Evlat sahibi olabilmek için okuyoruz

Arkadaşlar son 400 kaldı paylaşalım bitsin 100 daha aldım Kalan:300

<< رَبِّ لَا تَذَرْنِي فَرْدًا وَأَنتَ خَيْرُ الْوَارِثِينَ >>

Okunuşu: "Rabbi lâ tezarnî ferden ve ente hayrul-vârisîn."

Anlamı: “Rabbim! Beni yalnız başıma bırakma (bana bir çocuk ver), Sen varislerin en hayırlısısın.”(Enbiya Suresi, 21/89)

İlk Ayet-i kerimemiz bu. Zekeriyya (as) duası. 4774 kere Okumaya başlamadan ve bitince sadakamızı verip niyet ederek ve abdestli okuyalım inşallah.

- 1meyra 1meyra (?) —okundu
- N neeoglakmigeliyor (aycan) —okundu
- C cansu_tr (?) —okundu
- bebekedi bebekedi (melisa) — okundu
- KurkmantoluS KurkmantoluS (Şerife) — okundu
- nursevdi nursevdi (nurseven) —okundu
- memurhanim memurhanim (yonca) —okundu
- M Meryem0661 (?) —okundu
- @Saadetim33 (hazal) --okundu
-
Balanne26 Balanne26 (eda)
- @Pofuduk786 (mine)
- vuslatahasretim vuslatahasretim (burcu)
- pawlover pawlover (?)
- K kubragumus1042 (?)
- E elestmar (?)
- @Deniz1661 (?)
- DantelKiz DantelKiz
- M Mirac440

@Saadetim33 Allah kabul etsin duanı. @Hurma99 (eda) için başlıyoruz arkadaşlar

Kızlar bende katılabilirmiyim size. Rabbim tüm yüregimizdekini nasip eder insallh.Bende 3.5 yıldır bebegim olsun diye uğrasıyorum..

Tüm sayı bitti M M_atruska Allah kabul etsin canım. M Mirac440 listeyi güncelleyelim canım.
Allah razı olsun inşallah gülüm. 400ü tekrar paylaştırmışsın❤️teşekkür ediyorum bu ince düşünceleriniz için. Rabbım bu hayırlı gecenin yüzü suyu hürmetine bizlere sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah 🙏

Kızlar bende katılabilirmiyim size. Rabbim tüm yüregimizdekini nasip eder insallh.Bende 3.5 yıldır bebegim olsun diye uğrasıyorum..

Eğer sürekli sayfayı takip edecekseniz günlük okumalara katılacaksanız elbette olur. Bizim listemiz var günlük 1 kişiye okuma yapıyoruz 1. Sayfada yer alan duayı okuyoruz. Toplamda 4774 olan duadan istediğin kadar sayı alıp abdestli okuyorsun ve kaç sayı aldıysan yazıp kalanını belirtiyorsun.

Eğer sürekli sayfayı takip edecekseniz günlük okumalara katılacaksanız elbette olur. Bizim listemiz var günlük 1 kişiye okuma yapıyoruz 1. Sayfada yer alan duayı okuyoruz. Toplamda 4774 olan duadan istediğin kadar sayı alıp abdestli okuyorsun ve kaç sayı aldıysan yazıp kalanını belirtiyorsun.
[/QUOT
Takip ederim tabiiki..Bi kaç dua topiginde bulundum biliyorum..Buarada adım Pınar.

Benden önce okunmuş olan arkadaşlar var.Peki onlara ben okumadım nasıl olacak.Başa dönuncemi baslayacağım.

Benden önce okunmuş olan arkadaşlar var.Peki onlara ben okumadım nasıl olacak.Başa dönuncemi baslayacağım.

Yok canım bizde öyle yok şuanda başlayabilirsin. Sıraya göre okuyoruz ve abdestli okuyoruz mazeretli günlerde bildiriyoruz ve ara veriyoruz.

U umuut19 eğer dualara katılırsan şöyle bir durum var okuma yapmadan önce bir üsteki kalan sayıdan alıyorsun ve kalanı belirtiyorsun ki diğer arkadaşlarda ona göre alacak.

300 aldım kuzular sabah okurum Rabbim kandil gecesi tüm dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla inşallah 💕 kalan 2500

X