EVLÂT ISTEME DUASI

Ya arkadaslar vakit oluyo imkanimiz var oluyo okuyasimiz geliyo ama sirf baska agizlardan da okunsun diye beklemek durumunda kaliyoruz bazen de cok okuyamiyoruz

Valah meryem suresi okuyorum hem kendime hem kizlara fetih suresi var seher arkadasimiza yardimci olmaya calisiyoz dun başladi hayir isinde kosuyor oda. Yasin okutuyom arkadaşımiz ezgi var oda benim canim onun hastaligi icin ve bebek olmasi icin ona yasin okutuyoz buraya yardim ediyom tefriciye var hem kendime hem kizlara okudugum bebek olmasi icin ayrica saffat suresini okuyom öyle aksama kadar dualarla koşusturuyoz insallah Rabbimin yardimiyla

Kızlar K Kkles kardeşimizin adıni bilen var mi siradaki duamiz ona insallah yanliş bilmiyosam ismini bilen var mı

Gamzecim ben abdestliyim canim varsa isim belliyse sayi alayim surelerime gecmeden okuyayim insallah

Valah meryem suresi okuyorum hem kendime hem kizlara fetih suresi var seher arkadasimiza yardimci olmaya calisiyoz dun başladi hayir isinde kosuyor oda. Yasin okutuyom arkadaşımiz ezgi var oda benim canim onun hastaligi icin ve bebek olmasi icin ona yasin okutuyoz buraya yardim ediyom tefriciye var hem kendime hem kizlara okudugum bebek olmasi icin ayrica saffat suresini okuyom öyle aksama kadar dualarla koşusturuyoz insallah Rabbimin yardimiyla
Masallah ya Allah kabul etsin insallah canim

@cibilicibilisaksak06
@Ssy8491
@hediye-i rahmet
Rakika Rakika
ikraberraol ikraberraol
Umutvar123 Umutvar123
bezginblog bezginblog (Mazeretli)
annesinineseri annesinineseri
Gullbahcemm Gullbahcemm
M Mirac440 (mazeretli)
@Hayalimdi gercek oldu (Mazeretli)
C cansu_tr
@glmserser
K Khvekokusu20
Monalisa09 Monalisa09

Kızlar liste bu şekilde olsun adet olarak 4774 toplam herkes okuduğu kadarını sayıdan düşsün lütfen….

Duamız Ayet olduğu için abdestli okunması zorunlu bir dua ayrıca dua edilen kişi dua başlarken ve bitince niyet edip sadaka vermesi gerekiyor. İnşallah Rabbim dualarımızı kabul etsin. Okunan kişi

bezginblog bezginblog Esra

"RABBİ LA TEZERNİ FERDEN VE ENTE HAYRU"L VARİSİN"

KALAN 4774
Listede adını göremeyenler kopyala yapıştır olduğu için bazen olabiliyor kimse liste dışı falan değil... mazur görün
Canım sıradaki arkadaş Gullbahcemm Gullbahcemm

@cibilicibilisaksak06
@Ssy8491
@hediye-i rahmet
Rakika Rakika
ikraberraol ikraberraol
Umutvar123 Umutvar123
Gullbahcemm Gullbahcemm
M Mirac440 (mazeretli)
C cansu_tr
@glmserser
K Khvekokusu20
Monalisa09 Monalisa09

Kızlar liste bu şekilde olsun adet olarak 4774 toplam herkes okuduğu kadarını sayıdan düşsün lütfen….

Duamız Ayet olduğu için abdestli okunması zorunlu bir dua ayrıca dua edilen kişi dua başlarken ve bitince niyet edip sadaka vermesi gerekiyor. İnşallah Rabbim dualarımızı kabul etsin. Okunan kişi

@Gullbahcemm tülay

KALAN 4774
Listede adını göremeyenler kopyala yapıştır olduğu için bazen olabiliyor kimse liste dışı falan değil... mazur görün.... liste alımlara açıktır düzenleme akşam yapılacaktır

@cibilicibilisaksak06
@Ssy8491
@hediye-i rahmet
Rakika Rakika
ikraberraol ikraberraol
Umutvar123 Umutvar123
Gullbahcemm Gullbahcemm
M Mirac440 (mazeretli)
C cansu_tr
@glmserser
K Khvekokusu20
Monalisa09 Monalisa09

@Gullbahcemm tülay

KALAN 4774
Listede adını göremeyenler kopyala yapıştır olduğu için bazen olabiliyor kimse liste dışı falan değil... mazur görün.... liste alımlara açıktır düzenleme akşam yapılacaktır
Canım benim de mazeretliyim diye eklersin

Ben ilk sayfaya baktim yanlis mi gordum o libenim oldugunu bilmiyodum

Ben bu listeye gore sandim benim siram oldugunu bilmiyordum Allah razi olsun herkesden

Merhaba kızlar allah dilrklerinizi okuduğunuz bu ayetin hütmetine kabul etsin...
Listeniz fazla kalmamış bittikten sonra tekrarlanacaksa benide ekleyin tekrarlanmayacaksa bende okurum sizin için...
Gel canım gel listemiz açık tekrar döneriz zaten isteyenlerle :)

X