Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

<< رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاء >>

(Rabbi heblî min ledunke zurriyyeten tayyibeh(tayyibeten), inneke semîud duâ’(duâi).)
("Rabbim, bana Senin katından temiz bir nesil bağışla, muhakkak ki sen duayı en iyi işitensin" )(Al-i imran 38.)

duamız bu arkadaşlar. herkes sıradaki kişiye 200 adet okuyor. abdestli okuyoruz ve mazeretliyken okumuyoruz.

-- N neeoglakmigeliyor (aycan)
-- G Gonlumcicekolsun (emel) mazeretli
-- C cansu_tr (?)
-- bebekedi bebekedi (melisa)
-- KurkmantoluS KurkmantoluS (şerife)
-- nursevdi nursevdi (nurseven)
-- memurhanim memurhanim (yonca)
-- M M_atruska (hazal)
-- Balanne26 Balanne26 (eda)
-- Pofuduk786 Pofuduk786 (mine) mazeretli
-- vuslatahasretim vuslatahasretim (burcu) mazeretli
-- Deniz1661 Deniz1661 (esma)
-- DantelKiz DantelKiz (kubra)
-- pawlover pawlover
sera44 sera44
-- M Mirac440

N neeoglakmigeliyor (aycan) için 200’er adet okuyoruz arkadaşlar. Allah kabul etsin

Arkadaşlar yarın gün içinde bitirelim çalışanlar akşam okusun yine abdestli okuma yapıyoruz okuyanlar okuduğunu bildirsin ☺️

<< رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاء >>

(Rabbi heblî min ledunke zurriyyeten tayyibeh(tayyibeten), inneke semîud duâ’(duâi).)
("Rabbim, bana Senin katından temiz bir nesil bağışla, muhakkak ki sen duayı en iyi işitensin" )(Al-i imran 38.)

duamız bu arkadaşlar. herkes sıradaki kişiye 200 adet okuyor. abdestli okuyoruz ve mazeretliyken okumuyoruz.

-- N neeoglakmigeliyor (aycan)
-- G Gonlumcicekolsun (emel) mazeretli
-- C cansu_tr (?)
-- bebekedi bebekedi (melisa)
-- KurkmantoluS KurkmantoluS (şerife)
-- nursevdi nursevdi (nurseven)
-- memurhanim memurhanim (yonca)
-- M M_atruska (hazal)
-- Balanne26 Balanne26 (eda)
-- Pofuduk786 Pofuduk786 (mine) (???)
-- vuslatahasretim vuslatahasretim (burcu) mazeretli
-- Deniz1661 Deniz1661 (esma)
-- DantelKiz DantelKiz (kubra)
-- pawlover pawlover
sera44 sera44
B Bademmm388
-- M Mirac440

N neeoglakmigeliyor (aycan) için 200’er adet okuyoruz arkadaşlar. Allah kabul etsin

kizlar simdiki arkadasimiz bittikten sonra benim icin okuyabilirmiyiz ? büyük ihtimal catlatma ignesini bugün yapcam ben ya bugün yada yarin esimle birliktelik olur bu son sansimiz insallah bu dualarimiz vesile olsun.

ben disardayim daha dr da bekliyorum kan sonucuna göre igne yapilacak.

sizin icin bir sakincasi yoksa siradaki ben olabilirmiyim ?

X