansu_tr (?)
-- M M_atruska (hazal)
-- pawlover pawlover
sera44 sera44 (sevda)
B Bademmm388 (fatoş)
-- M Mirac440 (duygu)

Canım ben aycana okumadım daha ama pztesiye kadar okurum hepsini

M Mirac440 canım istersen beni listeden çıkar ben 6sina kadar okuyamam nedeni suan mazeretliyim 6sinda hsg cekilecegim tuplerim kapalı mı açık mı diye daha sonra tekrar kanamam olabilir o yüzden kimsenin hakkına girmeyim ben listeden ayrilayim

M Mirac440 canım istersen beni listeden çıkar ben 6sina kadar okuyamam nedeni suan mazeretliyim 6sinda hsg cekilecegim tuplerim kapalı mı açık mı diye daha sonra tekrar kanamam olabilir o yüzden kimsenin hakkına girmeyim ben listeden ayrilayim
Benim için sıkıntı değildi ben yine de okurum arkadaşları bilmiyorum. 6sına kadar biterse bu liste yeni listede katılırsın istersen olur mu? Artık hızlı ilerler zaten bu şekilde

M M_atruska (hazal)
-- @Deniz1661(esma)
-- DantelKiz DantelKiz ] (kubra)
-- pawlover pawlover
sera44 sera44 (sevda)
B Bademmm388 (fatoş)
-- @Mirac440(duygu)

Aycan arkadaşımıza okuduk. Allah kabul etsin. O hariç diğer arkadaşlara hepimiz sırayla 200’er adet okuyalım. Ayın 6sı yani pazartesiye herkesinkini bitirmeye çalışalım arkadaşlar lütfen. Toplam 15 kişiyiz bu listede

kizlar özür dilerim giremedim ben babaannem cok rahatsiz durumu kötü onun basindayiz iki gündür. giremedim buraya sayfalarifa takip edemedim internetim bitmisti. birkac güne insallah girip okumaya devam edecegim hakkinizi helal edin. benim bu carsamba persembe cuma catlatma ignesi olabilir yada yumurta catlayabilir cok önemli günler hafta sonuna kadar. insallah okumaya devam edecegim bende. benim sirami biraz öne alabilseniz cok sevinirim bu hafta icinde bana okunabilirmi sorun degilse ? babaannemin durumu cok kötü o kesinlesir insallah birkacgüne bakacak biri bulunur bende buraya daha cok girebilir nolur kizmayin bana gercekten giremedim durumuna cok üzüldüm tek basina yatalak birakamadim yemek su vereni yok :KK43:(

kizlar özür dilerim giremedim ben babaannem cok rahatsiz durumu kötü onun basindayiz iki gündür. giremedim buraya sayfalarifa takip edemedim internetim bitmisti. birkac güne insallah girip okumaya devam edecegim hakkinizi helal edin. benim bu carsamba persembe cuma catlatma ignesi olabilir yada yumurta catlayabilir cok önemli günler hafta sonuna kadar. insallah okumaya devam edecegim bende. benim sirami biraz öne alabilseniz cok sevinirim bu hafta icinde bana okunabilirmi sorun degilse ? babaannemin durumu cok kötü o kesinlesir insallah birkacgüne bakacak biri bulunur bende buraya daha cok girebilir nolur kizmayin bana gercekten giremedim durumuna cok üzüldüm tek basina yatalak birakamadim yemek su vereni yok :KK43:(
Canım sırayla okumuyoruz pazartesi ye kadar 15 kişiyiz 15x200 tane okuyacak herkes arkadaş isimleri etiketledi istersen oradan bakabilirsin. Babanene acil şifalar diliyorum inşallah sende iğne sonrası güzel sonuçlar alırsın

Canım sırayla okumuyoruz pazartesi ye kadar 15 kişiyiz 15x200 tane okuyacak herkes arkadaş isimleri etiketledi istersen oradan bakabilirsin. Babanene acil şifalar diliyorum inşallah sende iğne sonrası güzel sonuçlar alırsın
allah razi olsun canim sagol. iylesmez artik bekliyoruz ne kadar sürer allah bilir.
az önce baktim sayfalara kisi basina 200 okuyacagiz tam günü yokmus daha iyi öyle ben insallah yakinda baslicam sirayla herkeze 200 tane okurum bittikten sonra tekrar basa dönerim listede. okudugumuda buraya yazarim haber ederim

az önce catlatma ignemi yaptim bundan sonra artik esimin eve gelmesi icin ve hayirli saglikli bi oglumuz olsun diye dua etmek. hayirlisi olsun allahim dualarimizi kabul et bu mübarek günlerde hepimize evlat nasip eyle

az önce catlatma ignemi yaptim bundan sonra artik esimin eve gelmesi icin ve hayirli saglikli bi oglumuz olsun diye dua etmek. hayirlisi olsun allahim dualarimizi kabul et bu mübarek günlerde hepimize evlat nasip eyle
Allah sifalar versin, babaannen ıcın, mazeretim bıttı en kısa surede bitirmeye calıscm, Rabbim herseyin hayırlısını versin sağlıkla ayakta olmakta büyük nimet cok şükür halimize.. Dilerim en kısa zamanda hayırlısı ile kavusuruz yavrulara. Benden sonra evlenen herkes coluk cocuk sahibi oldu bir yanım Icten ıce uzuluyor ama dua etmek cok guzel banada ıyı geliyor burdan guzel haberlerimizi okumayı diliyorum

X