Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

Ben de almak istiyorum 400 tane bana da dua edin

İsminizi @Mirac440 eklesin abdestli okuyoruz be üstteki arkadaşın niyetine okuyorum @Saadetim33 (hazal) arkadaşımızın niyetine okuyoruz. Her gün 1 kişiye okunuyor.

istanbulaski sayı alan arkadaşları iyi takip et. Son 500 kalmış eğer alıyorsan 400 adet kalan:100 bunu belirtmen gerek.

Sürekli yeni gelen arkadaşlar oluyor lütfen haksızlık olmaması için siteyi iyi takip edin bizim bir listemiz var sizi listeyi eklediğimizde sırada kim varsa her gün onun niyetine okunuyor. Toplam sayımız 4774 hz.zekeriya’nın duasını okuyoruz bu dua ilk sayfada yer alıyor. Herkes abdestli olarak istediği kadar sayı alıp kalanı belirtmek zorunda sonrasında bitince okuduğunu bildirmek zorunda en son duası yapılan arkadaşımız namazını kılar bağışlar. Adı listede olup ama dualara katılmayan arkadaşlar listeden çıkarılacaktır. Sadece mazeretli olduğunuz günler okuma yapılmıyor lütfen kimse bu grubu suistimal etmeden dualarımızı yapalım.

100 aldım kalan 0 Allah hepinizden razı olsun kızlar

Allah kabul etsin gönlüne göre versin canım hayırla gelsin yavrun

Arkadaşlar o 400 ü alan arkadaş cevap yazmadı. O listeye katıldı mı öylesine mi aldı bilmiyoruz. Bir kereliğine alındıysa katılmayacaksa o 400ü de alalım derim bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…