Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

Araya giriyorum ama kızlar kullandığınız bitkisel kürler var mı? Özellikle prolaktin yüksekliği ya da pco için önerebileceğiniz

Araya giriyorum ama kızlar kullandığınız bitkisel kürler var mı? Özellikle prolaktin yüksekliği ya da pco için önerebileceğiniz

Canım bende de pkos var bize herşey yaramıyor mesela bal çörek otu kürü yumları kiste çeviriyor, incir prolaktini yükseltiyor bunları kullanmanı tavsiye etmem hayıt hapı var eczanede nettende bakabilirsin yada hayıt suyu

Canım bende de pkos var bize herşey yaramıyor mesela bal çörek otu kürü yumları kiste çeviriyor, incir prolaktini yükseltiyor bunları kullanmanı tavsiye etmem hayıt hapı var eczanede nettende bakabilirsin yada hayıt suyu
Hayıt yükseltmez değil mi prolaktini

03018E4B-0301-48F8-AD7B-370FBFF5EEEB.jpeg

M Mirac440 kullanımı: sabah ve akşam yemeklerden 2 saat sonra 1’er bardak içiliyor. Bir ay düzenli kullanımdan sonra bir hafta ara veriliyor.

Canım bende pco var instegramda bir sayfada bunun için yağlar satılıyor ben onu kullanıyorum bu ay tam vaktinde adet oldum mesela. Eğer bakmak istersen yazarım özelden

Kızlar edanın duasını okudum ama adet oldum o yüzden bir kaç gün katılamayacağım

Seni anlıyorum insan okumaya alışınca aşkla sürekli okumak istiyor. Reglim bitene kadar canım çıkmıştı resmen tam temizlen dualara katılırsın.☺
evet benimde öyle suan alismisin birsey okuyamayinca boslukta gibi hissediyorum kendimi. benimde bitsede devam etsem okumalara

canim bendede sanirim pko var dr tam emin konusmadi ama öyle dedi. ben hergün kuru kayisi hurmu kuru incir ceviz ve badem yemeye calisiyorum. kuru inciri birakayimmi ?

<< رَبِّ لَا تَذَرْنِي فَرْدًا وَأَنتَ خَيْرُ الْوَارِثِينَ >>

Okunuşu: "Rabbi lâ tezarnî ferden ve ente hayrul-vârisîn."

Anlamı: “Rabbim! Beni yalnız başıma bırakma (bana bir çocuk ver), Sen varislerin en hayırlısısın.”(Enbiya Suresi, 21/89)

İlk Ayet-i kerimemiz bu. Zekeriyya (as) duası. 4774 kere Okumaya başlamadan ve bitince sadakamızı verip niyet ederek ve abdestli okuyalım inşallah.

- 1meyra 1meyra (?) —okundu
- N neeoglakmigeliyor (aycan) —okundu
- C cansu_tr (?) —okundu
- bebekedi bebekedi (melisa) — okundu
- KurkmantoluS KurkmantoluS (Şerife) — okundu
- nursevdi nursevdi (nurseven) —okundu
- memurhanim memurhanim (yonca) —okundu
- M Meryem0661 (?) —okundu
- M M_atruska (hazal) --okundu
-
Balanne26 Balanne26 (eda)
- @Pofuduk786 (mine)
- vuslatahasretim vuslatahasretim (burcu)
- pawlover pawlover (?)
- K kubragumus1042 (?)
- E elestmar (?)
- Deniz1661 Deniz1661 (?)
- @HuzunluMedusa (?)
- @umuut19 (?)
- M Mirac440

@Hurma99 (eda) için kalan:1200

<< رَبِّ لَا تَذَرْنِي فَرْدًا وَأَنتَ خَيْرُ الْوَارِثِينَ >>

Okunuşu: "Rabbi lâ tezarnî ferden ve ente hayrul-vârisîn."

Anlamı: “Rabbim! Beni yalnız başıma bırakma (bana bir çocuk ver), Sen varislerin en hayırlısısın.”(Enbiya Suresi, 21/89)

İlk Ayet-i kerimemiz bu. Zekeriyya (as) duası. 4774 kere Okumaya başlamadan ve bitince sadakamızı verip niyet ederek ve abdestli okuyalım inşallah.

- 1meyra 1meyra (?) —okundu
- N neeoglakmigeliyor (aycan) —okundu
- C cansu_tr (?) —okundu
- bebekedi bebekedi (melisa) — okundu
- KurkmantoluS KurkmantoluS (Şerife) — okundu
- nursevdi nursevdi (nurseven) —okundu
- memurhanim memurhanim (yonca) —okundu
- M Meryem0661 (?) —okundu
- M M_atruska (hazal) --okundu
-
Balanne26 Balanne26 (eda)
- @Pofuduk786 (mine)
- vuslatahasretim vuslatahasretim (burcu)
- pawlover pawlover (?)
- K kubragumus1042 (?)
- E elestmar (?)
- Deniz1661 Deniz1661 (?)
- @HuzunluMedusa (?)
- @umuut19 (?)
- M Mirac440

@Hurma99 (eda) için kalan:1200
Nicimin karşısına pınar diye yazarmısınız canım

X