Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

Benim için sıkıntı değildi ben yine de okurum arkadaşları bilmiyorum. 6sına kadar biterse bu liste yeni listede katılırsın istersen olur mu? Artık hızlı ilerler zaten bu şekilde
Tamam canım yeni listeye katilirim inşallah teşekkür ederim ilgin için sağolasın

Ben de ara verilmemesi gerektiğini düşünüyorum hatta tilavet secdesi var adetliyken Arapça bilen birinin okuması gerekli

slm kızlar nasılsınız ya kanamam hala var 6 sına kadar okuyabilir miyim bilmiyorum acaba süreyi biraz uzatsak olur mu.ya da bu dua da olmayayım .hakkınızı helal edin

Bence mazeretli değilseniz uzatmayalım ben merdeyse bitirdim her gün akşam 1 saat otursak 3-4kişi için okunabiliyor tabi yinede diğer arkadaşlar ne der bilmiyorum
Yok mazaretli degilim de sinavim vardi onada calisiyorum.Elimden geldigince okuyorum yetistiririm de sıkıstırmadan okusam daha mutlu olurum :))

bende yetistirebilirmiyim bilmiyorum daha vaktimiz var aslinda. deneyelim bi sabah bide aksamlar 1-2 saat okuyunca 3 kisi okunuyo.

listedeki ilk 3 kisi icin okudum aycan emel melisa bitti. allah kabul etsin.

yoruldum biraz ara vericem gece tekrar yapabildigim kadar yaparim

Selamün aleyküm kızlar bişey sorcam ben bugün uzun süredir yapmayi ertelrdgm evlat icin meryrm süresini okumaya niyetlendim ama oyle 41 gun vs olayı yazmıyor nette
Bi kağıda Arapça olarak meryem suresinin 19 21 22 ayetlerini ve yasin süresinin 82 83. Ayetlerini yazdim zemzem suyunda bekleticem yazılar silindginde icilmesi gerekiyormus Rabbim vesile kilar insAllah dunya dua üzerine kurulu elbette duanın gücüne inanıyorum su mübarek gunlerde Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin insAllah daha once bnm yapmış olduğum zemzem suyuna ayet yazılı kağıt atıp bekleten oldu mu 🤲😉🤗

Bi 6sına kadar bitirmeye çalışalım. Bitmeyen arkadaşlar olursa bi iki gün uzayabilir benim için sakıncası yok.

bende yetistirebilirmiyim bilmiyorum daha vaktimiz var aslinda. deneyelim bi sabah bide aksamlar 1-2 saat okuyunca 3 kisi okunuyo.

listedeki ilk 3 kisi icin okudum aycan emel melisa bitti. allah kabul etsin.

yoruldum biraz ara vericem gece tekrar yapabildigim kadar yaparim
Teşekkür ederim canım, bende çalışıyorum akşam eve gidip ev iş güç derken vakit geçiyor ama mümkün olduğunca hemen okuyup bitirmeye çalışıyorum , 7 gün normal bir zaman bence bende haftasonu bitirmeye çalışıcam

Bende bugün başladım okumalara ama haftasonu bitiririm Allah’ın izniyle, bu arada N neeoglakmigeliyor aycan arkadaşın filiz içinde okudum Allah kabul etsin gönlüne göre evlatla müjdelesin İnşaAllah 🤲🏻

X