Evlat sahibi olabilmek için 4444 Salat-ı Tefriciye

kızlar şu ana kadar okunan 2813 kalan 1631

diyorumki acaba kalan 1631 taneyi paylaşıp kişi başı çabucak okusakmı yani kabataslak 160 tane okuyup bitirsekmi.

Yok canım yapmadım.evde test yok zaten. Almıyorum da. Alirsam dayanamam yaparım diye :))
maşallah canım çok sabırlısın benim evde 2 tane var eşim sakladı sakın yapmıcaksın sakın negatif çıkınca çok üzülüyorsun diyor.inşallah beklemenin sonucunu alırsın canım

1. Ceydagvsl Ceydagvsl (evlat sahibi olmak için ) bat: 4 mart
2. V Vavin (evlat sahibi olmak için) bat: 4 mart
3. A aselatilgan (evlat sahibi olmak için) bat: 9 mart
4. @glmserser (evlat sahibi olmak için) bat: 10 mart
5. Shokella Shokella (evlat sahibi olmak için) bat: 15 mart
6. Supurgesizcadiii35 Supurgesizcadiii35 (evlat sahibi olmak için ) bat: 16 mart
7. ftmclk ftmclk (evlat sahibi olmak için ) bat: 3 nisan
8. ikraberraol ikraberraol (evlat sahibi olmak için ) bat:
9. 4 41EEEEE41 (evladını sağlıkla kucağına almak için):anneadayı::nazar:

10. Hanimkoylununhanimi Hanimkoylununhanimi (evladını sağlıkla kucağına almak için):anneadayı::nazar:

kızlar Ceydagvsl Ceydagvsl ve ftmclk ftmclk ezberinizde varsa adetliykende okuyabilirsiniz.ve abdeste gerek yok.Adetli olan kadınlara Dua okumak yasaklanmamıştır. Adetli kadınlar kuran ayetleri dışında her türlü Dualar okuyabilirler. Salatı Tefriciye veya halk arasında 4444 duası olarak da bilinen bu özel duayı adetli olan kadınlarında okuması caizdir. Adetli olan kadınlara yapmaları yasak olan sadece bir kaç ibadet vardır ve dua etmek bu yasaklar arasında değildir. Diledikleri gibi ve diledikleri kadar her türlü dua, Zikir ve tesbihat okuyabilirler bunun dinen hiç bir mahzuru yoktur aksine okumaları fazilet ve sevaba vesiledir.( baya bi araştırıp bu yazdıklarıma ulaştım.)

kızlar Ceydagvsl Ceydagvsl ve ftmclk ftmclk ezberinizde varsa adetliykende okuyabilirsiniz.ve abdeste gerek yok.Adetli olan kadınlara Dua okumak yasaklanmamıştır. Adetli kadınlar kuran ayetleri dışında her türlü Dualar okuyabilirler. Salatı Tefriciye veya halk arasında 4444 duası olarak da bilinen bu özel duayı adetli olan kadınlarında okuması caizdir. Adetli olan kadınlara yapmaları yasak olan sadece bir kaç ibadet vardır ve dua etmek bu yasaklar arasında değildir. Diledikleri gibi ve diledikleri kadar her türlü dua, Zikir ve tesbihat okuyabilirler bunun dinen hiç bir mahzuru yoktur aksine okumaları fazilet ve sevaba vesiledir.( baya bi araştırıp bu yazdıklarıma ulaştım.)
O zaman bölüştür canım okuyayım bende

1. Ceydagvsl Ceydagvsl (evlat sahibi olmak için ) bat: 4 mart
2. V Vavin (evlat sahibi olmak için) bat: 4 mart
3. A aselatilgan (evlat sahibi olmak için) bat: 9 mart
4. @glmserser (evlat sahibi olmak için) bat: 10 mart
5. Shokella Shokella (evlat sahibi olmak için) bat: 15 mart
6. Supurgesizcadiii35 Supurgesizcadiii35 (evlat sahibi olmak için ) bat: 16 mart
7. A AsyaaAyazz (evlat sahibi olmak için ) bat: 28 mart
8. ftmclk ftmclk (evlat sahibi olmak için ) bat: 3 nisan
9. ikraberraol ikraberraol (evlat sahibi olmak için ) bat:
10. 4 41EEEEE41 (evladını sağlıkla kucağına almak için):anneadayı::nazar:

11. Hanimkoylununhanimi Hanimkoylununhanimi (evladını sağlıkla kucağına almak için):anneadayı::nazar:

arkadaşlar kalan 1631 taneyi paylaşalım.şuanda 11 kişiyiz.ama ikraberraol arkadaşımızın durumu nasıl bilmiyorum. biz 10 kişi paylaşalım diyorum kişi başı 160 okuyalım kalanını ben tamamlayacağım.okuyan okudum yazsın lütfen en kısa sürede bitirip listemize geçelim.

X