EVLÂT ISTEME DUASI

A almasy arkadaşımız için 4774 okuyacağız.

1- annesinineseri - Eser - 796
2- nursevdi - Nurseven - 796
3- C cansu_tr - 796
4- nyks_42 - 795
5- Edanur86 - Sevim - 796
6- V Vavin - 795
7- A almasy -Selma - mazeretli
8- R rengerenkcicekler - Meliha - mazaretli

Arkadaşlar okunacak sayıyı isimlerimizin yanına yazdım. Önceden ben okuyordum fazlayı. Şimdi mazeretli olunca dört arkadaşımıza birer tane pay ettim. Umarım bir sakıncası yoktur.
Yine de itirazı olan varsa lütfen söylesin. Yine 5 gün diyelim. Ama yetişmezse de uzatırız.
Allah kolaylık versin.

Bende katılabilirmiyim

A almasy (Selma) okudum canim.
Rabbim kabul etsin,en kisa zamanda salihlerden saglikli hayirli bi evlat nasip etsin insallah.

tamam ben adetim biter bitmez okumam için haber vereceğim buraya tekrar, Allah kabul etsin
kızlar tekrar merhaba, A almasy adetin bitince hatırlat demiştin canım, pazar günü tamamen bitti; ama dün buraya yazmayı unuttum duaya Allah’ın izni ile hazırım
kime bağışlıyoruz?? bir de sıraya beni de ekler misin?

Merhabalar.
Adetiniz bitince dememişimdir. Bu liste bitince demişimdir. Zaten son iki kişideyiz. Takip edip bana hatırlatırsanız eklerim tabiki sizi de.

A almasy arkadaşımız için 4774 okuyacağız.

1- annesinineseri - Eser - 796 - okudu
2- nursevdi - Nurseven - 796 - okudu
3- C cansu_tr - 796
4- nyks_42 - 795
5- Edanur86 - Sevim - 796 - okudu
6- V Vavin - 795
7- A almasy -Selma - mazeretli
8- R rengerenkcicekler - Meliha - mazaretli

Arkadaşlar okunacak sayıyı isimlerimizin yanına yazdım. Önceden ben okuyordum fazlayı. Şimdi mazeretli olunca dört arkadaşımıza birer tane pay ettim. Umarım bir sakıncası yoktur.
Yine de itirazı olan varsa lütfen söylesin. Yine 5 gün diyelim. Ama yetişmezse de uzatırız.
Allah kolaylık versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…