Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

Bende simdi musaıt olabildim eda ıcın alıyorum 300 kalan 1900..kızlar kandiliniz mubarek olsun Rabbim tez zamanda saglikli hayırlı evlatlar nasip eylesin

Kiza ne okuyoruz bulamadim ben de almak isterim

Canım bizim bir dua listemiz var her gün abdestli olarak sıradaki kişiye okuyoruz. Devamlılık ister ve günlük takip ister sadece mazeretli iken okuma yapmıyoruz. Duamız ilk sayfada yazan evlat için hz. Zekeriya’nın duasıdır. Toplam 4774 olan sayıdan okuyabileceğin kadar alıyorsun ve abdestli okunuyor sayı alınca kalan belirtiyorsun. Önceki sayfaları bi incele istersen ☺

Her gun takip edemeyebilirim sayfayi yinede tesekkurler

Adetim bitse de okumalara katılsam artık uzaktan uzağa izliyorum sadece.. İnşallah yarın biter

Seni anlıyorum insan okumaya alışınca aşkla sürekli okumak istiyor. Reglim bitene kadar canım çıkmıştı resmen tam temizlen dualara katılırsın.

Seni anlıyorum insan okumaya alışınca aşkla sürekli okumak istiyor. Reglim bitene kadar canım çıkmıştı resmen tam temizlen dualara katılırsın.☺
Evet alışmışım okumalara onu farkettim senin için de okumak nasip olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…