Evlat sahibi olabilmek için 4444 Salat-ı Tefriciye

M Masalyuzlusevdam canım aciliyetin mi var durumu anlatırsan eminim arkadaşlar sıkıntı yapmaz sonuçöta hepimizin derdi aynı birbirimizi anlarız.
Canim bir derdim var derken ona cagre bulmak isterken sanki sabrim deneniyormus gibi hepsi üst üste geldi. is aile hepsi birden vurdu. Toparlamaya cabaladikca daha beter oldu hersey

canım ben ekleme yapmadım sen 50 okuduktan sonra toplam sayıyı yazmadıysan eklenmemiştir. bu mesajındaki gibi okuyacağını yada okuduğunu yazıdığında yanına toplam kaç olduğunu da yazarsan senden sonrakide okuduğunu o toplama ekleyerek yazar karışıklığı engelleriz.:KK39:
Tamam kuzu sayı normal o zaman :-)

1. @Ceydagvsl (evlat sahibi olmak için ) bat: 4 mart
2. @Vavin (evlat sahibi olmak için) bat: 4 mart
3. @aselatilgan (evlat sahibi olmak için) bat: 9 mart
4. @glmserser (evlat sahibi olmak için) bat: 10 mart
5. Shokella Shokella (evlat sahibi olmak için) bat: 15 mart
6. Supurgesizcadiii35 Supurgesizcadiii35 (evlat sahibi olmak için ) bat: 16 mart
7. @AsyaaAyazz (evlat sahibi olmak için ) bat: 28 mart
8. ftmclk ftmclk (evlat sahibi olmak için ) bat: 3 nisan
9. @ikraberraol (evlat sahibi olmak için ) bat:
10. 4 41EEEEE41 (evladını sağlıkla kucağına almak için):anneadayı::nazar:

11. @Hanimkoylununhanimi (evladını sağlıkla kucağına almak için):anneadayı::nazar:

arkadaşlar kalan 1631 taneyi paylaşalım.şuanda 11 kişiyiz.ama ikraberraol arkadaşımızın durumu nasıl bilmiyorum. biz 10 kişi paylaşalım diyorum kişi başı 160 okuyalım kalanını ben tamamlayacağım.okuyan okudum yazsın lütfen en kısa sürede bitirip listemize geçelim.
Kizlar gercekten arkadasimin hakkina girmek istemem onun okumasi önce bitmesini isterim. bugun basladim daha persembe görüsmem olcak ozamana kadar vaktim var

Canim bir derdim var derken ona cagre bulmak isterken sanki sabrim deneniyormus gibi hepsi üst üste geldi. is aile hepsi birden vurdu. Toparlamaya cabaladikca daha beter oldu hersey
anladım canım rabbim yardımcın olsun tez zamanda tüm sıkıntılarından kurtarsın inşallah.listemize katılmak istiyorsun ama aciliyetten ilk sırada olmak istiyorsun anladığım kadarıyla. benim için sıkıntı yok ama bu listedeki herkesin kabul etmesi gerek.kimsenin hakkına giremeyiz tabiki.

anladım canım rabbim yardımcın olsun tez zamanda tüm sıkıntılarından kurtarsın inşallah.listemize katılmak istiyorsun ama aciliyetten ilk sırada olmak istiyorsun anladığım kadarıyla. benim için sıkıntı yok ama bu listedeki herkesin kabul etmesi gerek.kimsenin hakkına giremeyiz tabiki.
Benden yana sorun olmaz canım fikrimi belirteyim dedim

Canim bende konu acip basladim sagolsunlar okuyan yardim edenler var elimden geldikce kimsenin hakkina girmeden okumak istiyorum. Listeye girmek istiyorum ama siradaki arkadasiminda hakkina girmek istemiyorum. Onun sirasi onun dua günü, benim icin okuyun demem haksizlik :KK43:

Canim bende konu acip basladim sagolsunlar okuyan yardim edenler var elimden geldikce kimsenin hakkina girmeden okumak istiyorum. Listeye girmek istiyorum ama siradaki arkadasiminda hakkina girmek istemiyorum. Onun sirasi onun dua günü, benim icin okuyun demem haksizlik :KK43:
canım şu anda bizim okuduğumuz hepimiz için niyet edip başladık istersen bu duanın içine senide katarız. sen 4444 tanenin ne kadarını okudun kalanınamı yardım edelim istiyorsun.

canım şu anda bizim okuduğumuz hepimiz için niyet edip başladık istersen bu duanın içine senide katarız. sen 4444 tanenin ne kadarını okudun kalanınamı yardım edelim istiyorsun.
Canim ben 2 saat önce basladim 115 okundu okumayada devam ediyorum. Persembeye kadar okuyabildigimi okucam insallah sonuc istedigim gibi olur:KK43:

1. @Ceydagvsl (evlat sahibi olmak için ) bat: 4 mart
2. @Vavin (evlat sahibi olmak için) bat: 4 mart
3. @aselatilgan (evlat sahibi olmak için) bat: 9 mart
4. @glmserser (evlat sahibi olmak için) bat: 10 mart
5. Shokella Shokella (evlat sahibi olmak için) bat: 15 mart
6. Supurgesizcadiii35 Supurgesizcadiii35 (evlat sahibi olmak için ) bat: 16 mart
7. @AsyaaAyazz (evlat sahibi olmak için ) bat: 28 mart
8. ftmclk ftmclk (evlat sahibi olmak için ) bat: 3 nisan
9. @ikraberraol (evlat sahibi olmak için ) bat:
10. 4 41EEEEE41 (evladını sağlıkla kucağına almak için):anneadayı::nazar:

11. @Hanimkoylununhanimi (evladını sağlıkla kucağına almak için):anneadayı::nazar:

arkadaşlar kalan 1631 taneyi paylaşalım.şuanda 11 kişiyiz.ama ikraberraol arkadaşımızın durumu nasıl bilmiyorum. biz 10 kişi paylaşalım diyorum kişi başı 160 okuyalım kalanını ben tamamlayacağım.okuyan okudum yazsın lütfen en kısa sürede bitirip listemize geçelim.
Ben 160 tane okudum canım

Yok tabiki cnm ben gebzede oturuyorm Medikal park azize Turhana gidiyorum sen hangi ilçe
ben gölcükteyim canım medikal parkı bana söylediler ama bana en yakın ihsaniyede aile konak hastanesi var oraya gidiyorum hakkımızda hayırlısı inşallah.seninde hayırlı haberlerini bekliyoruz canım:KK66:

ben gölcükteyim canım medikal parkı bana söylediler ama bana en yakın ihsaniyede aile konak hastanesi var oraya gidiyorum hakkımızda hayırlısı inşallah.seninde hayırlı haberlerini bekliyoruz canım:KK66:
Konak burda da var memnun kalanlar var hayırlısı olsun inşallah uzun zamandır mı istiyorsunuz bebek

Konak burda da var memnun kalanlar var hayırlısı olsun inşallah uzun zamandır mı istiyorsunuz bebek
canım 1.5 yıldır evliyim yaklaşık 10 aydır deniyoruz olmadı eşimin hızında düşüklük var doktor bu etkiliyor dedi ilaç kullanıyor bakalım Allahtan ümit kesilmez. senin hemenmi tuttu canım tedavi gördünmü

X