Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

Arkadaşlar sayı az olduğu için dua kısa olduğu için hızlı bitiyor herkes herkese okumaya çalışsın liste belli ister gün gün okuyun kişiye ister 1 günde tüm listeye 200’er adet okuyun yani regl olmadan kimseye hakkınız geçmemesi için bitirebilirsiniz. Önemli olan herkes mutlaka listeye riayet etsin okumamazlık yapmayalım.

<< رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاء >>

(Rabbi heblî min ledunke zurriyyeten tayyibeh(tayyibeten), inneke semîud duâ’(duâi).)
("Rabbim, bana Senin katından temiz bir nesil bağışla, muhakkak ki sen duayı en iyi işitensin" )(Al-i imran 38.)

duamız bu arkadaşlar. herkes sıradaki kişiye 200 adet okuyor. abdestli okuyoruz ve mazeretliyken okumuyoruz.

-- N neeoglakmigeliyor (aycan)
-- @1meyraa (emel) mazeretli
-- C cansu_tr (?)
-- @bebekedi (melisa)
-- KurkmantoluS KurkmantoluS (şerife)
-- nursevdi nursevdi (nurseven)
-- @memurhanim (yonca)
-- M M_atruska (hazal)
-- Balanne26 Balanne26 (eda)
-- @Pofuduk786 (mine) mazeretli
-- @vuslatahastret (burcu) mazeretli
-- @Deniz1661 (esma)
-- DantelKiz DantelKiz (kubra)
-- pawlover pawlover
sera44 sera44
-- M Mirac440

N neeoglakmigeliyor (aycan) için 200’er adet okuyoruz arkadaşlar. Allah kabul etsin
Canım benim ismim sevda ismimle okunsun

Allah razı olsun hepinizden ben bişey rica edecektim ama kabul edilmezsede sıkıntı olmaz.Bi ablamız var 40 yaşında telefonu böyle internet kullanmayı felan pek bilmiyo cuma günü tüp bebek tedavisine başlayacaklarmış.o ablamız için okuyabilirmiyiz ben onun yerinede kendi yerime de okuyacağım herkese kabul olursa.Dediğim gibi kabul etmezseniz hiç bi sıkıntı yok

Allah razı olsun hepinizden ben bişey rica edecektim ama kabul edilmezsede sıkıntı olmaz.Bi ablamız var 40 yaşında telefonu böyle internet kullanmayı felan pek bilmiyo cuma günü tüp bebek tedavisine başlayacaklarmış.o ablamız için okuyabilirmiyiz ben onun yerinede kendi yerime de okuyacağım herkese kabul olursa.Dediğim gibi kabul etmezseniz hiç bi sıkıntı yok
Ben okurum yine 200 tane mi

Bende okurum canım böyle şeyler Allah rızası için olur kimin duası belli olur bilinmez. Sen okundu say istersen ismini söyle ona niyet edelim.

Canım cuma gününe kadar yıkanırım okurum inşallah 400 tane

Bende okurum canımm ismi nedir ? Allah yardımcısı olsun

Allah razı olsun hepinizden rabbim gönlünüzden geçen ne varsa nasip etsin inşallah ismi filiz
Ben okurum yine 200 tane mi
Bende okurum canım böyle şeyler Allah rızası için olur kimin duası belli olur bilinmez. Sen okundu say istersen ismini söyle ona niyet edelim.
Canım cuma gününe kadar yıkanırım okurum inşallah 400 tane
Bende okurum canımm ismi nedir ? Allah yardımcısı olsun

@mirac44 canım şimdi aycan için sanırım herkes okudu ama böyle uzuyor sen tüm listeyi yapsan karşısına da kaç tane okumamız gerektiğini yaz bi tarih de belirle herkes o tarihe kadar listede olan herkes için tek tek okusun böyle geç oluyor bitirip hemen diğerine geçebiliriz öyle olursa. Bitim tarihinden sonrada biri topluca duasını yapar böylelikle hem herkese okunmuş olur hemde kimsenin hakkı geçmez mazeretli olanlarda bitim tarihine kadar okurlar herkese eşit sayıda okunmuş olur

@mirac44 canım şimdi aycan için sanırım herkes okudu ama böyle uzuyor sen tüm listeyi yapsan karşısına da kaç tane okumamız gerektiğini yaz bi tarih de belirle herkes o tarihe kadar listede olan herkes için tek tek okusun böyle geç oluyor bitirip hemen diğerine geçebiliriz öyle olursa. Bitim tarihinden sonrada biri topluca duasını yapar böylelikle hem herkese okunmuş olur hemde kimsenin hakkı geçmez mazeretli olanlarda bitim tarihine kadar okurlar herkese eşit sayıda okunmuş olur

Zaten amacımız o canım herkes herkese mutlaka okuyacak mazereti bitsin yinede okuyacak sayı belli 200 er adet sadece tarih koyalım.

X