Evlat sahibi olabilmek için 4444 Salat-ı Tefriciye

Tamam canım teşekkür ederim bir de sayıdan mi düşüyoruz okudugumuzu
canım şuanda okuduğumuz hepimiz için niyetle başlandı. o yüzden bu şekilde yaptık. ama listeye geçince yine arkadaşlarla ortak karar veririz. ya böyle devam ederiz. yada 4444 taneyi sayımıza göre böler okuruz. buna hepberaber karar verelim diyorum.

Tamam canım o zaman ben de ona göre niyet edeyim hepimiz için çok iyi oldu söylediğin soru sormaya utanmaya başlamıştım

1. Ceydagvsl (evlat sahibi olmak için ) bat: 4 mart
2. V Vavin (evlat sahibi olmak için) bat: 4 mart
3. A aselatilgan (evlat sahibi olmak için) bat: 9 mart
4. @glmserser (evlat sahibi olmak için) bat: 10 mart
5. Shokella (evlat sahibi olmak için) bat: 15 mart
6. Supurgesizcadiii35 (evlat sahibi olmak için ) bat: 16 mart
7. ftmclk (evlat sahibi olmak için )
8. 4 41EEEEE41 (evladını sağlıkla kucağına almak için)
9. Hanimkoylununhanimi (evladını sağlıkla kucağına almak için)
10. ikraberraol (evladını sağlıkla kucağına almak için)

kızlar yeni listemiz batlara göre bu şekilde oldu.batı geçen arkadaşlar bilgi verirse sevinirim. hamile arkadaşlara çok teşekkür ederim. listenin sonuna eklendiniz hakkınızı helal edin ama şu listenin sonunda olmak için neler vermezdim. inşallah bizlerde sırayla listede sizin altınıza evladını kucağına almak için niyetiyle yeniden ekleniriz. hepinize hayırlı günler diliyorum

Benden yana helali hoş olsun inanıyorum ki çok guzel haberler alıcaz hepbirlikte sadece biraz hızlanmamız lazım çünkü liste baya uzun şimdiden hayırlısı olsun allah dualarımızı kabul etsin inşallah

Amin inşallah canım benim. Benim bat dündü henüz olmadım.sana bilgi vericem

canım benim çok saol bencede hızlanmamız gerek .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…