Evlat sahibi olabilmek için 4444 Salat-ı Tefriciye

Bende 1.5 yıllık evliyim cnm 2. Ayımda tuttu çok.şükür ovülasyon testi kullanmanı tavsiye ederim cnm daha kolay oluyor

Bende 1.5 yıllık evliyim cnm 2. Ayımda tuttu çok.şükür ovülasyon testi kullanmanı tavsiye ederim cnm daha kolay oluyor
maşallah canım sağlıkla kucağınada al inşallah. ben bu ay ovulasyon testi denedim ama kafam karıştı. adetimin 11 günü çizgi çıkmaya başladı 13. gün pik oldu.15. gün çizgi silikleşmeye başladı. bugün 18. gün ve hala hafif silik çizgi var. anlayamadım herkesin pik olduktan sonra silinip kayboluyormuş benim çizgi yumurtlama dönemim geçmemesine rağmen silinmedi ya fazla yumurta vardı tek tek çatlıyorlar bilemedim yani.birde kasıklarımdaki ağrı çift çizgiden beri geçmiyor. inşallah iyi bişeydir.

Yok cnm kaybolmuyo o çizgi hep oluyo bende de vardı ben sadece pik yaptığı günü değerlendirmiştim ve ona rağmen tuttu o gün ve çatladığı gün çok önemli

Yok cnm kaybolmuyo o çizgi hep oluyo bende de vardı ben sadece pik yaptığı günü değerlendirmiştim ve ona rağmen tuttu o gün ve çatladığı gün çok önemli
bende canım pik ve sonraki 2 günü daha değerlendirdim Rabbim zamanını denk getirmiştir. inşallah

Canım bende ovülasyon testi aldım saat kaçta yapıyordun yanı fark eder mi bide hergün aynı saatlerde mi yapmam lazım
Evet cnm ben aynı saatte yaptım hergün akşam yapıyordum ben 7.30 gibi çalıştığım için 4.30 dan sonrada sıvı almıyordum sıvı alımına dikkat etmek gerekiyor çift çizgiyi yakalandıktan sonrada bi kaç gün günde iki kere yaptım testi çatlamıstır kontrol etmek için

Tamam canım benim Allah razı olsun

kızlar listemizin son hali.herkes duasını bitirince yazsın listeye başlayacağız.

1- @Ceydagvsl (evlat sahibi olmak için ) bat: 4 mart
2- @Vavin (evlat sahibi olmak için) bat: 4 mart
3- @aselatilgan (evlat sahibi olmak için) bat: 9 mart
4- @glmserser (evlat sahibi olmak için) bat: 10 mart
5- Jannefel (evlat sahibi olmak için) bat: 12 mart
6- @Shokella (evlat sahibi olmak için) bat: 15 mart
7- @Supurgesizcadiii35 (evlat sahibi olmak için ) bat: 16 mart
8- @AsyaaAyazz (evlat sahibi olmak için ) bat: 28 mart
9- @ftmclk (evlat sahibi olmak için ) bat: 3 nisan
10- @ikraberraol (evlat sahibi olmak için ) bat:
11- @41EEEEE41 (evladını sağlıkla kucağına almak için)

12- @Hanimkoylununhanimi (evladını sağlıkla kucağına almak için)

Aa sağol canım aydınlattığı icin ben abdest gerekiyor diye biliyordum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…