Evlat sahibi olabilmek için 4444 Salat-ı Tefriciye

Kızlar dün yazmıştım ya bende 50 okudum 100 tanede aldım 2.775

Supurgesizcadiii35 kuzu sen benim dünki elliyi saydın mı eksik okumayalım ben dün yarın 50 okurum dedim ya onu okudum bugün 100 tanede aldım sayıyı iyi takip ediyorsun değil mi

Çok geçmiş olsun canım benim Rabbim inşallah tekrardan sağlıklı bir şekilde nasip eder bende bugün negatif sonucumu aldım dün hasta olmuştum zaten yinede insan hasta da olsa umut edebiliyor çok zor bi durum Allah yardımcımız olsun inşallah

Kızlar dün yazmıştım ya bende 50 okudum 100 tanede aldım 2.775
canım ben ekleme yapmadım sen 50 okuduktan sonra toplam sayıyı yazmadıysan eklenmemiştir. bu mesajındaki gibi okuyacağını yada okuduğunu yazıdığında yanına toplam kaç olduğunu da yazarsan senden sonrakide okuduğunu o toplama ekleyerek yazar karışıklığı engelleriz.

Son düzenleme:
Kızlar adetliyken okuyabiliyor muyuz bilginiz var mi
canım eğer ezberindeyse okuyabilirsin.Adetli olan kadınlara Dua okumak yasaklanmamıştır. Adetli kadınlar kuran ayetleri dışında her türlü Dualar okuyabilirler. Salatı Tefriciye veya halk arasında 4444 duası olarak da bilinen bu özel duayı adetli olan kadınlarında okuması caizdir. Adetli olan kadınlara yapmaları yasak olan sadece bir kaç ibadet vardır ve dua etmek bu yasaklar arasında değildir. Diledikleri gibi ve diledikleri kadar her türlü dua, Zikir ve tesbihat okuyabilirler bunun dinen hiç bir mahzuru yoktur aksine okumaları fazilet ve sevaba vesiledir.

Anladım şimdi canım çok teşekkürler bir kaç güne size adımı yazdirmamda sakınca var mi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…